Прісноводні акваріуми фото — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Прісноводні акваріуми фото — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Ймовірно, ви самі бувалий акваріуміст або бажаєте організувати затишну атмосферу в квартирі, в офісі, кафе, гіпермаркеті, б’юті-салоні, готелі або ще якій-небудь ділянці. Ви зайшли в правильне місце, адже ми займаємося випуском, дизайном, а також технічним обслуговуванням аквасистем різноманітних конфігурацій і обсягів.

Ми з задоволенням створимо неповторний акваріум для риб під замовлення будь-якого розміру, який прекрасно впишеться в приміщення, безсумнівно буде приводити в захват і заспокоювати вас і звичайно гостей.

Прісноводні акваріуми фото з доставкою додому

У нашому магазині можна вибрати виробництво акваріума на замовлення відповідного стилю: лінійні або кутові, з сферичним склом, інтегровані, у вигляді ширми. Для вас ми пропонуємо все поширені різновиди акваріумів: прісноводні, морські, морське дно, з коралами, безводні, а також декоративні.

Ціна акваріума на замовлення

Поширений стереотип: акваріум в інтер’єрі — головний біль власника, оскільки рекомендується стежити за температурним балансом і станом рідини, здоров’ям рослин, риб, оновлювати воду в ємність, чистити грунт, а також стінки.

продаючи роботу акваріум на замовлення під ключ, ми вільно спростовуємо це помилка: насолоджуйтеся в своє задоволення зачаровує водним світом і при цьому не журіться, як це діє. Ми все потрібне виконаємо самостійно!

У список робіт входить:

 • завмер на місці установки;
 • дизайн-проект екосистеми, врахувавши специфіку об’єкта і звичайно бажання покупця;
 • виробництво ємності нашими фахівцями;
 • доставка товару, монтування акваріума і далі необхідного обладнання;
 • ексклюзивний відбір акваріумних рибок, рослинності та інших живих мешканців, рішення по прикрасі, стилю оформлення;
 • послуги дизайнера з оформлення акваріума;
 • витратні матеріали;
 • транспортування і далі заселення об’єкта рибами, водоростями, іншими мешканцями;
 • пуск аквасистеми;
 • технічний супровід.

Якщо ви збираєтеся відчути себе повноцінним власником акваріума, ми навчимо замовника ключовим нюансам робіт з акваріумних комплексом, розповімо про способи догляду, будову і функціонування акваріумного обладнання.

Прісноводні акваріуми фото з доставкою додому

Наша компанія пропонує купити стандартний за габаритами скляну посудину на сторінках каталогу або придбати акваріум для риб за унікальним проектом. Наша компанія пропонує аквасистеми з міцного оргскла на замовлення абсолютно будь-якого типорозміру та форми: вбудовані, циліндричні, підлогові, каскадні. У вас є можливість вибрати будь-яке оформлення.

Ми гарантуємо, що придбані рибки, інші тварини, а також підводні рослини в отличном состоянии, — вони перевіряються на повну відсутність патологій. Ми обов’язково приховуємо водяних вузлів (компресори, фільтруючі пристрої, терморегулятори) під елементи дизайну або ховаємо все це іншими способами — коробками, додатковими прорізами, завдяки цьому ваш особистий акваріум безсумнівно буде схожий на натуральний шматочок водного світу.

Прісноводні акваріуми фото від виробника

Наша компанія працює дотримуючись терміни, високопрофесійно. купуючи аквасистем «під ключ» ви отримаєте готовий куточок справжньої фауни і флори, з гарантованим обслуговуванням, що буде функціонувати стільки, скільки ви захочете. Наші майстри працюють з якісними матеріалами, використовують нові конфігурації і прийоми виробництва, пропонують сучасні деталі декорування. Ми застосовуємо кращі будівельні матеріали, а також технології, завдяки цьому наші фірмові акваріуми «під ключ» незмінно міцні, оригінальні, екологічні та довгий час радують радість клієнтам.

Прісноводні акваріуми фото для будинку, ресторану і вашого офісу

Наша фабрика виробляє елітні аквасистеми під замовлення з надійних сучасних матеріалів. Варіантів, де можна помістити водну конструкцію багато: в стіні, інтер’єрної перегородці, барній стійці, інтер’єрної колоні, журнальному столі, приймальні зоні. Акваріум буде залучати погляди, зробить внутрішній інтер’єр оригінальним і незабутнім. Скляна ємність з живим наповненням створює заспокійливу атмосферу, допомагає очам відпочивати.

остаточна ціна акваріума на замовлення залежить від розміру, технічних характеристик відповідної конструкції, будматеріалів.

популярний варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з гнутим склом. Кутові вироби характеризуються дуже високою площею огляду при невеликому літражі. Подібну модель можна вдало вставити у вільний кут об’єкта або використовувати виступаючий кут меблевої конструкції.

Акваріум на замовлення

Чудово виглядає з морською водою акваріум на замовлення з красивими мешканцями або живими коралами. Це відмінний спосіб організувати шматочок океанського світу в будь-якому інтер’єрі і насолоджуватися ним кожен день.

Прісноводні акваріуми фото: особливості догляду

Щасливим володарям акваконструкцій ми раді представити професійну систему техобслуговування нашими фахівцями. Передайте нам клопоти щодо забезпечення порядку, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу, а також його жителів.

В каталог послуг з техобслуговування акваріума включається:

 • роботи з утримання: очищення світильників, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, каменів і грунту, елементів декору;
 • промивши фільтрів;
 • лікування тварин;
 • систематичне постачання харчуванням, технічними приладами;
 • монтаж обладнання;
 • залицяння за водоростями.

Ціна технічного обслуговування залежить від габаритів акваріума а також інших моментів.

Прісноводні акваріуми фото — чому варто вибрати нас

Оформляючи замовлення в нашій фірмі, ви отримуєте ряд ключових переваг:

прісноводні акваріуми
 1. вас будуть обслуговувати підготовлені фахівці;
 2. всі витрати включені в загальну вартість;
 3. ми використовуємо тільки високоякісні вихідні матеріали і технічне оснащення;
 4. послуги виконуються в максимально короткий термін.

Коли виник навіть дуже питання по темі, зв’яжіться з нами для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий