Акваріуми на замовлення Одеса — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Акваріуми на замовлення Одеса — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Може бути, ви завзятий держатель акваріума, а може бути намір створити затишок у себе вдома, в кабінеті офісу, кафе, гіпермаркеті, б’юті-салоні, готелі або ще якому-небудь місці. Тоді ви зайшли куди треба, тому що наша організація займається виготовленням, дизайном і супроводжуючим обслуговуванням аквасистем будь-яких видів, а також габаритів.

Ціна акваріума на замовлення

Ми з задоволенням створимо особливий акваріум на замовлення відповідного типорозміру, який вдало доповнить приміщення, завжди буде приводити в захоплення і утихомирювати власника і відвідувачів.

Акваріуми на замовлення Одеса з доставкою додому

У нашій компанії можна вибрати виготовлення аквасистеми на замовлення оптимального стилю: прямі або кутовий конструкції, панорамні, що вбудовуються, типу зонується перегородки. Ми пропонуємо всі популярні типи аквасистем: для прісноводних рибок, для морських мешканців, в стилі псевдоморе, з коралами, безводні і дизайнерські.

Акваріум на замовлення

Існує такий стереотип: акваріумний комплекс в приміщенні — головний біль господаря, оскільки необхідно спостерігати за температурним балансом і станом води, здоров’ям підводних рослин, риб, додавати воду в ємність, очищати грунт і бічні поверхні.

реалізуючи послугу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми вільно спростовуємо таке уявлення: насолоджуйтеся красивим підводним Екосвіт і не переживайте, яким способом все це функціонує. Ми все повністю влаштуємо самостійно!

В дану послугу входить:

 • попередні виміри;
 • проектування водної конструкції, враховуючи характеристики кімнати і звичайно переваги покупця;
 • виробництво вироби нашими фахівцями;
 • доставка товару, установка конструкції, а також необхідного обладнання;
 • спеціальний вибір рибок, водоростей або інших мешканців, варіанти по декору, стилю оформлення;
 • послуги дизайнера з оформлення аквариумного комплексу;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • транспортування і далі заселення об’єкта рибами, підводними рослинами, іншими мешканцями;
 • запуск роботи екосистеми;
 • професійне обслуговування.

Якщо ви бажаєте відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо вас ключовим прийомам робіт з Аквасистеми, розповімо про методи залицяння, пристрої, а також функціоналу водного оснащення.

Акваріуми на замовлення Одеса в Україні

Ви можете отримати типовий скляну посудину з каталогу або ж замовити аквасистем за індивідуальним розміром. Наша компанія виготовляє акваріумні комплекси з міцного оргскла під замовлення будь-якого літражу, а також форми: вбудовані, циліндричні, підлогові, каскадні. Ви можете вибрати будь-яке оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що закуплені риби, інші живі істоти, а також підводні рослини повністю здорові, — всі вони відслідковуються на предмет відсутності захворювань. Ми обов’язково маскуючи необхідне техобладнання (компресори, фільтри, обігрівачі) під рельєф або ж маскуючи це різними методами — коробами, допоміжними отворами, значить ваш акваріум безсумнівно буде виглядати як справжній куточок водного дна.

Акваріуми на замовлення Одеса від професіоналів своєї справи

Наші співробітники працюють оперативно, кваліфіковано. Купуючи акваріум «під ключ» ви отримаєте підготовлений куточок справжньої фауни і флори, з гарантованим обслуговуванням, який буде функціонувати так довго, як ви самі захочете. Всі наші співробітники взаємодіють з новітніми будматеріалами, впроваджують різні варіанти і прийоми робіт, застосовують актуальні деталі дизайну. Ми використовуємо якісні матеріали та технології, завдяки цьому наші фірмові аквасистеми «під ключ» завжди міцні, оригінальні, не є небезпечними і довгі роки приносять задоволення покупцям.

Акваріуми на замовлення Одеса для квартири, кафе і вашого офісу

Наша фабрика випускає ексклюзивні акваріумні комплекси на замовлення з міцних високоякісних вихідних матеріалів. Варіацій, де можна розташувати водну конструкцію маса: в ніші, інтер’єрної перегородці, стійки бару, циліндричної або прямокутної колоні, столі, зоні для відвідувачів. Аквасистеми відразу ж приверне до себе увагу, робить інтер’єр унікальним, а також престижним. Вода з красивою флорою і фауною створює спокійну атмосферу, допомагає погляду відпочити.

фінішна ціна акваріума на замовлення складається в залежності від обсягу, інженерних характеристик підходящої конструкції, будматеріалів.

Популярний вибір — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж з гнутим склом. Кутові варіанти характеризуються винятковою площею огляду при невеликому розмірі. Подібну модель можна вписати в будь-який кут будинку або ж задіяти опуклий ділянку меблів.

Яскраво виглядає солоноводний акваріум для риб під замовлення з незвичайними рибками або живими коралами. Це відмінний метод створити ділянку океанічного світу в будь-якому приміщенні і насолоджуватися ним щодня.

Акваріуми на замовлення одеса

Акваріуми на замовлення Одеса: обслуговування та догляд

Власникам акваконструкцій ми раді представити зручну програму техобслуговування нашими експертами. Надайте нам клопоти з підтримки чистоти, життєздатності аквариумного комплексу і його мешканців.

До переліку робіт з обслуговування акваріума входить:

 • послуги з утримання: очищення лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, каменів а також шару грунту, декоративних деталей;
 • прочищення всіх фільтрів;
 • необхідне лікування тварин;
 • систематичне оснащення кормом, технічним обладнанням;
 • монтаж елементів конструкції;
 • залицяння за рослинами.

Вартість обслуговування залежить від обсягу конструкції та інших умов.

Акваріуми на замовлення Одеса — чому варто вибрати нашу компанію

Замовляючи акваріум у нас, клієнт отримує набір неоціненних переваг:

Ціна акваріума на замовлення
 1. з вами будуть працювати грамотні фахівці;
 2. всі необхідні витрати входять в підсумкову вартість;
 3. ми використовуємо виключно найкращі матеріали та технічне оснащення;
 4. роботи здійснюються оперативно.

Якщо виник будь-яке питання, зателефонуйте для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий