Прісноводні акваріуми фото — стильне рішення для вашого інтер’єру

Прісноводні акваріуми фото — стильне рішення для вашого інтер’єру

Швидше за все, ви самі бувалий власник акваріума або збираєтеся організувати затишну атмосферу у себе вдома, в офісі, розкішному ресторані, бутіку, салоні краси, готелі або ж ще якому-небудь приміщенні. Тоді ви звернулися куди потрібно, адже ми займаємося створенням, наповненням і обслуговуванням акваріумів будь-яких форм, а також обсягів.

Ми охоче виготовимо ексклюзивний акваріум для риб на замовлення будь-якого обсягу, який чудово доповнить приміщення, безсумнівно буде приносити задоволення і утихомирювати замовника або оточуючих.

Прісноводні акваріуми фото з доставкою додому

У нас можна замовити виробництво акваріумний конструкції під замовлення оптимального дизайну: лінійні або кутові, панорамні, вбудовані, у вигляді перегородки. У нас можна придбати все існуючі типи акваріумів: для прісноводних рибок, океанічні, морське дно, рифові, сухі і дизайнерські.

Є такий стереотип: акваріумний комплекс будинку — проблема власника, адже рекомендується наглядати за температурним режимом і чистотою води, самопочуттям рослин, живих мешканців, доливати воду в ємність, очищати дно і бічні поверхні.

реалізуючи послугу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми легко заперечуємо дане переконання: насолоджуйтеся прекрасним водним Екосвіт і при цьому не думайте, яким способом це діє. Ми абсолютно все зробимо своїми силами!

Замовити акваріум

В дану послугу входить:

 • попередні виміри;
 • робота з проектування екосистеми, обов’язково враховуючи відмінності кімнати і звичайно побажання покупця;
 • виробництво конструкції на професійному обладнанні;
 • доставка, монтування ємності, а також потрібного обладнання;
 • персональний підбір рибок, водоростей і інших тварин, варіанти по декору, стилю оформлення;
 • робота дизайнера з оформлення аквасистеми;
 • витратні матеріали;
 • доставка і далі заповнення ємності рибками, водоростями, равликами;
 • пуск аквасистеми;
 • технічне обслуговування.

У разі, якщо задумали відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо вас найголовнішим технікам робіт з Аквасистеми, проінформуємо про методи догляду, будову і функціоналу водного обладнання.

Прісноводні акваріуми фото в Україні

Ви можете вибрати стандартний за габаритами варіант з нашого каталогу або ж замовити акваріум для риб за унікальним проектом. ми виготовляємо акваріуми з міцного оргскла під замовлення будь-якого літражу, а також виду: вбудовані, циліндри, підлогового типу, каскадні. Ви можете підібрати будь-який декорування.

прісноводний акваріум

Ми даємо гарантію, що куплені рибки, інші мешканці і рослини в отличном состоянии, — так як вони тестуються на повну відсутність патологій. Ми обов’язково приховуємо акваріумні оснащення (помпи, фільтри, обігрівачі) під пейзаж або ховаємо все це іншими методами — коробками, додатковими отворами, з цієї причини вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде виглядати як натуральний підводний світ.

Прісноводні акваріуми фото від фабрики-виробника

Ми працюємо з дотриманням обумовлених термінів, на високому рівні. Замовляючи аквасистем «під ключ» ви знаходите підготовлену ділянку первозданної природи, з професійним технічним обслуговуванням, що буде радувати вас стільки, скільки ви захочете. Наші професіонали працюють з новітніми будматеріалами, використовують нові зміни, а також технічні секрети виробництва, пропонують привабливі варіанти внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми використовуємо якісні матеріали та технічні можливості, в зв’язку з цим всі наші акваріуми «під ключ» завжди довговічні, стильні, екологічні та довго дарують задоволення покупцям.

Прісноводні акваріуми фото для будинку, ресторану або стильного офісу

Наша організація виготовляє престижні акваріумні системи на замовлення з довговічних високоякісних будматеріалів. Варіацій, де помістити пристрій багато: в стінці, інтер’єрної перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, зоні ресепшн. Акваріум для риб привертає увагу, робить дизайн своєрідним і впізнаваним. Скляний посуд з живими рибками формує заспокійливу атмосферу, дозволяє погляду відпочивати.

остаточна ціна акваріума на замовлення складається в залежності від розміру, інженерних особливостей підібраною ємності, матеріалів.

популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові варіанти характеризуються великою зоною огляду при невеликому розмірі. Подібну систему можливо інтегрувати в незадіяний куточок кімнати або використовувати виступаючий кут меблів.

Вражаюче виглядає з морською водою акваріум на замовлення з незвичайними рибами і живими коралами. Так ви зможете створити ділянку океанічного світу в будь-якому інтер’єрі і милуватися ним кожен день.

Прісноводні акваріуми фото: як доглядати

Господарям акваріумів ми готові запропонувати професійну систему техобслуговування нашими майстрами. Надайте нам роботу з підтримки чистоти, оптимальних умов для життя акваріума і його мешканців.

У перелік послуг з обслуговування аквариумного комплексу включається:

 • послуги з утримання: чистка ламп, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів і субстрату, декору;
 • промивання фільтрів для води;
 • лікування тварин;
 • постійне постачання кормами, технічним обладнанням;
 • монтаж елементів обладнання;
 • залицяння за рослинами.
Замовити акваріум

Вартість техобслуговування залежить від габаритів акваріума і інших моментів.

Прісноводні акваріуми фото — чому варто вибрати нас

Оформляючи замовлення в нашій компанії, клієнт отримує список ключових переваг:

прісноводні акваріуми
 1. з вами будуть працювати професіонали;
 2. всі витрати включені в загальну вартість;
 3. ми застосовуємо виключно першокласні вихідні матеріали і техніку;
 4. роботи проводяться з дотриманням термінів.

Коли виник навіть дуже питання по темі, зателефонуйте нам для отримання професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий