Акваріум під замовлення Дніпропетровськ — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Цілком ймовірно, ви бувалий власник акваріума або ж мрієте створити затишну атмосферу в квартирі, в офісному кабінеті, ресторані, бутіку, салоні краси, готелі або іншій ділянці. Тоді ви звернулися в правильне місце, оскільки наша організація займається створенням, обладнанням і також супроводжуючим обслуговуванням акваріумів різних типів і обсягів.

Ми із задоволенням зробимо індивідуальний акваріум під замовлення будь-якого масштабу, який чудово доповнить приміщення, буде приводити в захват і утихомирювати замовника або оточуючих.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ в Україні

У нас можна вибрати створення аквасистеми під замовлення оптимального виду: прямокутні або кутовий конструкції, панорама, вбудовані, типу ширми. Ми виготовляємо будь-які існуючі різновиди акваріумів: з прісною водою, морські, псевдоморе, рифові, безводні і дизайнерські.

Поширений стереотип: акваріумний комплекс в квартирі — головний біль володаря, оскільки потрібно дивитися за температурним балансом і чистотою води, самопочуттям рослин, риб, додавати воду, очищати грунт і стінки.

пропонуючи роботу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми запросто оскаржуємо дане оману: насолоджуйтеся захоплюючим підводним оточенням і не дбайте, яким чином воно функціонує. Ми все виконаємо самостійно!

До складу послуги входить:

 • попередні виміри;
 • проектування вироби, обов’язково враховуючи особливості приміщення і переваги замовника;
 • створення об’єкта нашими фахівцями;
 • транспортування, установка акваріума і необхідного спецобладнання;
 • спеціальний відбір риб, підводних рослин, а також інших мешканців, варіанти з декорування, стилю;
 • дизайнерська робота по створенню підводного ландшафту скляній ємності;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і далі заселення об’єкта рибами, підводними рослинами, равликами;
 • пуск аквасистеми;
 • технічне обслуговування.
Акваріум під замовлення дніпропетровськ

У тому випадку, якщо бажаєте відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо вас ключовим аспектам роботи з акваріумом, розповімо про методи обслуговування, механізмі, а також роботі аквариумного оснащення.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ з доставкою додому

Наша компанія пропонує купити стандартний варіант на сторінках каталогу або оформити замовлення на аквасистем за унікальним проектом. Ми виробляємо акваріумні конструкції з органічного скла під замовлення різного розміру і конфігурації: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогові, багаторівневі. Ви можете замовити відповідне декорування.

Ми гарантуємо, що закуплені риби, інші живі істоти і водорості в отличном состоянии, — так як вони оглядаються на предмет відсутності патологій. Ми обов’язково маскуючи акваріумне обладнання (помпи, фільтруючі пристрої, регулятори температури) під рельєф або ж маскуючи його іншими методами — коробками, додатковими прорізами, завдяки цьому ваш особистий акваріум для риб безсумнівно буде виглядати як природний шматочок водного світу.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ від виробника в Україні

Ми працюємо з дотриманням обумовлених термінів, на високому рівні. Зробивши замовлення на аквасистем «під ключ» ви отримуєте готовий куточок справжньої природи, з гарантованим технічним обслуговуванням, той що порадує вас стільки часу, скільки ви захочете. Наші майстри працюють з передовими матеріалами, застосовують нові варіанти, а також технології робіт, пропонують актуальні варіанти прикраси. Ми застосовуємо добірні будівельні матеріали і технічні можливості, з цієї причини наші фірмові акваріумні конструкції «під ключ» стабільно довговічні, оригінальні, нешкідливі і довго дарують радість замовникам.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ для будинку, ресторану або офісного приміщення

Наша організація виготовляє елітні акваріумні системи за індивідуальним замовленням зі зносостійких високоякісних матеріалів. Ідей, де розмістити об’єкт багато: в стінах, інтер’єрної перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, столі, приймальні зоні. Скляний посуд з рибками акцентує увагу, робить внутрішній інтер’єр унікальним і престижним. Вода з живим наповненням формує заспокійливу атмосферу, допоможе очам відпочивати.

точна ціна аквасистеми за індивідуальними розмірами безпосередньо залежить від габаритів, технічних особливостей підібраною ємності, використаних матеріалів.

поширений проект — кутовий акваріум на замовлення або панорамного типу. Кутові вироби характеризуються великою зоною огляду при невеликому розмірі. Таку установку можна інтегрувати в незадіяний куточок кімнати, а також використовувати опуклий ділянку меблів.

Вражаюче виглядає солоноводний акваріум під замовлення з привабливими рибами і натуральними коралами. Це відмінна ідея, як організувати шматочок морського світу в своєму інтер’єрі і милуватися ним постійно.

Кутовий акваріум на замовлення

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ: особливості змісту

Щасливим володарям аквасистем наша компанія рада запропонувати зручну систему сервісу нашими експертами. Доручіть нашої компанії турботи по забезпеченню чистоти, життєздатності аквариумного комплексу і його мешканців.

В каталог послуг з обслуговування аквариумного комплексу включається:

 • роботи по догляду: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів а також субстрату, декору;
 • прочищення системи фільтрації;
 • підтримання здоров’я рибок;
 • систематичне оснащення кормами, технічним обладнанням;
 • монтаж елементів обладнання;
 • догляд за рослинним світом.
Акваріум під замовлення дніпропетровськ

Ціна обслуговування може залежати від обсягу акваріума і інших чинників.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ — чому варто вибрати нашу компанію

Оформляючи замовлення в нашій фірмі, ви отримуєте набір важливих достоїнств:

 1. для вас працюють фахівці;
 2. всі витрати включені у вартість;
 3. ми використовуємо виключно першокласні вихідні матеріали і технічне оснащення;
 4. всі роботи виконуються з дотриманням термінів.

Якщо виник навіть дуже питання, зв’яжіться з нами для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий