Прісноводні мідії в акваріумі — стильне рішення для вашого інтер’єру

Прісноводні мідії в акваріумі — стильне рішення для вашого інтер’єру

Можливо, ви бувалий власник рибок або маєте намір організувати затишну обстановку в домашніх умовах, в офісному кабінеті, кафе, торговому центрі, косметологічному центрі, холі готелю або ще якому-небудь приміщенні. Ви потрапили куди треба, адже ми займаємося випуском, обладнанням, а також обслуговуванням акваріумів будь-яких форм, а також розмірів.

Ми охоче зробимо індивідуальний акваріум для риб під замовлення оптимального обсягу, який чудово доповнить інтер’єр, завжди буде радувати, а також заспокоювати замовника або гостей.

Прісноводні мідії в акваріумі в Україні

На нашому сайті ви зможете замовити виготовлення аквасистеми під замовлення оптимального виду: прямі або кутовий конструкції, панорамні, інтегровані, у формі зонується перегородки. Наша компанія пропонує будь-які поширені типи акваріумів: з прісною водою, солоноводние, морське дно, з коралами, безводні і декоративні.

Кутовий акваріум на замовлення

Поширений такий стереотип: акваріумний комплекс в будинку — проблема власника, адже рекомендується дивитися за температурою і станом води, здоров’ям рослин, живих мешканців, доливати воду, очищати дно і бічні стекла.

рекомендуючи роботу акваріум на замовлення під ключ, ми просто оскаржуємо це упередження: насолоджуйтеся красивим підводним оточенням і при цьому не роздумуйте, як це діє. Ми все потрібне організуємо самі!

В дану послугу включається:

 • завмер на місці установки;
 • проектування аквасистеми, враховуючи специфіку приміщення, а також бажання замовника;
 • виготовлення об’єкта на професійному обладнанні;
 • доставка, монтування акваріума і також необхідного спецобладнання;
 • індивідуальний вибір рибок, рослинності, а також інших мешканців, варіанти по декору, оформлення;
 • робота дизайнера по створенню красивою композиції скляній ємності;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і заповнення аквариумного комплексу рибками, водоростями, равликами;
 • запуск роботи аквариумного комплексу;
 • технічне обслуговування.

У тому випадку, якщо задумали відчути себе справжнім акваріумістом, ми навчимо замовника основних моментів робіт з Аквасистеми, розповімо про способи обслуговування, пристрій і функціонування водного оснащення.

Прісноводні мідії в акваріумі з доставкою додому

Наша компанія пропонує придбати стандартний за габаритами варіант на сторінках каталогу або ж замовити акваріум за унікальним проектом. Ми пропонуємо акваріумні комплекси з органічного скла на замовлення абсолютно будь-якого типорозміру або конфігурації: інтегровані в стіну або меблі, циліндри, підлогового типу, каскадні. У вас є можливість замовити відповідне оформлення.

Ми даємо гарантію, що закуплені рибки, інші тварини і водорості в отличном состоянии, — всі вони тестуються на предмет відсутності хвороб. Ми завжди приховуємо використовується оснащення (компресори, фільтруючі пристрої, нагрівачі води) під елементи дизайну або приховуємо це різними методами — коробами, допоміжними отворами, тому вaш улюблений акваріум безсумнівно буде схожий на природний шматочок природи.

Прісноводні мідії в акваріумі за ціною прізводітелей

Наша компанія працює дотримуючись терміни, кваліфіковано. Купуючи аквасистем «під ключ» ви отримаєте готовий куточок натуральної природи, з професійним обслуговуванням, який буде радувати вас стільки часу, скільки ви самі захочете. Всі наші фахівці взаємодіють з найновішими матеріалами і обладнанням, використовують новітні форми, а також технології робіт, пропонують привабливі елементи дизайну. Ми вибираємо добірні вихідні матеріали і технічні можливості, в зв’язку з цим всі наші аквасистеми «під ключ» незмінно міцні, оригінальні, екологічні і не один рік доставляють радість власникам.

Прісноводні мідії в акваріумі для будинку, ресторану або вашого офісу

Наша виробнича компанія пропонує елітні акваріуми за індивідуальним замовленням зі зносостійких сучасних матеріалів. Варіацій, де можна розмістити конструкцію багато: в стінах, міжкімнатних перегородки, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, приймальні зоні. Аквасистеми акцентує увагу, зробить дизайн неординарним і незабутнім. Скляний посуд з красивою флорою і фауною створює заспокійливу атмосферу, дозволяє погляду відпочивати.

Кутовий акваріум на замовлення

конкретна ціна аквасистеми за індивідуальними розмірами складається в залежності від габаритів, технологічних особливостей певної системи, використаних матеріалів.

найпоширеніший варіант — кутовий акваріум на замовлення або панорамний. Кутові модифікації виділяються винятковою площею огляду при скромних розмірах. Подібну конструкцію можна вписати в незадіяний ріг будинку або використовувати опуклий ділянку меблевої конструкції.

Чудово виглядає з морською водою акваріум під замовлення з красивими рибками або натуральними коралами. Це відмінний спосіб організувати шматочок підводного світу у себе вдома і милуватися ним постійно.

Прісноводні мідії в акваріумі: обслуговування та догляд

Щасливим володарям акваконструкцій ми раді запропонувати професійну систему обслуговування нашими майстрами. Передайте нашої компанії клопоти з підтримки чистоти, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу і його мешканців.

У перелік послуг із забезпечення акваріума включається:

 • послуги з догляду: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів а також грунту, декорацій;
 • промивка фільтрів;
 • лікування рибок;
 • постійне постачання кормом, технічними приладами;
 • налагодження елементів обладнання;
 • догляд за рослинним світом.

Вартість обслуговування залежить від розміру конструкції і інших особливостей.

Прісноводні мідії в акваріумі — чому обирають нас

Оформляючи замовлення в нашій фірмі, ви отримуєте список важливих достоїнств:

Кутовий акваріум на замовлення
 1. вас будуть обслуговувати фахівці;
 2. всі необхідні витрати входять в загальну вартість;
 3. ми застосовуємо тільки якісні матеріали і техніку;
 4. послуги проводяться в обумовлений термін.

У разі, якщо з’явився навіть дуже цікавить питання, зателефонуйте нам для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий