Акваріуми на замовлення Одеса — стильне рішення для вашого інтер’єру

Акваріуми на замовлення Одеса — стильне рішення для вашого інтер’єру

Швидше за все, ви бувалий акваріуміст, а може бути мрієте створити затишок в домашніх умовах, в офісному кабінеті, розкішному ресторані, маркеті, б’юті-салоні, готелі або ще якій-небудь ділянці. Тоді ви звернулися в правильне місце, адже наша фірма займається створенням, оформленням і також техобслуговуванням аквасистем різних конфігурацій і параметрів.

Ми із задоволенням розробимо ексклюзивний акваріум для риб під замовлення оптимального масштабу, який чудово доповнить інтер’єр, буде приводити в захват і налаштовувати на спокій вас і звичайно інших спостерігачів.

Акваріуми на замовлення Одеса в Україні

На нашому виробництві ви зможете замовити виготовлення акваріумний конструкції на замовлення зручного дизайну: лінійні або кутові, панорама, вбудовані, у вигляді зонується перегородки. Для вас ми пропонуємо всі можливі види аквасистем: для прісноводних рибок, для морських мешканців, псевдоморе, з коралами, безводні, а також дизайнерські.

Існує стереотип: акваріум в інтер’єрі — проблема господаря, так як рекомендується дивитися за температурним режимом і чистотою води, самопочуттям водоростей, риб, доливати воду, чистити дно і бічні поверхні.

пропонуючи послугу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми вільно оскаржуємо це помилка: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим підводним світом і не думайте, як все це функціонує. Ми абсолютно все влаштуємо своїми силами!

В дану послугу входить:

 • попередні виміри;
 • дизайн-проект вироби, враховуючи характеристики об’єкта і бажання замовника;
 • виготовлення ємності на професійному обладнанні;
 • доставка, монтаж ємності і також необхідного спецобладнання;
 • спеціальний набір рибок, рослинності або інших живих мешканців, рішення по прикрасі, стилістиці;
 • дизайнерська робота по створенню красивою композиції аквасистеми;
 • всі необхідні матеріали;
 • доставка і далі заповнення ємності рибами, рослинами, іншими мешканцями;
 • пуск аквасистеми;
 • технічний супровід.

Якщо ви задумали стати справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника найголовнішим прийомам взаємодії з акваріумом, проінформуємо про способи залицяння, пристрій і функціонування водного оснащення.

Акваріуми на замовлення Одеса під ключ

Наша компанія пропонує отримати стандартний акваріум з каталогу або замовити акваріум для риб по небхідно розмірами. Ми виробляємо акваріумні конструкції з міцного оргскла під замовлення будь-якого типорозміру, а також форми: вбудовані, циліндричні, підлогові, каскадні. Ви можете підібрати будь-який декорування.

Замовити акваріум

Ми гарантуємо, що придбані рибки, інші тварини, а також насадження повністю здорові, — вони відслідковуються на предмет відсутності захворювань. Ми завжди приховуємо акваріумне обладнання (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, обігрівачі) під елементи дизайну або ж маскуючи це подібними прийомами — коробками, додатковими отворами, завдяки цьому вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде схожий на природний куточок природи.

Акваріуми на замовлення Одеса за ціною прізводітелей

Ми виконуємо свою роботу оперативно, кваліфіковано. Купуючи акваріум «під ключ» ви отримуєте закінчений шматочок натуральної природи, з професійним сервісом, що буде радувати вас стільки часу, скільки ви самі захочете. Наші майстри працюють з якісними будматеріалами, застосовують різні варіанти, а також прийоми робіт, застосовують сучасні деталі прикраси. Ми використовуємо добротні вихідні матеріали і технологічні процеси, тому наші фірмові акваріумні конструкції «під ключ» стабільно надійні, красиві, екологічні і довгий час дарують задоволення клієнтам.

Акваріуми на замовлення Одеса для квартири, ресторану і офісного приміщення

Наша спеціалізована компанія виробляє ексклюзивні акваріумні конструкції під замовлення з надійних якісних матеріалів. Ідей, в якому місці встановити пристрій багато: в стінах, інтер’єрної перегородці, стійки бару, інтер’єрної колоні, робочому столі, холі. Аквасистеми відразу ж приверне до себе увагу, зробить інтер’єр унікальним і незабутнім. Прозора ємність з живими рибками формує заспокійливу атмосферу, допомагає очам відпочивати.

конкретна ціна аквасистеми за індивідуальним замовленням складається в залежності від розміру, інженерних властивостей підходящої системи, вихідних матеріалів.

Популярний вибір — кутовий акваріум на замовлення або панорамний. Кутові модифікації характеризуються дуже високою зоною огляду при скромних розмірах. Подібну систему можливо вписати в вільний кут кімнати або задіяти виступаючий кут меблевої конструкції.

Акваріум на замовлення

Розкішно виглядає з морською водою акваріум на замовлення з красивими мешканцями і натуральними коралами. Це прекрасний спосіб відтворити ділянку океанічного світу у себе вдома і захоплюватися ним щодня.

Акваріуми на замовлення Одеса: як доглядати

Щасливим володарям акваконструкцій ми раді рекомендувати зручну програму обслуговування нашими фахівцями. Доручіть нашої компанії роботу з підтримки чистоти, оптимальних умов для життя акваріума, а також його мешканців.

В каталог робіт по забезпеченню аквасистеми включається:

 • роботи по догляду: приведення в порядок ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, верхній панелі, камінчиків і грунту, декоративних деталей;
 • промивання всіх фільтрів;
 • необхідне лікування рибок;
 • регулярне забезпечення харчуванням, обладнанням;
 • настройка обладнання;
 • догляд за водними рослинами.

Підсумкова вартість обслуговування може залежати від габаритів акваріума і інших моментів.

Акваріуми на замовлення Одеса — чому варто вибрати нас

Купуючи акваріум у нас, клієнт отримує набір важливих плюсів:

 1. для вас працюють грамотні фахівці;
 2. всі необхідні витрати входять в ціну;
 3. ми використовуємо тільки високоякісні вихідні матеріали і техніку;
 4. всі роботи виконуються вчасно.

Якщо з’явився будь-яке питання, зв’яжіться з нами для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий