Сампо для прісноводного акваріума — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Сампо для прісноводного акваріума — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Може бути, ви досвідчений власник акваріума або ж збираєтеся створити затишок будинку, в офісі компанії, ресторанному комплексі, торговому центрі, салоні краси, готелі або ще якій-небудь ділянці. Ви потрапили в правильне місце, так як наша організація займається випуском, дизайном і супроводжуючим обслуговуванням акваріумів різноманітних модифікацій і габаритів.

Ми охоче розробимо неповторний акваріум під замовлення абсолютно будь-якого масштабу, який прекрасно впишеться в дизайн, завжди буде приносити задоволення, а також заспокоювати вас самих або оточуючих.

Сампо для прісноводного акваріума з доставкою додому

У нашому інтернет-магазині можна вибрати створення акваріума на замовлення відповідного стилю: лінійні або кутові, панорамні, що вбудовуються, у формі ширми. Наша компанія пропонує всі відомі різновиди аквасистем: для прісноводних рибок, солоноводние, псевдоморе, з кораловими рифами, безводні і декоративні.

Поширений такий стереотип: акваріум в будинку — проблема власника, адже дуже важливо доглядати за температурою і станом рідини, самопочуттям водоростей, риб, додавати воду, чистити дно, а також стінки.

рекомендуючи пропозицію Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми легко оскаржуємо подібне уявлення: насолоджуйтеся захоплюючим водним Екосвіт і при цьому не журіться, яким способом це діє. Ми все повністю організуємо своїми силами!

До складу послуги включається:

 • підготовчі заміри;
 • конструювання аквасистеми, враховуючи відмінності кімнати і звичайно побажання покупця;
 • виготовлення об’єкта на нашому виробництві;
 • доставка, установка конструкції і також необхідного обладнання;
 • індивідуальний підбір акваріумних рибок, рослин та інших живих мешканців, варіанти по прикрасі, стилю;
 • дизайнерська робота по створенню підводного ландшафту скляній ємності;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • транспортування і далі наповнення аквариумного комплексу рибками, підводними рослинами, іншими мешканцями;
 • запуск роботи екосистеми;
 • технічний супровід.
прісноводний акваріум

Якщо вирішили відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо вас найголовнішим прийомам взаємодії з Аквасистеми, дамо інформацію про правила обслуговування, пристрої, а також призначення водного обладнання.

Сампо для прісноводного акваріума за індивідуальним проектом

У вас є можливість купити стандартний за габаритами акваріум з нашого каталогу або ж замовити аквасистем за індивідуальними розмірами. Наша компанія пропонує аквасистеми з органічного скла під замовлення різного об’єму або виду: вбудовані, циліндричні, підлогового типу, багаторівневі. У вас є можливість підібрати відповідне оформлення.

Ми даємо гарантію, що придбані рибки, інші тварини, а також насадження повністю здорові, — так як вони проходять перевірку на відсутність хвороб. Ми завжди приховуємо водяних вузлів (повітряні компресори, фільтри, регулятори температури) під ландшафт або ж ховаємо це іншими способами — коробами, додатковими отворами, значить ваш акваріум для риб безсумнівно буде нагадувати красивий куточок водного дна.

Сампо для прісноводного акваріума від професіоналів своєї справи

Наша компанія працює оперативно, на високому рівні. Купуючи аквасистем «під ключ» ви отримуєте закінчений шматочок натуральної фауни і флори, з професійним технічним обслуговуванням, який буде радувати вас стільки, скільки ви самі побажаєте. Всі наші фахівці працюють з передовими матеріалами, впроваджують нові форми, а також прийоми робіт, пропонують актуальні компоненти внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми застосовуємо першокласні будівельні матеріали, а також технології, отже наші акваріумні конструкції «під ключ» незмінно надійні, красиві, безпечні і довгий період дарують задоволення власникам.

Сампо для прісноводного акваріума для будинку, кафе або офісу

Наша організація робить елітні акваріумні комплекси під замовлення з міцних сучасних будматеріалів. Варіантів, де розмістити пристрій величезна кількість: в стінці, міжкімнатних перегородки, барній стійці, інтер’єрної колоні, журнальному столі, зоні reception. Скляний посуд з рибками привертає увагу, зробить дизайн унікальним і незабутнім. Скляна ємність з плаваючими рибками створює заспокійливу атмосферу, дає можливість очам відпочити.

точна ціна аквариумного комплексу за індивідуальним замовленням складається в залежності від розміру, технологічних властивостей обраної системи, будматеріалів.

популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або панорамний. Кутові варіанти виділяються великою видовищністю при невеликому літражі. Подібну установку можливо вставити в вільний кут кімнати або задіяти опуклий ділянку меблевої конструкції.

прісноводний акваріум

Вражаюче виглядає з морською водою акваріум під замовлення з красивими рибками і живими коралами. Це відмінний метод організувати шматочок океанічного світу у себе вдома і насолоджуватися ним коли захочете.

Сампо для прісноводного акваріума: як доглядати

Власникам акваконструкцій ми готові запропонувати професійну систему сервісу нашими експертами. Передайте нашої компанії турботи по підтримці чистоти, оптимальних умов для життя акваріума, а також його мешканців.

В каталог робіт по забезпеченню аквариумного комплексу включається:

 • роботи по догляду: приведення в порядок світильників, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, каменів а також грунту, декору;
 • промивка системи фільтрації;
 • лікування тварин;
 • систематичне оснащення кормом, технічним обладнанням;
 • монтаж обладнання;
 • залицяння за рослинами.

Ціна сервісу залежить від обсягу акваріума а також інших моментів.

Сампо для прісноводного акваріума — чому обирають нас

Оформляючи замовлення в нашій фірмі, ви отримуєте ряд важливих переваг:

прісноводний акваріум
 1. для вас працюють професіонали;
 2. всі витрати включені в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо виключно першокласні вихідні матеріали і обладнання;
 4. роботи виконуються вчасно.

У разі, якщо з’явився будь-яке питання, зателефонуйте для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий