Дизайн прісноводного акваріума — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Дизайн прісноводного акваріума — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Можливо, ви самі досвідчений акваріуміст або розраховуєте створити оригінальний інтер’єр в квартирі, в офісі, ресторанному комплексі, гіпермаркеті, салоні краси, готелі або ж будь-якому іншому ділянці. Ви потрапили куди потрібно, адже ми займаємося випуском, оформленням і технічним обслуговуванням аквасистем всіх модифікацій, а також габаритів.

Ми із задоволенням зробимо неповторний акваріум на замовлення відповідного типорозміру, який вдало впишеться в обстановку, безсумнівно буде радувати і утихомирювати замовника і оточуючих.

Дизайн прісноводного акваріума з доставкою додому

На нашому сайті ви зможете вибрати виробництво акваріумний конструкції під замовлення потрібного дизайну: лінійні або кутовий конструкції, панорамні, вбудовані, у вигляді ширми. Наша компанія пропонує будь-які популярні типи аквасистем: з прісною водою, океанічні, морське дно, з кораловими рифами, безводні, а також декоративні.

Існує такий стереотип: акваріум в квартирі — головний біль власника, адже потрібно спостерігати за температурним балансом і станом рідини, здоров’ям водоростей, рибок, додавати воду, чистити дно, а також стінки.

рекомендуючи послугу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми запросто спростовуємо дане упередження: насолоджуйтеся привабливим підводним світом і при цьому не роздумуйте, яким чином воно працює. Ми все повністю виконаємо самі!

Дизайн прісноводних акваріумів

До переліку робіт включається:

 • виміри;
 • робота з проектування акваріума, з огляду на специфіку приміщення і звичайно побажання замовника;
 • створення об’єкта на нашому виробництві;
 • доставка товару, монтаж ємності, а також потрібного спецобладнання;
 • ексклюзивний підбір рибок, водоростей, а також інших мешканців, варіанти з декорування, стилістиці;
 • робота дизайнера з оформлення аквасистеми;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • транспортування і наповнення об’єкта рибками, водної флорою, безхребетними;
 • пуск екосистеми;
 • тих обслуговування.

У тому випадку, якщо задумали відчути себе повноцінним акваріумістом, ми навчимо замовника важливим прийомам взаємодії з акваріумних комплексом, проінформуємо про способи догляду, установці, а також роботі аквариумного оснащення.

Дизайн прісноводного акваріума за індивідуальним проектом

Можна купити стандартний за габаритами скляну посудину з нашого каталогу або придбати аквасистем по вашим розмірами. Ми виробляємо акваріумні конструкції з оргскла під замовлення будь-якого сучасного розміру або форми: вбудовані, циліндричні, підлогового типу, з каскадом. Можна підібрати будь-який декорування.

Ми даємо гарантію, що придбані риби, інші мешканці і підводні рослини здорові, — так як вони проходять перевірку на відсутність патологій. Ми обов’язково приховуємо акваріумне обладнання (компресори, фільтри, обігрівачі) під елементи дизайну або ж ховаємо його подібними варіантами — коробами, додатковими отворами, завдяки цьому вaш улюблений акваріум буде нагадувати красивий куточок водного дна.

Дизайн прісноводного акваріума від фабрики-виробника

Наша команда працює в терміни, професійно. замовивши акваріум «під ключ» ви отримаєте закінчений шматочок натуральної природи, з гарантованим технічним обслуговуванням, той що буде радувати вас стільки часу, скільки ви самі захочете. Наші професіонали взаємодіють з новітніми компонентами, застосовують різні варіанти, а також технічні секрети виробництва, застосовують сучасні елементи декору. Ми використовуємо якісні матеріали та технології, через що наші аквасистеми «під ключ» стабільно довговічні, стильні, не є небезпечними і тривалий час роблять приємність клієнтам.

Дизайн прісноводного акваріума для будинку, кафе і офісу

Наша компанія робить престижні акваріуми за індивідуальним замовленням з надійних високоякісних будматеріалів. Місць, в якому місці розмістити водну конструкцію досить багато: в стінці, інтер’єрної перегородці, стійки бару, колоні, журнальному столі, приймальні зоні. Акваріум приверне увагу, зробить дизайн оригінальним і незабутнім. Прозора ємність з красивою флорою і фауною створює розслаблюючу атмосферу, допоможе погляду відпочивати.

остаточна ціна акваріума за індивідуальним замовленням складається в залежності від обсягу, інженерних характеристик підібраною конструкції, використаних матеріалів.

найпоширеніший варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж панорамний. Кутові вироби відрізняються великою зоною огляду при невеликих габаритах. Подібну установку можна вписати в незайнятий кут кімнати або використовувати опуклий ділянку меблів.

Дизайн прісноводних акваріумів

Вражаюче виглядає солоноводний акваріум для риб під замовлення з красивими рибками або натуральними коралами. Так ви зможете створити ділянку морського світу в будь-якому інтер’єрі і милуватися ним постійно.

прісноводний акваріум

Дизайн прісноводного акваріума: як доглядати

Щасливим власникам акваріумів наша компанія рада запропонувати зручну програму обслуговування нашими майстрами. Доручіть нашої компанії турботи по забезпеченню порядку, життєздатності аквариумного комплексу і його мешканців.

Акваріум на замовлення

У список робіт по обслуговуванню аквариумного комплексу включається:

 • роботи по догляду: очищення світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, камінчиків і субстрату, декору;
 • очищення фільтрів для води;
 • підтримання здоров’я вихованців;
 • систематичне забезпечення кормами, технічним обладнанням;
 • налагодження елементів конструкції;
 • залицяння за водоростями.

Вартість обслуговування вважається в залежності від розміру конструкції а також інших умов.

Дизайн прісноводного акваріума — чому варто вибрати нас

Купуючи акваріум у нас, клієнт отримує набір ключових плюсів:

 1. з вами будуть працювати підготовлені фахівці;
 2. всі витрати входять у вартість;
 3. ми використовуємо тільки високоякісні вихідні матеріали і обладнання;
 4. роботи виконуються в обумовлений термін.

У разі, якщо з’явився навіть дуже цікавить питання, зателефонуйте для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий