Акваріум на замовлення Київ — стильне рішення для вашого інтер’єру

Акваріум на замовлення Київ — стильне рішення для вашого інтер’єру

Швидше за все, ви самі завзятий власник рибок, а може бути задумали створити затишну обстановку будинку, в офісному кабінеті, ресторанному комплексі, гіпермаркеті, салоні краси, готелі або будь-якому іншому приміщенні. Ви зайшли в потрібне місце, оскільки наша компанія займається виготовленням, наповненням і обслуговуванням акваріумів всіх модифікацій і розмірів.

Ми охоче створимо ексклюзивний акваріум на замовлення абсолютно будь-якого обсягу, який органічно доповнить обстановку, завжди буде радувати і утихомирювати власника і також гостей.

Акваріум на замовлення Київ з доставкою по містах України

У нашому інтернет-магазині можна підібрати виготовлення акваріума під замовлення відповідного стилю: лінійні або кутовий конструкції, з панорамним склом, вбудовані, у вигляді перегородки. Ми виготовляємо будь-які поширені типи аквасистем: з прісною водою, океанічні, псевдоморе, з кораловими рифами, сухі і декоративні.

Поширений такий стереотип: акваконструкція в приміщенні — проблема власника, оскільки потрібно доглядати за температурою і станом води, здоров’ям рослин, риб, додавати воду, чистити дно і стінки.

пропонуючи пропозицію акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми запросто спростовуємо дане подання: насолоджуйтеся захоплюючим водним світом і при цьому не думайте, як воно функціонує. Ми все повністю зробимо самі!

До переліку робіт включається:

 • завмер на місці установки;
 • робота з проектування екосистеми, беручи до уваги особливості кімнати, а також побажання замовника;
 • виготовлення виробу на власному виробництві;
 • доставка, установка конструкції і необхідного спецобладнання;
 • персональний набір риб, водоростей і інших мешканців, рішення по декору, стилю;
 • послуги дизайнера по створенню красивою композиції скляній ємності;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • доставка і заповнення аквасистеми рибками, водоростями, безхребетними;
 • запуск роботи екосистеми;
 • технічний супровід.
Акваріум на замовлення

Якщо ж ви бажаєте відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника важливим аспектам робіт з Аквасистеми, дамо інформацію про правила залицяння, механізмі і функціоналу акваріумного обладнання.

Акваріум на замовлення Київ за індивідуальним проектом

Наша компанія пропонує вибрати стандартний за габаритами акваріум з каталогу або ж оформити замовлення на акваріум по вашим розмірами. Наша компанія виготовляє акваріумні комплекси з органічного скла на замовлення будь-якого сучасного типорозміру, а також виду: вбудовані, циліндричні, підлогові, з каскадом. Можна вибрати відповідне оформлення.

Ми даємо гарантію, що придбані рибки, інші тварини, а також насадження в отличном состоянии, — всі вони відслідковуються на повну відсутність захворювань. Ми обов’язково замасковуватися використовується техобладнання (компресори, фільтруючі пристрої, нагрівачі води) під елементи дизайну або ховаємо все це іншими методами — коробами, додатковими отворами, завдяки цьому ваш акваріум для риб безсумнівно буде схожий на природний підводний світ.

Акваріум на замовлення Київ за ціною прізводітелей

Ми виконуємо свою роботу з дотриманням обумовлених термінів, на високому рівні. замовивши акваріум «під ключ» ви отримуєте закінчений куточок справжньої фауни і флори, з гарантованим обслуговуванням, що порадує вас так довго, як ви захочете. Всі наші фахівці взаємодіють з передовими будматеріалами, впроваджують нові форми і прийоми робіт, пропонують актуальні деталі внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми вибираємо кращі будівельні матеріали і технічні можливості, в зв’язку з цим наші фірмові аквасистеми «під ключ» завжди довговічні, красиві, екологічні і довго дарують радість їх власникам.

Акваріум на замовлення Київ для будинку, кафе або офісного приміщення

Наша організація пропонує ексклюзивні акваріуми під замовлення з надійних безпечних будматеріалів. Місць, де встановити водну конструкцію маса: в ніші, міжкімнатних перегородки, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, робочому столі, стійці решепшн. Скляний посуд з рибками відразу ж приверне до себе увагу, робить інтер’єр оригінальним, а також незабутнім. Скляна ємність з живими рибками створює заспокійливу атмосферу, допомагає очам відпочивати.

Акваріум під замовлення

точна ціна на акваріум на замовлення складається в залежності від масштабу, технічних особливостей відповідної конструкції, використаних матеріалів.

Популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або панорамний. Кутові вироби відрізняються високою видовищністю при невеликому літражі. Цю установку можна вдало вставити в незадіяний кут будівлі або задіяти виступаючий кут меблевої конструкції.

Чудово виглядає морський акваріум на замовлення з незвичайними рибами або коралами. Так ви зможете організувати шматочок підводного світу будинку або в іншому місці і насолоджуватися ним коли захочете.

Акваріум на замовлення Київ: обслуговування та догляд

Щасливим володарям акваконструкцій наша компанія рада представити зручну систему техобслуговування нашими експертами. Надайте нашої компанії турботи по підтримці акуратності, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу і його жителів.

У список робіт по забезпеченню аквариумного комплексу включається:

 • послуги з догляду: протирання ламп, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, камінчиків і субстрату, декорацій;
 • очищення фільтрів для води;
 • необхідне лікування вихованців;
 • систематичне оснащення кормом, технічним обладнанням;
 • настройка елементів конструкції;
 • залицяння за водоростями.

Ціна обслуговування залежить від розміру вироби та інших умов.

Акваріум на замовлення Київ — чому варто вибрати нашу компанію

Оформляючи замовлення в нашому магазині, клієнт отримує набір ключових переваг:

Акваріум на замовлення
 1. у нас працюють компетентні співробітники;
 2. всі витрати входять у вартість;
 3. ми використовуємо тільки добротні матеріали і обладнання;
 4. послуги здійснюються своєчасно.

У разі, якщо виник будь-яке питання по темі, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий