Великі акваріуми на замовлення — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Великі акваріуми на замовлення — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Цілком ймовірно, ви самі досвідчений акваріуміст, а може бути збираєтеся організувати затишну атмосферу в квартирі, в кабінеті, ресторані, бутіку, салоні краси, холі готелю або іншому місці. Ви звернулися куди треба, адже наша компанія займається виготовленням, дизайном і технічним обслуговуванням акваріумів різних типів, а також обсягів.

Великий акваріум на замовлення

Ми охоче зробимо неповторний акваріум на замовлення будь-якого типорозміру, який органічно впишеться в дизайн, завжди буде приводити в захоплення, а також заспокоювати замовника і відвідувачів.

Великі акваріуми на замовлення з доставкою додому

У нас можна вибрати виробництво акваріумний конструкції під замовлення зручного дизайну: лінійні або кутовий конструкції, з панорамним склом, інтегровані, у вигляді ширми. У нас можна придбати будь-які популярні типи акваріумів: прісноводні, солоноводние, в стилі псевдоморе, рифові, сухі і дизайнерські.

Є такий стереотип: акваріум будинку — головний біль володаря, адже потрібно спостерігати за температурним режимом і чистотою води, самопочуттям рослинності, рибок, додавати воду в ємність, очищати дно і бічні поверхні.

реалізуючи послугу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми легко заперечуємо подібне оману: захоплюйтеся прекрасним водним Екосвіт і не роздумуйте, яким чином все це діє. Ми все потрібне влаштуємо самостійно!

В цю послугу включається:

 • виміри;
 • проектування вироби, беручи до уваги особливості кімнати і бажання замовника;
 • виробництво об’єкта нашими фахівцями;
 • доставка, монтаж акваріума і потрібного обладнання;
 • індивідуальний вибір рибок, рослин та інших тварин, варіанти з декорування, дизайну;
 • робота дизайнера по облаштуванню аквариумного комплексу;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • доставка і заповнення об’єкта рибками, водоростями, равликами;
 • пуск акваріума;
 • тих супровід.

У разі, якщо вирішили стати справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника основним аспектам взаємодії з Аквасистеми, дамо інформацію про правила залицяння, механізмі, а також роботі водного оснащення.

Великі акваріуми на замовлення в Україні

У вас є можливість придбати стандартний скляну посудину з каталогу або оформити замовлення на акваріум по небхідно розмірами. ми виготовляємо акваріумні конструкції з оргскла на замовлення різного типорозміру і виду: вбудовані, циліндричні, підлогові, багаторівневі. Ви можете підібрати будь-яке оформлення.

Великий акваріум на замовлення

Ми гарантуємо, що куплені рибки, інші мешканці і рослини повністю здорові, — вони тестуються на повну відсутність хвороб. Ми обов’язково маскуючи акваріумне обладнання (компресори, фільтри, нагрівачі води) під пейзаж або маскуючи все це іншими методами — коробками, додатковими прорізами, з цієї причини вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде схожий на натуральний куточок природи.

Великі акваріуми на замовлення безпосередньо від виробника

Наша компанія працює оперативно, професійно. Купуючи аквасистем «під ключ» ви отримуєте підготовлений куточок справжньої природи, з якісним обслуговуванням, той що порадує вас стільки часу, скільки ви самі захочете. Наші фахівці взаємодіють з новітніми матеріалами, використовують різні варіанти і прийоми виробництва, пропонують оригінальні варіанти декору. Ми використовуємо добротні будівельні матеріали, а також технології, в зв’язку з цим наші акваріумні конструкції «під ключ» незмінно надійні, красиві, безпечні і довго дарують задоволення їх власникам.

Великі акваріуми на замовлення для квартири, ресторану або офісу

Наша виробнича компанія виробляє елітні акваріуми на замовлення з надійних сучасних будматеріалів. Ідей, де можна розташувати ємність величезна кількість: в стіні, перегородці, барній стійці, інтер’єрної колоні, столі, приймальні зоні. Аквасистеми приверне увагу, зробить внутрішній інтер’єр оригінальним і престижним. Скляний посуд з живими рибками формує заспокійливу атмосферу, допоможе погляду відпочивати.

остаточна ціна на акваріум на замовлення може залежати від габаритів, технологічних особливостей обраної ємності, використаних матеріалів.

популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж панорамний. Кутові конфігурації характеризуються високою зоною огляду при компактному розмірі. Цю конструкцію можна вдало інтегрувати в незайнятий ріг будинку або ж використовувати опуклий кут меблевої конструкції.

Ефектно виглядає морський акваріум для риб на замовлення з незвичайними рибами або коралами. Так ви зможете відтворити шматочок океанського світу в будь-якому інтер’єрі і милуватися ним постійно.

Акваріум на замовлення

Великі акваріуми на замовлення: як доглядати

Власникам аквасистем ми раді рекомендувати професійну систему технічного обслуговування нашими майстрами. Надайте нашої компанії клопоти щодо забезпечення чистоти, життєздатності аквариумного комплексу і його жителів.

В каталог послуг з техобслуговування акваріума включається:

 • послуги з догляду: приведення в порядок світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів а також субстрату, декору;
 • прочищення всіх фільтрів;
 • лікування рибок;
 • систематичне постачання кормами, обладнанням;
 • регулювання обладнання;
 • залицяння за рослинами.

Загальна вартість сервісу може залежати від обсягу ємності та інших факторів.

Великі акваріуми на замовлення — чому обирають нас

Замовляючи акваріум у нас, ви отримуєте список неоціненних переваг:

 1. у нас працюють професіонали;
 2. всі необхідні витрати входять в загальну вартість;
 3. ми використовуємо тільки якісні матеріали і техніку;
 4. роботи здійснюються з дотриманням термінів.

Якщо з’явився будь-яке питання, зробіть дзвінок для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий