Морські камінці в прісноводому акваріумі — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Морські камінці в прісноводому акваріумі — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Може бути, ви досвідчений власник акваріума або ж збираєтеся організувати затишну обстановку в квартирі, в офісі компанії, ресторанному комплексі, магазині, косметологічному центрі, холі готелю або ще якому-небудь місці. Ви звернулися куди потрібно, так як наша організація займається створенням, наповненням і також техобслуговуванням аквасистем різних конструкцій, а також обсягів.

Ми з радістю створимо ексклюзивний акваріум для риб на замовлення оптимального літражу, який чудово доповнить приміщення, завжди буде приносити задоволення, а також заспокоювати вас і звичайно гостей.

Морські камінці в прісноводому акваріумі в Україні

У нашому інтернет-магазині можна оформити замовлення на створення акваріума на замовлення відповідного стилю: лінійні або кутові, з панорамним склом, вбудовані, в формі ширми. Для вас ми пропонуємо будь-які відомі типи акваріумів: прісноводні, морські, в стилі псевдоморе, з коралами, сухі, а також декоративні.

прісноводний акваріум

Поширений такий стереотип: акваріум в будинку — проблема власника, так як слід дивитися за температурним режимом і станом води, самопочуттям водоростей, риб, доливати воду, очищати грунт і стінки.

пропонуючи послугу акваріум на замовлення під ключ, ми вільно оскаржуємо подібне оману: насолоджуйтеся в своє задоволення зачаровує водним Екосвіт і при цьому не переживайте, яким способом воно функціонує. Ми все потрібне влаштуємо самі!

У цю послугу входить:

 • завмер на місці установки;
 • проектування екосистеми, враховуючи характеристики кімнати і звичайно побажання замовника;
 • виготовлення конструкції нашими фахівцями;
 • доставка, монтування акваріума і необхідного спецобладнання;
 • ексклюзивний підбір рибок, підводних рослин та інших мешканців, рішення з декорування, стилю;
 • робота дизайнера по наповненню акваріума;
 • супутні матеріали;
 • доставка і далі заповнення аквасистеми рибами, водної флорою, равликами;
 • запуск роботи акваріума;
 • професійний супровід.
прісноводні акваріуми

Якщо ви збираєтеся стати справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника основоположним нюансам робіт з Аквасистеми, дамо інформацію про способи обслуговування, конструкції і призначення акваріумного обладнання.

Морські камінці в прісноводому акваріумі з доставкою додому

У вас є можливість купити типовий варіант на сайті або ж оформити замовлення на акваріум за індивідуальними розмірами. Ми пропонуємо аквасистеми з міцного оргскла під замовлення будь-якого типорозміру та форми: інтегровані в стіну або меблі, циліндричні, підлогового типу, каскадні. У вас є можливість вибрати будь-яке оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені риби, інші живі істоти, а також рослини в отличном состоянии, — так як вони оглядаються на предмет відсутності захворювань. Ми обов’язково маскуючи необхідне техобладнання (повітряні компресори, фільтри, обігрівачі) під рельєф або маскуючи все це подібними варіантами — коробами, допоміжними отворами, значить ваш особистий акваріум для риб безсумнівно буде схожий на натуральний куточок природи.

Морські камінці в прісноводому акваріумі від фабрики-виробника

Наша команда працює дотримуючись терміни, на високому рівні. купуючи акваріум «під ключ» ви отримаєте закінчений шматочок натуральної фауни і флори, з якісним сервісом, який буде функціонувати стільки, скільки ви самі побажаєте. Наші професіонали взаємодіють з найновішими будматеріалами, застосовують різні конфігурації, а також технології виробництва, використовують сучасні деталі декору. Ми застосовуємо добротні матеріали, а також технологічні процеси, з цієї причини наші фірмові аквасистеми «під ключ» незмінно міцні, оригінальні, екологічні та довгий час дарують радість клієнтам.

прісноводний акваріум

Морські камінці в прісноводому акваріумі для квартири, кафе і стильного офісу

Наша організація виготовляє ексклюзивні аквасистеми на замовлення з надійних сучасних будматеріалів. Ідей, де можна розташувати конструкцію дуже багато: в ніші, міжкімнатних перегородки, стійки бару, колоні, столі, зоні ресепшн. Аквасистеми акцентує увагу, зробить дизайн неповторним і незабутнім. Прозора ємність з красивою флорою і фауною формує спокійну атмосферу, допомагає очам відпочити.

Морські камінці в прісноводому акваріумі

конкретна ціна аквариумного комплексу за індивідуальними розмірами може залежати від розміру, інженерних особливостей підібраною системи, будматеріалів.

Популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж панорамного типу. Кутові модифікації виділяються винятковою видовищністю при невеликому обсязі. Таку систему можна вдало інтегрувати в будь-який куточок квартири або використовувати опуклий кут меблів.

Яскраво виглядає морський акваріум для риб під замовлення з привабливими рибками або живими коралами. Таким чином можна відтворити шматочок морського світу в своєму інтер’єрі і насолоджуватися ним кожен день.

Морські камінці в прісноводому акваріумі: обслуговування та догляд

Власникам аквасистем наша компанія рада запропонувати зручну систему сервісу нашими фахівцями. Доручіть нашої компанії турботи по підтримці акуратності, життєздатності аквариумного комплексу, а також його мешканців.

В каталог послуг з техобслуговування аквариумного комплексу входить:

 • послуги з догляду: приведення в порядок ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, камінчиків і шару грунту, декоративних деталей;
 • промивка фільтрів;
 • необхідне лікування рибок;
 • постійне оснащення кормами, технічними приладами;
 • монтаж елементів конструкції;
 • догляд за водними рослинами.
Акваріум на замовлення

Підсумкова вартість техобслуговування може залежати від габаритів конструкції і інших умов.

Морські камінці в прісноводому акваріумі — чому обирають нас

Вибравши оформлення замовлення у нас, клієнт отримує список важливих переваг:

 1. з вами будуть працювати грамотні фахівці;
 2. всі витрати включені в підсумкову вартість;
 3. ми використовуємо тільки добротні будівельні матеріали і обладнання;
 4. роботи виконуються в максимально короткий термін.

У разі, якщо виник навіть дуже питання по темі, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий