Акваріум під замовлення ціна — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Акваріум під замовлення ціна — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Цілком ймовірно, ви самі майстерний держатель акваріума, а може бути хочете створити оригінальний інтер’єр в квартирі, в офісному кабінеті, розкішному ресторані, маркеті, салоні краси, холі готелю або ж іншому місці. Тоді ви потрапили за адресою, оскільки ми займаємося виготовленням, дизайном і також обслуговуванням аквасистем різноманітних форм і габаритів.

Ми охоче створимо особливий акваріум на замовлення будь-якого обсягу, який гармонійно впишеться в дизайн, безсумнівно буде радувати, а також заспокоювати вас самих і інших спостерігачів.

Акваріум під замовлення ціна в Україні

У нас можна вибрати виготовлення аквасистеми під замовлення відповідного стилю: прямокутні або кутовий конструкції, панорамні, інтегровані, у вигляді ширми. Ми виготовляємо всі поширені різновиди аквасистем: для прісноводних рибок, морські, псевдоморе, рифові, безводні і дизайнерські.

Існує стереотип: акваріум в квартирі — проблема господаря, так як необхідно стежити за температурним балансом і станом рідини, самопочуттям водоростей, рибок, доливати воду в ємність, очищати дно, а також бічні поверхні.

пропонуючи пропозицію Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми з легкістю заперечуємо це переконання: насолоджуйтеся прекрасним водним оточенням і при цьому не думайте, яким чином все це функціонує. Ми абсолютно все влаштуємо своїми силами!

Акваріум на замовлення

В цю послугу включається:

 • попередні виміри;
 • проектування акваріума, враховуючи при цьому характеристики приміщення і бажання замовника;
 • виробництво вироби нашими фахівцями;
 • доставка товару, монтаж конструкції, а також необхідного обладнання;
 • індивідуальний відбір риб, рослинності або інших живих мешканців, варіанти з декорування, стилю оформлення;
 • робота дизайнера з оформлення скляної ємності;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • транспортування і наповнення ємності рибками, рослинами, іншими мешканцями;
 • запуск роботи акваріума;
 • тих обслуговування.

Якщо ж ви бажаєте стати повноцінним власником акваріума, ми навчимо вас основним аспектам робіт з акваріумних комплексом, розповімо про правила догляду, будову і призначення акваріумного обладнання.

Акваріум під замовлення ціна за індивідуальним проектом

Можна вибрати стандартний за габаритами акваріум з нашого каталогу або придбати аквасистем по вашим розмірами. Наша компанія виготовляє акваріумні конструкції з органічного скла на замовлення будь-якого обсягу або форми: інтегровані в стіну або меблі, циліндричні, підлогові, каскадні. У вас є можливість вибрати будь-який декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що закуплені риби, інші мешканці і насадження в отличном состоянии, — так як вони перевіряються на повну відсутність патологій. Ми обов’язково замасковуватися акваріумне обладнання (компресори, фільтри, нагрівачі води) під пейзаж або маскуючи все це різними прийомами — коробками, додатковими отворами, тому вaш улюблений акваріум буде нагадувати справжній шматочок природи.

Акваріум під замовлення ціна за ціною прізводітелей

Ми працюємо з дотриманням обумовлених термінів, кваліфіковано. Замовляючи аквасистем «під ключ» ви отримуєте підготовлений куточок первозданної фауни і флори, з якісним технічним обслуговуванням, який буде радувати вас стільки часу, скільки ви самі побажаєте. Наші співробітники взаємодіють з сучасними компонентами, впроваджують унікальні форми, а також прийоми робіт, використовують актуальні деталі внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми застосовуємо добірні матеріали і технологічні процеси, в зв’язку з цим наші акваріуми «під ключ» стабільно довговічні, привабливі, не є небезпечними і тривалий час роблять приємність їх власникам.

Акваріум під замовлення ціна для квартири, кафе або вашого офісу

Наша організація виготовляє ексклюзивні акваріумні конструкції під замовлення з надійних високоякісних матеріалів. Ідей, де можна розмістити ємність безліч: в стіні, перегородці, стійки бару, інтер’єрної колоні, столі, холі. Акваріум для риб приверне увагу, зробить інтер’єр незвичайним, а також незабутнім. Скляна ємність з живим наповненням створює спокійну атмосферу, може допомогти погляду відпочити.

Акваріум під замовлення ціна

фінішна ціна на акваріум по індивідуальному замовленню залежить від масштабу, технологічних властивостей підібраною системи, матеріалів.

поширений проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з гнутим склом. Кутові модифікації характеризуються винятковою видовищністю при невеликому літражі. Подібну установку можна вписати в незайнятий кут квартири або використовувати виступаючий ділянку меблевої конструкції.

Ефектно виглядає солоноводний акваріум під замовлення з незвичайними рибами або живими коралами. Таким чином можна організувати ділянку морського світу у себе вдома і милуватися ним постійно.

Акваріум під замовлення ціна: як доглядати

Господарям акваріумів наша компанія рада запропонувати зручну програму технічного обслуговування нашими майстрами. Надайте нам турботи по підтримці акуратності, життєздатності акваріума, а також його жителів.

У список сервісних послуг з техобслуговування акваріума входить:

 • послуги з догляду: протирання лампочок, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, камінчиків а також грунту, декорацій;
 • очищення фільтрів для води;
 • лікування мешканців;
 • регулярне постачання кормами, обладнанням;
 • настройка обладнання;
 • догляд за рослинами.

Загальна вартість сервісу може залежати від габаритів акваріума а також інших моментів.

Акваріум під замовлення ціна — чому варто вибрати нашу компанію

Вибравши оформлення замовлення в нашому магазині, ви отримуєте ряд неоціненних переваг:

Акваріум під замовлення ціна
 1. для вас працюють майстри;
 2. всі витрати входять в загальну вартість;
 3. ми використовуємо тільки першокласні будівельні матеріали і обладнання;
 4. всі роботи проводяться оперативно.

У разі, якщо виник будь-яке питання по темі, зв’яжіться з нами для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий