Оформлення прісноводного акваріума — вибираємо дизайн

Оформлення прісноводного акваріума — вибираємо дизайн

Може бути, ви самі бувалий власник акваріума або бажаєте створити затишну обстановку в домашніх умовах, в офісі компанії, кафе, маркеті, б’юті-салоні, готелі або ж будь-якому іншому місці. Тоді ви потрапили в потрібне місце, адже ми займаємося випуском, наповненням і обслуговуванням аквасистем різних конструкцій, а також параметрів.

Ми з радістю створимо ексклюзивний акваріум на замовлення абсолютно будь-якого масштабу, який чудово впишеться в інтер’єр, безсумнівно буде приносити задоволення і налаштовувати на спокій замовника або гостей.

Оформлення прісноводного акваріума в Україні

У нашому інтернет-магазині можна оформити замовлення на виготовлення акваріума під замовлення необхідного стилю: прямі або кутовий конструкції, зі сферичним склом, вбудовані, у вигляді ширми. Для вас ми пропонуємо будь-які поширені різновиди акваріумів: прісноводні, океанічні, в стилі псевдоморе, з кораловими рифами, безводні і дизайнерські.

Існує стереотип: акваріумний комплекс в квартирі — проблема власника, оскільки необхідно стежити за температурним балансом і станом води, здоров’ям водоростей, рибок, оновлювати водичку, очищати грунт, а також бічні поверхні.

рекомендуючи послугу акваріум на замовлення під ключ, ми просто заперечуємо подібну думку: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим водним світом і не роздумуйте, як все це функціонує. Ми все потрібне зробимо своїми силами!

Акваріум на замовлення

До переліку робіт включається:

 • підготовчі заміри;
 • проектування аквасистеми, обов’язково враховуючи особливості приміщення, а також побажання покупця;
 • створення системи на фабриці;
 • транспортування, монтування ємності і також потрібного спецобладнання;
 • ексклюзивний відбір риб, підводних рослин та інших живих мешканців, рішення по декору, стилю оформлення;
 • дизайнерська робота по оформленню аквасистеми;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • доставка і далі заселення аквариумного комплексу рибками, водоростями, безхребетними;
 • запуск роботи екосистеми;
 • тих супровід.

Якщо ж ви бажаєте стати справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника важливим нюансам роботи з акваріумних комплексом, проінформуємо про методи обслуговування, конструкції і роботі акваріумного обладнання.

Оформлення прісноводного акваріума під ключ

У вас є можливість купити типовий скляну посудину з нашого каталогу або оформити замовлення на акваріум для риб за індивідуальними розмірами. ми виготовляємо акваріумні комплекси з акрилу на замовлення різного розміру або виду: вбудовані, у вигляді колони, підлогові, каскадні. Можна вибрати будь-який декорування.

Ми даємо гарантію, що закуплені рибки, інші живі істоти, а також підводні рослини повністю здорові, — всі вони перевіряються на повну відсутність патологій. Ми завжди приховуємо водне оснащення (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, регулятори температури) під пейзаж або робимо непомітним все це іншими прийомами — коробами, додатковими прорізами, отже ваш акваріум безсумнівно буде нагадувати справжній куточок водного дна.

Оформлення прісноводного акваріума безпосередньо від виробника

Наша компанія працює швидко, професійно. Купуючи акваріум «під ключ» ви знаходите закінчений куточок первозданної природи, з професійним сервісом, що буде радувати вас стільки часу, скільки ви побажаєте. Наші професіонали взаємодіють з найновішими матеріалами, використовують різні форми і прийоми виробництва, застосовують сучасні варіанти декору. Ми використовуємо високоякісні будівельні матеріали, а також технології, з цієї причини наші акваріуми «під ключ» стабільно надійні, оригінальні, безпечні і не один рік дарують задоволення покупцям.

Акваріум під замовлення

Оформлення прісноводного акваріума для квартири, ресторану або офісного приміщення

Наша організація робить ексклюзивні акваріумні комплекси під замовлення з надійних якісних матеріалів. Варіацій, де розмістити ємність величезна кількість: в стінці, перегородці, стійки бару, інтер’єрної колоні, журнальному столі, зоні для відвідувачів. Скляний посуд з рибками акцентує увагу, робить інтер’єр унікальним, а також незабутнім. Скляна ємність з плаваючими рибками формує заспокійливу атмосферу, допоможе погляду відпочити.

фінішна ціна акваріума під замовлення безпосередньо залежить від габаритів, технологічних властивостей обраної системи, вихідних матеріалів.

Популярний проект — кутовий акваріум на замовлення або панорамний. Кутові конфігурації відрізняються дуже високою видовищністю навіть при компактному розмірі. Таку конструкцію можна вдало вписати в незадіяний кут житла, а також використовувати опуклий ділянку предметів меблів.

Вражаюче виглядає солоноводний акваріум під замовлення з незвичайними рибами або коралами. Це прекрасний спосіб відтворити ділянку морського світу будинку або в іншому місці і захоплюватися ним кожен день.

Акваріум на замовлення

Оформлення прісноводного акваріума: обслуговування та догляд

Щасливим власникам акваконструкцій ми раді рекомендувати професійну програму сервісу нашими фахівцями. Надайте нам турботи по підтримці акуратності, оптимальних умов для життя акваріума і його мешканців.

До переліку сервісних послуг з техобслуговування аквариумного комплексу входить:

 • послуги з догляду: протирання лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, камінчиків і грунту, елементів декору;
 • очищення системи фільтрації;
 • лікування тварин;
 • систематичне постачання харчуванням, технічним обладнанням;
 • монтаж елементів конструкції;
 • залицяння за рослинами.

Ціна обслуговування залежить від літражу ємності а також інших особливостей.

Оформлення прісноводного акваріума — чому обирають нашу компанію

Замовляючи акваріум в нашій компанії, ви отримаєте ряд неоціненних плюсів:

 1. у нас працюють грамотні фахівці;
 2. всі необхідні витрати включені в ціну;
 3. ми використовуємо виключно найкращі вихідні матеріали і технічне оснащення;
 4. послуги виконуються з дотриманням термінів.

Коли виник навіть дуже питання, зв’яжіться з нами для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий