Прісноводний акваріум — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Прісноводний акваріум — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Ймовірно, ви вправний власник рибок, а може бути бажаєте організувати затишну атмосферу будинку, в робочому кабінеті, розкішному ресторані, маркеті, б’юті-салоні, готелі або ж іншому приміщенні. Ви звернулися за адресою, оскільки ми займаємося виробництвом, обладнанням і супроводжуючим обслуговуванням аквасистем різноманітних конфігурацій, а також габаритів.

Ми з радістю виготовимо індивідуальний акваріум на замовлення будь-якого обсягу, який вдало впишеться в інтер’єр, буде приводити в захват і заспокоювати замовника і також інших спостерігачів.

Прісноводний акваріум в Україні

У нашому магазині можна вибрати виготовлення акваріума на замовлення відповідного дизайну: лінійні або кутовий конструкції, панорама, вбудовані, у вигляді перегородки. У нас можна придбати будь-які популярні різновиди акваріумів: з прісною водою, морські, псевдоморе, рифові, сухі, а також дизайнерські.

Існує такий стереотип: акваконструкція в будинку — головний біль власника, оскільки треба дивитися за температурою і станом води, здоров’ям водоростей, рибок, оновлювати воду, очищати грунт і бічні стекла.

пропонуючи послугу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми просто заперечуємо цю думку: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим водним оточенням і при цьому не роздумуйте, яким способом це працює. Ми все владнаємо своїми силами!

У список робіт включається:

 • виміри;
 • проект водної конструкції, беручи до уваги особливості об’єкта, а також бажання замовника;
 • виготовлення конструкції нашими фахівцями;
 • доставка, монтування ємності і необхідного устаткування;
 • персональний вибір рибок, рослинності, а також інших живих мешканців, варіанти з декорування, оформлення;
 • дизайнерська робота по створенню підводного ландшафту скляній ємності;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • доставка і наповнення аквариумного комплексу рибками, підводними рослинами, іншими мешканцями;
 • пуск екосистеми;
 • професійний супровід.

Якщо ви бажаєте відчути себе справжнім акваріумістом, ми навчимо замовника ключовим прийомам роботи з акваріумних комплексом, дамо інформацію про способи догляду, будову і призначення акваріумного обладнання.

Прісноводний акваріум в Україні

Можна отримати стандартний акваріум з каталогу або замовити аквасистем по небхідно розмірами. Ми пропонуємо акваріумні конструкції з міцного оргскла під замовлення різного літражу і форми: вбудовані, у вигляді колони, підлогового типу, каскадні. Ви можете вибрати будь-яке оформлення.

Ми даємо гарантію, що куплені рибки, інші тварини, а також насадження здорові, — вони перевіряються на предмет відсутності хвороб. Ми обов’язково замасковуватися водне техобладнання (повітряні компресори, фільтри, терморегулятори) під елементи дизайну або ховаємо його іншими прийомами — коробками, додатковими прорізами, завдяки цьому вaш улюблений акваріум для риб буде виглядати як натуральний шматочок природи.

Прісноводний акваріум від виробника

Ми працюємо швидко, високопрофесійно. Купуючи акваріум «під ключ» ви отримуєте готову ділянку справжньої природи, з якісним обслуговуванням, що порадує вас стільки часу, скільки ви побажаєте. Всі наші майстри працюють з якісними матеріалами та обладнанням, застосовують різні варіанти, а також технічні секрети виробництва, застосовують оригінальні деталі прикраси. Ми застосовуємо якісні матеріали, а також технічні можливості, завдяки цьому всі наші акваріуми «під ключ» стабільно довговічні, привабливі, безпечні і тривалий час дарують задоволення їх власникам.

Акваріум на замовлення

Прісноводний акваріум для будинку, ресторану або офісного приміщення

Наша фірма виготовляє елітні аквасистеми на замовлення з надійних безпечних вихідних матеріалів. Місць, в якому місці встановити водну конструкцію безліч: в стінці, міжкімнатних перегородки, стійки бару, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, зоні ресепшн. Аквасистеми акцентує увагу, робить інтер’єр неординарним, а також таким, що запам’ятовується. Скляна ємність з плаваючими рибками створює розслаблюючу атмосферу, дозволяє очам відпочити.

Акваріум на замовлення

конкретна ціна аквасистеми на замовлення може залежати від обсягу, технологічних характеристик обраної системи, використаних матеріалів.

популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або панорамний. Кутові модифікації відрізняються винятковою зоною огляду при скромних розмірах. Таку систему можна вписати в будь-який кут квартири або використовувати опуклий кут меблевої конструкції.

Чудово виглядає морський акваріум для риб на замовлення з привабливими рибами або натуральними коралами. Так ви зможете створити шматочок підводного світу в будь-якому інтер’єрі і захоплюватися ним кожен день.

Акваріум на замовлення

Прісноводний акваріум: обслуговування та догляд

Щасливим власникам акваріумів ми готові рекомендувати зручну програму техобслуговування нашими фахівцями. Передайте нашої компанії роботу щодо забезпечення акуратності, життєздатності аквариумного комплексу, а також його мешканців.

В каталог робіт по обслуговуванню аквасистеми включається:

 • послуги з утримання: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, каменів і шару грунту, декоративних деталей;
 • промивання фільтрів для води;
 • необхідне лікування рибок;
 • систематичне оснащення кормами, обладнанням;
 • монтаж елементів конструкції;
 • залицяння за водоростями.

Загальна вартість техобслуговування вважається в залежності від габаритів ємності та інших моментів.

Прісноводний акваріум — чому варто вибрати нас

Вибравши оформлення замовлення в нашій фірмі, ви отримуєте набір неоціненних переваг:

Акваріум на замовлення
 1. у нас працюють майстри;
 2. всі витрати входять у вартість;
 3. ми використовуємо виключно найкращі матеріали та обладнання;
 4. послуги виконуються в обумовлений термін.

Якщо виник навіть дуже питання, зателефонуйте нам для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий