Прісноводні акваріуми фото — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Прісноводні акваріуми фото — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Цілком ймовірно, ви вправний акваріуміст або хочете створити оригінальний інтер’єр в квартирі, в кабінеті офісу, кафе, маркеті, б’юті-салоні, готелі або іншому місці. Тоді ви потрапили за адресою, адже наша організація займається створенням, обладнанням і також техобслуговуванням аквасистем самих різних типів, а також обсягів.

Акваріум на замовлення

Ми з радістю спроектируем неповторний акваріум на замовлення будь-якого розміру, який чудово доповнить обстановку, завжди буде приносити задоволення, а також умиротворяти вас або відвідувачів.

Прісноводні акваріуми фото з доставкою по містах України

У нашій компанії можна оформити замовлення на виробництво акваріумний конструкції під замовлення потрібного дизайну: прямокутні або кутовий конструкції, з панорамним склом, інтегровані, у вигляді ширми. Ми виготовляємо всі відомі типи аквасистем: з прісною водою, для морських мешканців, в стилі псевдоморе, рифові, безводні і дизайнерські.

Поширений стереотип: акваріум будинку — проблема власника, адже треба дивитися за температурним балансом і чистотою рідини, самопочуттям рослинності, живих мешканців, оновлювати воду в ємність, чистити грунт і бічні стекла.

продаючи роботу акваріум на замовлення під ключ, ми з легкістю заперечуємо таке переконання: насолоджуйтеся в своє задоволення зачаровує підводним оточенням і при цьому не думайте, яким чином воно діє. Ми все виконаємо своїми силами!

У список робіт входить:

 • виміри;
 • конструювання вироби, врахувавши специфіку об’єкта і звичайно переваги замовника;
 • виготовлення виробу на власному виробництві;
 • доставка товару, монтаж конструкції і потрібного обладнання;
 • спеціальний набір рибок, підводних рослин, а також інших живих мешканців, варіанти по прикрасі, оформлення;
 • послуги дизайнера по створенню красивою композиції акваріума;
 • витратні матеріали;
 • доставка і заселення акваріума рибами, водоростями, безхребетними;
 • пуск акваріума;
 • технічне обслуговування.
Акваріум на замовлення

Якщо мрієте відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо вас важливим моментам роботи з акваріумних комплексом, дамо інформацію про правила обслуговування, механізмі, а також роботі акваріумного обладнання.

Прісноводні акваріуми фото за індивідуальним проектом

Наша компанія пропонує придбати типовий варіант з каталогу або ж придбати аквасистем за індивідуальними розмірами. ми виготовляємо акваріумні конструкції з оргскла під замовлення будь-якого сучасного типорозміру і виду: вбудовані, у вигляді колони, підлогового типу, з каскадом. Ви можете вибрати будь-який декорування.

Ми гарантуємо, що закуплені риби, інші мешканці, а також рослини повністю здорові, — всі вони відслідковуються на предмет відсутності патологій. Ми обов’язково маскуючи необхідне техобладнання (компресори, фільтри, регулятори температури) під ландшафт або ж ховаємо його різними методами — коробками, додатковими прорізами, з цієї причини ваш акваріум буде виглядати як натуральний шматочок природи.

Прісноводні акваріуми фото від професіоналів своєї справи

Наша компанія працює в терміни, на високому рівні. вибравши акваріум «під ключ» ви знаходите підготовлений шматочок первозданної природи, з якісним сервісом, який буде функціонувати так довго, як ви самі захочете. Всі наші майстри працюють з передовими будматеріалами, використовують сучасні форми і технічні секрети виробництва, застосовують актуальні варіанти оформлення. Ми вибираємо якісні будівельні матеріали, а також технологічні процеси, отже наші акваріумні конструкції «під ключ» завжди довговічні, оригінальні, не є небезпечними і не один рік дарують радість клієнтам.

Акваріум на замовлення

Прісноводні акваріуми фото для квартири, кафе і стильного офісу

Наша спеціалізована компанія пропонує елітні аквасистеми за індивідуальним замовленням зі зносостійких високоякісних будматеріалів. Варіацій, де встановити акваконструкцію багато: в ніші, інтер’єрної перегородці, стійки бару, колоні, столі, зоні reception. Аквасистеми відразу ж приверне до себе увагу, робить інтер’єр приміщення неповторним і незабутнім. Скляний посуд з плаваючими рибками створює заспокійливу атмосферу, може допомогти погляду відпочивати.

остаточна ціна аквасистеми за індивідуальним замовленням складається в залежності від розміру, технологічних особливостей відповідної конструкції, використаних матеріалів.

поширений проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або панорамний. Кутові вироби характеризуються винятковою площею огляду навіть при скромних розмірах. Таку систему можна вдало вставити в незадіяний куточок кімнати або використовувати виступаючий ділянку предметів меблів.

Вражаюче виглядає морський акваріум для риб на замовлення з привабливими рибами або коралами. Таким чином можна організувати ділянку підводного світу будинку або в іншому місці і захоплюватися ним кожен день.

Прісноводні акваріуми фото: як доглядати

Щасливим власникам акваріумів ми готові представити професійну систему техобслуговування нашими експертами. Доручіть нам роботу по забезпеченню порядку, життєздатності акваріума, а також його мешканців.

В каталог сервісних послуг з техобслуговування аквасистеми включається:

 • послуги з утримання: приведення в порядок лампочок, внутрішніх, зовнішніх стінок, верхній панелі, камінчиків а також субстрату, елементів декору;
 • промивка всіх фільтрів;
 • підтримання здоров’я рибок;
 • постійне забезпечення кормом, обладнанням;
 • налагодження елементів конструкції;
 • догляд за водними рослинами.
Акваріум на замовлення

Вартість сервісу залежить від розміру вироби та інших умов.

Прісноводні акваріуми фото — чому обирають нас

Замовляючи акваріум в нашій компанії, ви отримаєте список ключових переваг:

 1. вас будуть обслуговувати грамотні фахівці;
 2. всі необхідні витрати включені в підсумкову вартість;
 3. ми використовуємо тільки першокласні будівельні матеріали і обладнання;
 4. послуги здійснюються з дотриманням термінів.

Якщо з’явився навіть дуже питання по темі, зробіть дзвінок для отримання безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий