Запуск прісноводного акваріума — вибираємо дизайн

Запуск прісноводного акваріума — вибираємо дизайн

Може бути, ви самі майстерний власник акваріума або ж мрієте організувати оригінальний інтер’єр в домашніх умовах, в робочому кабінеті, кафе, маркеті, салоні краси, холі готелю або ще якому-небудь місці. Тоді ви звернулися куди потрібно, тому що наша організація займається випуском, дизайном і також супроводжуючим обслуговуванням аквасистем різноманітних конфігурацій і розмірів.

прісноводний акваріум

Ми охоче зробимо особливий акваріум для риб на замовлення оптимального масштабу, який вдало впишеться в дизайн, безсумнівно буде приводити в захват і налаштовувати на спокій вас і також навколишніх.

Запуск прісноводного акваріума з доставкою по містах України

У нас ви зможете вибрати виготовлення акваріумний конструкції під замовлення оптимального виду: прямокутні або кутовий конструкції, зі сферичним склом, інтегровані, типу перегородки. Для вас ми пропонуємо всі можливі різновиди акваріумів: прісноводні, морські, морське дно, рифові, безводні і декоративні.

Акваріум на замовлення

Поширений такий стереотип: акваріумний комплекс в інтер’єрі — проблема господаря, оскільки слід доглядати за температурним балансом і станом води, самопочуттям водоростей, риб, доливати воду в ємність, чистити грунт і бічні поверхні.

пропонуючи пропозицію акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми вільно спростовуємо таке переконання: насолоджуйтеся прекрасним водним Екосвіт і при цьому не журіться, як все це діє. Ми абсолютно все влаштуємо самі!

В дану послугу входить:

 • виміри;
 • конструювання водної системи, врахувавши особливості кімнати і звичайно бажання покупця;
 • виробництво вироби на професійному обладнанні;
 • доставка, монтування конструкції, а також потрібного обладнання;
 • спеціальний відбір рибок, водоростей, а також інших тварин, варіанти по декору, оформлення;
 • послуги дизайнера по створенню підводного ландшафту аквасистеми;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і далі заповнення акваріума рибками, водоростями, равликами;
 • запуск аквасистеми;
 • технічний супровід.
прісноводний акваріум

Якщо бажаєте відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо вас ключовим технікам робіт з акваріумом, дамо інформацію про способи обслуговування, конструкції, а також призначення акваріумного обладнання.

Запуск прісноводного акваріума за індивідуальним проектом

Наша компанія пропонує придбати типовий скляну посудину з каталогу або оформити замовлення на акваріум для риб за індивідуальним розміром. ми виготовляємо аквасистеми з міцного оргскла на замовлення різного літражу або виду: вбудовані, циліндричні, підлогового типу, з каскадом. У вас є можливість підібрати відповідне оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що придбані рибки, інші тварини і підводні рослини в отличном состоянии, — всі вони відслідковуються на відсутність хвороб. Ми завжди замасковуватися використовуване обладнання (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, регулятори температури) під пейзаж або ж робимо непомітним його різними методами — коробами, допоміжними отворами, отже ваш акваріум для риб буде виглядати як гарний підводний світ.

Запуск прісноводного акваріума від фабрики-виробника

Наша команда працює оперативно, високопрофесійно. Купуючи аквасистем «під ключ» ви отримаєте закінчений ділянку натуральної природи, з гарантованим технічним обслуговуванням, що буде радувати вас так довго, як ви самі захочете. Всі наші професіонали працюють з прогресивними будматеріалами, використовують сучасні варіанти і технології виробництва, застосовують оригінальні варіанти декорування. Ми вибираємо кращі матеріали і технології, завдяки цьому всі наші акваріуми «під ключ» завжди довговічні, привабливі, нешкідливі і довго дарують радість клієнтам.

Запуск прісноводного акваріума для будинку, ресторану або вашого офісу

Наша виробнича компанія виробляє ексклюзивні акваріуми на замовлення з міцних високоякісних будматеріалів. Варіацій, в якому місці помістити конструкцію маса: в стінці, інтер’єрної перегородці, барній стійці, інтер’єрної колоні, столі, холі. Акваріум для риб відразу ж приверне до себе увагу, зробить інтер’єр приміщення оригінальним, а також впізнаваним. Вода з живим наповненням формує спокійну атмосферу, дає можливість погляду відпочивати.

Ціна акваріума на замовлення

точна ціна акваріума на замовлення безпосередньо залежить від обсягу, технологічних властивостей обраної ємності, матеріалів.

популярний вибір — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж панорамного типу. Кутові модифікації відрізняються винятковою зоною огляду при невеликому літражі. Подібну систему можливо інтегрувати в незадіяний куточок будинку, а також використовувати опуклий ділянку меблевої конструкції.

Вражаюче виглядає солоноводний акваріум на замовлення з привабливими рибками або живими коралами. Це відмінний метод створити шматочок океанічного світу в будь-якому приміщенні і милуватися ним коли захочете.

Запуск прісноводного акваріума: особливості змісту

Щасливим власникам акваріумів ми раді рекомендувати зручну систему сервісу нашими експертами. Передайте нашої компанії роботу з підтримки чистоти, життєздатності акваріума і його мешканців.

В каталог робіт з обслуговування акваріума включається:

 • послуги з догляду: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів і шару грунту, елементів декору;
 • промивши фільтрів;
 • лікування тварин;
 • постійне постачання харчуванням, технічними приладами;
 • настройка елементів обладнання;
 • догляд за рослинним світом.
Акваріум на замовлення

Ціна техобслуговування залежить від розміру акваріума і інших умов.

Запуск прісноводного акваріума — чому варто вибрати нас

Замовляючи акваріум в нашому магазині, клієнт отримує набір неоціненних переваг:

 1. у нас працюють підготовлені фахівці;
 2. всі необхідні витрати входять в ціну;
 3. ми застосовуємо тільки першокласні будівельні матеріали і технічне оснащення;
 4. послуги виконуються своєчасно.

Якщо з’явився будь-яке питання, зробіть дзвінок для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий