Прісноводні краби для акваріума — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Прісноводні краби для акваріума — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Можливо, ви вправний акваріуміст або ж вирішили організувати затишок в домашніх умовах, в офісному кабінеті, ресторані, маркеті, б’юті-салоні, холі готелю або ж іншому приміщенні. Ви потрапили куди треба, адже ми займаємося створенням, оформленням і супроводжуючим обслуговуванням акваріумів будь-яких конфігурацій, а також параметрів.

Ми з радістю виготовимо особливий акваріум на замовлення відповідного обсягу, який органічно впишеться в обстановку, безсумнівно буде радувати і утихомирювати вас і гостей.

Прісноводні краби для акваріума в Україні

На нашому виробництві можливо замовити створення акваріумний конструкції на замовлення відповідного виду: прямі або кутові, панорама, вбудовані, в формі ширми. У нас можна придбати всі відомі різновиди аквасистем: з прісною водою, солоноводние, псевдоморе, з коралами, безводні і декоративні.

Поширений такий стереотип: акваріумний комплекс в інтер’єрі — головний біль власника, так як слід доглядати за температурою і чистотою рідини, здоров’ям рослинності, рибок, доливати воду в ємність, чистити грунт і бічні стекла.

продаючи роботу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми вільно спростовуємо дане подання: насолоджуйтеся привабливим підводним Екосвіт і при цьому не переживайте, як це діє. Ми все потрібне виконаємо самостійно!

Акваріум на замовлення

У список послуг входить:

 • підготовчі заміри;
 • проект екосистеми, обов’язково враховуючи специфіку приміщення, а також переваги замовника;
 • створення об’єкта на власному виробництві;
 • доставка, монтаж конструкції і також потрібного обладнання;
 • персональний вибір акваріумних рибок, водоростей, а також інших мешканців, рішення з декорування, дизайну;
 • послуги дизайнера по наповненню акваріума;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • доставка і заповнення аквариумного комплексу рибами, підводними рослинами, равликами;
 • запуск акваріума;
 • професійне обслуговування.

У тому випадку, якщо бажаєте стати повноцінним власником акваріума, ми навчимо вас основним аспектам робіт з акваріумом, дамо інформацію про методи залицяння, установці і функціонуванні аквариумного оснащення.

Прісноводні краби для акваріума з доставкою додому

Ви можете вибрати типовий скляну посудину з нашого каталогу або ж оформити замовлення на акваріум для риб за унікальним проектом. ми виготовляємо акваріумні комплекси з органічного скла під замовлення різного типорозміру, а також конфігурації: вбудовані, циліндри, підлогового типу, каскадні. Ви можете підібрати будь-який декорування.

Прісноводні краби для акваріума

Ми даємо гарантію, що придбані риби, інші мешканці і рослини повністю здорові, — так як вони оглядаються на відсутність хвороб. Ми обов’язково приховуємо використовуване обладнання (помпи, фільтруючі пристрої, обігрівачі) під пейзаж або робимо непомітним все це іншими методами — коробками, додатковими прорізами, тому ваш особистий акваріум безсумнівно буде нагадувати природний шматочок природи.

Прісноводні краби для акваріума від професіоналів своєї справи

Наша команда працює швидко, високопрофесійно. Замовляючи акваріум «під ключ» ви отримуєте закінчений куточок справжньої природи, з гарантованим технічним обслуговуванням, який буде функціонувати стільки, скільки ви самі захочете. Всі наші фахівці взаємодіють з передовими матеріалами, використовують різні конфігурації, а також технічні секрети виробництва, використовують оригінальні варіанти декору. Ми застосовуємо добротні будівельні матеріали і технічні можливості, завдяки цьому наші аквасистеми «під ключ» завжди довговічні, стильні, безпечні і довго дарують радість власникам.

Акваріум на замовлення

Прісноводні краби для акваріума для будинку, ресторану або офісу

Наша спеціалізована компанія виробляє престижні акваріумні конструкції на замовлення з надійних безпечних вихідних матеріалів. Місць, в якому місці розташувати пристрій безліч: в ніші, перегородки, барній стійці, колоні, робочому столі, зоні ресепшн. Акваріум привертає увагу, робить внутрішній інтер’єр своєрідним і незабутнім. Скляна ємність з живим наповненням створює спокійну атмосферу, допомагає очам відпочивати.

точна ціна аквариумного комплексу за індивідуальними розмірами залежить від масштабу, технічних характеристик певної конструкції, використаних матеріалів.

Популярний проект — кутовий акваріум на замовлення або ж з гнутим склом. Кутові моделі виділяються винятковою зоною огляду навіть при невеликому розмірі. Таку систему можна вставити в незайнятий куточок об’єкта, а також використовувати опуклий ділянку меблевої конструкції.

Чудово виглядає морський акваріум для риб під замовлення з незвичайними рибками або живими коралами. Це прекрасний спосіб організувати шматочок підводного світу в своєму інтер’єрі і захоплюватися ним постійно.

Кутовий акваріум на замовлення

Прісноводні краби для акваріума: обслуговування та догляд

Щасливим власникам акваконструкцій наша компанія рада запропонувати професійну систему сервісу нашими фахівцями. Передайте нам клопоти щодо забезпечення акуратності, життєздатності акваріума і його мешканців.

У список послуг з обслуговування аквасистеми включається:

 • роботи з утримання: очищення світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, камінчиків і субстрату, декоративних деталей;
 • промивши фільтрів для води;
 • лікування рибок;
 • систематичне оснащення кормом, технічним обладнанням;
 • настройка елементів конструкції;
 • залицяння за рослинним світом.

Вартість сервісу може залежати від літражу вироби а також інших факторів.

Прісноводні краби для акваріума — чому варто вибрати нашу компанію

Купуючи акваріум на нашому сайті, ви отримаєте список неоціненних переваг:

 1. для вас працюють компетентні співробітники;
 2. всі витрати входять у вартість;
 3. ми використовуємо виключно найкращі матеріали та техніку;
 4. всі роботи виконуються з дотриманням термінів.

Коли з’явився будь-яке питання по темі, зв’яжіться з нами для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий