Прісноводний акваріум — вибираємо дизайн

Прісноводний акваріум — вибираємо дизайн

Може бути, ви досвідчений власник акваріума або задумали створити оригінальний інтер’єр в домашніх умовах, в офісному кабінеті, кафе, торговому центрі, б’юті-салоні, готелі або ще якій-небудь ділянці. Ви потрапили в потрібне місце, оскільки наша фірма займається створенням, обладнанням, а також супроводжуючим обслуговуванням аквасистем різних форм і габаритів.

Акваріум на замовлення

Ми із задоволенням розробимо індивідуальний акваріум під замовлення будь-якого масштабу, який органічно впишеться в інтер’єр, завжди буде приводити в захоплення, а також умиротворяти власника і також гостей.

Прісноводний акваріум з доставкою по містах України

На нашому сайті ви зможете замовити виробництво акваріума на замовлення оптимального виду: прямі або кутовий конструкції, панорамні, вбудовані, типу зонується перегородки. У нас можна купити всі можливі типи аквасистем: з прісною водою, морські, псевдоморе, з кораловими рифами, безводні, а також дизайнерські.

Є такий стереотип: акваконструкція в приміщенні — проблема власника, так як треба дивитися за температурним режимом і чистотою рідини, здоров’ям рослинності, риб, оновлювати воду, чистити грунт і бічні поверхні.

реалізуючи пропозицію Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми просто заперечуємо дане оману: захоплюйтеся привабливим водним світом і не роздумуйте, яким способом це працює. Ми абсолютно все організуємо самі!

До складу послуги входить:

 • підготовчі заміри;
 • робота з проектування акваріума, з огляду на специфіку приміщення, а також бажання замовника;
 • створення системи нашими фахівцями;
 • доставка, монтування конструкції і навіть необхідного устаткування;
 • індивідуальний набір риб, водоростей або інших мешканців, рішення по декору, дизайну;
 • послуги дизайнера по створенню красивою композиції акваріума;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • доставка і далі заповнення ємності рибками, водоростями, іншими мешканцями;
 • пуск акваріума;
 • технічне обслуговування.

У тому випадку, якщо хочете відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо вас основним аспектам роботи з акваріумних комплексом, дамо інформацію про методи обслуговування, встановлення, а також роботі аквариумного оснащення.

Прісноводний акваріум за індивідуальним проектом

Наша компанія пропонує купити стандартний за габаритами скляну посудину з каталогу або оформити замовлення на акваріум для риб по небхідно розмірами. ми виготовляємо акваріуми з оргскла під замовлення будь-якого літражу і форми: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогові, з каскадом. Ви можете вибрати будь-який декорування.

Ми даємо гарантію, що придбані рибки, інші живі істоти і водні рослини повністю здорові, — всі вони оглядаються на відсутність хвороб. Ми завжди маскуючи використовуване обладнання (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, регулятори температури) під ландшафт або ховаємо все це іншими варіантами — коробами, додатковими прорізами, з цієї причини ваш акваріум безсумнівно буде нагадувати справжній шматочок природи.

Прісноводний акваріум від фабрики-виробника

Наша команда працює дотримуючись терміни, професійно. вибравши аквасистем «під ключ» ви знаходите готовий куточок первозданної природи, з якісним технічним обслуговуванням, той що буде радувати вас так довго, як ви самі захочете. Всі наші професіонали працюють з передовими матеріалами і обладнанням, застосовують різні конфігурації, а також технології виробництва, застосовують сучасні ідеї дизайну. Ми використовуємо якісні матеріали, а також технології, отже всі наші акваріуми «під ключ» незмінно надійні, оригінальні, не є небезпечними і не один рік дарують радість покупцям.

Прісноводний акваріум для будинку, ресторану або офісного приміщення

Наша фірма робить елітні акваріумні системи під замовлення з надійних сучасних будматеріалів. Варіантів, в якому місці помістити конструкцію досить багато: в стінах, перегородці, барній стійці, колоні, робочому столі, приймальні зоні. Акваріум приверне увагу, робить внутрішній інтер’єр оригінальним, а також впізнаваним. Скляний посуд з живими рибками формує заспокійливу атмосферу, дозволяє очам відпочивати.

Акваріум на замовлення

конкретна ціна на акваріум по індивідуальному замовленню може залежати від розміру, технологічних характеристик підходящої ємності, матеріалів.

популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або ж з гнутим склом. Кутові конфігурації виділяються дуже високою зоною огляду при компактному розмірі. Цю установку можливо інтегрувати в незадіяний куточок приміщення або використовувати опуклий ділянку предметів меблів.

Яскраво виглядає з морською водою акваріум під замовлення з красивими рибами або живими коралами. Це відмінний спосіб організувати ділянку океанського світу в будь-якому інтер’єрі і захоплюватися ним постійно.

прісноводний акваріум

Прісноводний акваріум: як доглядати

Власникам акваконструкцій наша компанія рада представити зручну програму техобслуговування нашими майстрами. Доручіть нашої компанії роботу з підтримки чистоти, життєздатності аквариумного комплексу, а також його жителів.

В каталог послуг з обслуговування аквариумного комплексу включається:

 • послуги з утримання: приведення в порядок лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, каменів і грунту, декоративних деталей;
 • очищення всіх фільтрів;
 • лікування мешканців;
 • регулярне забезпечення кормами, технічним обладнанням;
 • настройка обладнання;
 • догляд за рослинами.

Загальна вартість обслуговування залежить від обсягу акваріума і інших моментів.

Прісноводний акваріум — чому варто вибрати нашу компанію

Оформляючи замовлення в нашій компанії, ви отримуєте список важливих плюсів:

 1. з вами будуть працювати підготовлені фахівці;
 2. всі необхідні витрати включені у вартість;
 3. ми використовуємо виключно високоякісні вихідні матеріали і техніку;
 4. роботи здійснюються своєчасно.

У разі, якщо з’явився будь-яке питання по темі, зателефонуйте для отримання професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий