Прісноводний акваріум під морський — стильне рішення для вашого інтер’єру

Прісноводний акваріум під морський — стильне рішення для вашого інтер’єру

Може бути, ви самі завзятий власник акваріума або вирішили створити оригінальний інтер’єр в домашніх умовах, в офісі, ресторані, торговому центрі, б’юті-салоні, готелі або ж будь-якому іншому ділянці. Ви потрапили куди потрібно, адже наша компанія займається виготовленням, дизайном, а також обслуговуванням акваріумів різноманітних типів і габаритів.

Ми з радістю виготовимо ексклюзивний акваріум для риб під замовлення будь-якого типорозміру, який чудово доповнить обстановку, безсумнівно буде радувати і заспокоювати власника і звичайно оточуючих.

Прісноводний акваріум під морський в Україні

На нашому виробництві можна оформити замовлення на виробництво аквасистеми під замовлення необхідного варіанту: прямі або кутові, панорамні, вбудовані, у вигляді перегородки. У нас можна придбати будь-які можливі типи акваріумів: для прісноводних рибок, солоноводние, в стилі псевдоморе, з кораловими рифами, сухі, а також декоративні.

Існує такий стереотип: акваріум в приміщенні — проблема власника, адже треба дивитися за температурним балансом і станом рідини, здоров’ям рослинності, живих мешканців, додавати воду в ємність, очищати грунт, а також стінки.

продаючи роботу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми з легкістю заперечуємо таке упередження: насолоджуйтеся прекрасним підводним світом і не думайте, яким чином це функціонує. Ми абсолютно все виконаємо самостійно!

прісноводні акваріуми

У список послуг входить:

 • визначення розмірів;
 • робота з проектування вироби, враховуючи при цьому специфіку об’єкта, а також побажання покупця;
 • виготовлення об’єкта нашими фахівцями;
 • транспортування, монтування конструкції і навіть необхідного устаткування;
 • персональний відбір акваріумних рибок, рослин або інших живих мешканців, рішення по декору, стилістиці;
 • робота дизайнера по створенню красивою композиції акваріума;
 • витратні матеріали;
 • транспортування і далі заселення аквариумного комплексу рибками, водоростями, равликами;
 • пуск акваріума;
 • професійний супровід.

У тому випадку, якщо мрієте відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника основоположним аспектам взаємодії з Аквасистеми, розповімо про правила залицяння, механізмі і призначення водного обладнання.

Прісноводний акваріум під морський з доставкою додому

Ви можете вибрати типовий акваріум з нашого каталогу або ж придбати акваріум за індивідуальним розміром. Ми виробляємо акваріуми з оргскла під замовлення будь-якого сучасного розміру, а також форми: вбудовані, циліндри, підлогові, багаторівневі. У вас є можливість замовити будь-який декорування.

Ми даємо гарантію, що придбані рибки, інші живі істоти, а також водні рослини здорові, — так як вони відслідковуються на предмет відсутності захворювань. Ми завжди приховуємо водне оснащення (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, нагрівачі води) під рельєф або ж робимо непомітним його іншими способами — коробами, додатковими отворами, отже ваш особистий акваріум для риб буде нагадувати справжній куточок природи.

Прісноводний акваріум під морської від виробника

Ми працюємо з дотриманням обумовлених термінів, високопрофесійно. купуючи аквасистем «під ключ» ви отримаєте завершений куточок первозданної природи, з якісним сервісом, той що порадує вас стільки часу, скільки ви самі захочете. Наші професіонали взаємодіють з прогресивними матеріалами, використовують нові конфігурації і прийоми виробництва, застосовують сучасні ідеї декору. Ми застосовуємо добротні вихідні матеріали і технології, в зв’язку з цим всі наші аквасистеми «під ключ» незмінно надійні, красиві, безпечні і не один рік дарують задоволення їх власникам.

Прісноводний акваріум під морський для квартири, ресторану або офісного приміщення

Наша фабрика виробляє елітні акваріуми за індивідуальним замовленням з довговічних високоякісних будматеріалів. Ідей, де можна розмістити конструкцію багато: в стінці, інтер’єрної перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, зоні reception. Акваріум буде залучати погляди, робить інтер’єр неповторним і незабутнім. Скляна ємність з красивою флорою і фауною формує спокійну атмосферу, дає можливість погляду відпочивати.

точна ціна акваріума на замовлення складається в залежності від масштабу, технічних властивостей підібраною конструкції, вихідних матеріалів.

поширений вибір — кутовий акваріум на замовлення або ж з гнутим склом. Кутові варіанти виділяються високою зоною огляду при невеликому розмірі. Цю конструкцію можливо вставити в вільний кут приміщення, а також задіяти опуклий кут меблевої конструкції.

Яскраво виглядає солоноводний акваріум для риб на замовлення з красивими мешканцями або живими коралами. Таким чином можна відтворити ділянку океанічного світу у себе вдома і захоплюватися ним кожен день.

Прісноводний акваріум під морський: особливості змісту

Власникам аквасистем ми раді запропонувати зручну систему сервісу нашими майстрами. Доручіть нашої компанії клопоти по підтримці акуратності, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу, а також його мешканців.

Кутовий акваріум на замовлення

До переліку сервісних послуг з обслуговування акваріума включається:

 • роботи по догляду: приведення в порядок лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, камінчиків і грунту, декоративних деталей;
 • промивши фільтрів;
 • необхідне лікування вихованців;
 • постійне оснащення кормами, технічними приладами;
 • монтаж технічних елементів;
 • догляд за водними рослинами.

Підсумкова вартість техобслуговування залежить від габаритів вироби та інших факторів.

Прісноводний акваріум під морський — чому варто вибрати нашу компанію

Купуючи акваріум на нашому сайті, клієнт отримує ряд важливих переваг:

 1. для вас працюють професіонали;
 2. всі витрати входять в загальну вартість;
 3. ми застосовуємо виключно добротні будівельні матеріали і технічне оснащення;
 4. роботи виконуються в максимально короткий термін.

Коли виник будь-яке питання, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий