Акваріуми на замовлення Одеса — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Акваріуми на замовлення Одеса — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Ймовірно, ви досвідчений власник рибок або ж розраховуєте створити затишок в квартирі, в кабінеті, розкішному ресторані, магазині, б’юті-салоні, готелі або іншій ділянці. Тоді ви звернулися куди треба, оскільки наша фірма займається випуском, дизайном і також техобслуговуванням аквасистем різноманітних конфігурацій, а також розмірів.

Ми з радістю зробимо індивідуальний акваріум для риб під замовлення будь-якого літражу, який органічно доповнить дизайн, буде приводити в захват, а також умиротворяти замовника і також інших спостерігачів.

Акваріуми на замовлення Одеса з доставкою по містах України

У нас можливо оформити замовлення на створення акваріумний конструкції під замовлення оптимального виду: прямокутні або кутові, з панорамним склом, що вбудовуються, у формі перегородки. У нас можна купити все популярні різновиди акваріумів: прісноводні, солоноводние, в стилі псевдоморе, з кораловими рифами, сухі і дизайнерські.

Є такий стереотип: акваріум в будинку — проблема власника, оскільки необхідно дивитися за температурою і чистотою рідини, самопочуттям рослинності, живих мешканців, оновлювати воду в ємність, чистити дно, а також бічні стекла.

пропонуючи пропозицію акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми з легкістю оскаржуємо цю думку: насолоджуйтеся захоплюючим підводним Екосвіт і не думайте, яким способом це працює. Ми абсолютно все зробимо самостійно!

У цю послугу входить:

 • підготовчі заміри;
 • робота з проектування екосистеми, врахувавши відмінні риси кімнати і звичайно бажання замовника;
 • виробництво системи на власному виробництві;
 • транспортування, установка ємності і далі необхідного спецобладнання;
 • спеціальний відбір акваріумних рибок, рослинності та інших живих мешканців, рішення по декору, стилю оформлення;
 • робота дизайнера по наповненню аквасистеми;
 • всі необхідні матеріали;
 • транспортування і далі заповнення аквасистеми рибками, підводними рослинами, безхребетними;
 • пуск екосистеми;
 • технічне обслуговування.
Акваріум під замовлення

Якщо ви мрієте стати справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника основоположним аспектам взаємодії з акваріумних комплексом, проінформуємо про методи обслуговування, конструкції, а також призначення аквариумного оснащення.

Акваріуми на замовлення Одеса в Україні

Можна придбати стандартний скляну посудину на сайті або ж придбати акваріум для риб по вашим розмірами. ми виготовляємо акваріумні конструкції з акрилу під замовлення абсолютно будь-якого обсягу і форми: інтегровані в стіну або меблі, циліндричні, підлогового типу, багаторівневі. Можна підібрати відповідне оформлення.

Ми гарантуємо, що куплені рибки, інші мешканці, а також рослини здорові, — так як вони оглядаються на предмет відсутності захворювань. Ми обов’язково приховуємо акваріумні техобладнання (повітряні компресори, фільтри, обігрівачі) під пейзаж або приховуємо його різними варіантами — коробками, допоміжними отворами, завдяки цьому вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде схожий на справжній шматочок природи.

Акваріуми на замовлення Одеса безпосередньо від виробника

Ми виконуємо свою роботу швидко, на високому рівні. Купуючи акваріум «під ключ» ви знаходите завершений ділянку справжньої природи, з якісним сервісом, який буде функціонувати стільки, скільки ви самі захочете. Наші співробітники працюють з прогресивними компонентами, застосовують унікальні варіанти і технології виробництва, використовують оригінальні варіанти оформлення. Ми вибираємо якісні будівельні матеріали і технологічні процеси, через що наші акваріумні конструкції «під ключ» стабільно довговічні, красиві, нешкідливі і довгий час дарують задоволення покупцям.

Кутовий акваріум на замовлення

Акваріуми на замовлення Одеса для будинку, ресторану і офісу

Наша фабрика виробляє престижні аквасистеми за індивідуальним замовленням з довговічних якісних матеріалів. Ідей, в якому місці помістити конструкцію багато: в ніші, перегородки, стійки бару, колоні, журнальному столі, холі. Акваріум для риб приверне увагу, робить дизайн своєрідним, а також престижним. Скляний посуд з живими рибками формує заспокійливу атмосферу, може допомогти погляду відпочивати.

конкретна ціна акваріума під замовлення безпосередньо залежить від габаритів, технічних властивостей підходящої конструкції, будматеріалів.

популярний вибір — кутовий акваріум на замовлення або панорамного типу. Кутові варіанти відрізняються дуже високою видовищністю при невеликому розмірі. Таку модель можна вдало вставити в незадіяний кут квартири або використовувати виступаючий кут меблів.

Ефектно виглядає з морською водою акваріум під замовлення з незвичайними рибами і натуральними коралами. Так ви зможете організувати шматочок морського світу в будь-якому приміщенні і милуватися ним щодня.

Акваріуми на замовлення Одеса: особливості догляду

Власникам акваріумів наша компанія рада представити професійну систему технічного обслуговування нашими фахівцями. Доручіть нам клопоти з підтримання порядку, життєздатності аквариумного комплексу і його мешканців.

У список послуг з техобслуговування аквариумного комплексу входить:

 • послуги з догляду: приведення в порядок світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, камінчиків а також шару грунту, декорацій;
 • промивши фільтрів для води;
 • підтримання здоров’я вихованців;
 • регулярне забезпечення кормом, технічним обладнанням;
 • налагодження технічних елементів;
 • догляд за рослинами.

Вартість техобслуговування залежить від розміру вироби та інших моментів.

Акваріуми на замовлення Одеса — чому варто вибрати нас

Замовляючи акваріум в нашій компанії, клієнт отримує ряд неоціненних переваг:

 1. для вас працюють професіонали;
 2. всі необхідні витрати входять в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо тільки найкращі будівельні матеріали і технічне оснащення;
 4. всі роботи виконуються в обумовлений термін.

Якщо виник навіть дуже питання по темі, зробіть дзвінок для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий