Акваріум прісноводних риб — як підібрати дизайн

Акваріум прісноводних риб — як підібрати дизайн

Може бути, ви досвідчений акваріуміст, а може бути хочете створити оригінальний інтер’єр будинку, в офісному кабінеті, ресторані, гіпермаркеті, б’юті-салоні, готелі або ще якому-небудь місці. Тоді ви зайшли в правильне місце, тому що наша компанія займається виробництвом, обладнанням і також обслуговуванням акваріумів різних конфігурацій, а також розмірів.

Ми охоче розробимо неповторний акваріум для риб під замовлення будь-якого літражу, який вдало доповнить інтер’єр, буде приводити в захват, а також налаштовувати на спокій власника або відвідувачів.

Акваріум прісноводних риб з доставкою по містах України

На нашому сайті можна підібрати виготовлення акваріума під замовлення оптимального дизайну: лінійні або кутовий конструкції, панорамні, вбудовані, в формі зонується перегородки. Ми пропонуємо всі поширені різновиди акваріумів: для прісноводних рибок, солоноводние, морське дно, рифові, сухі, а також дизайнерські.

Виготовлення акваріумів під замовлення

Існує стереотип: акваріум в квартирі — проблема власника, так як слід доглядати за температурою і станом води, здоров’ям водоростей, риб, додавати воду, очищати дно, а також стінки.

пропонуючи пропозицію Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми вільно оскаржуємо таке уявлення: захоплюйтеся прекрасним водним оточенням і при цьому не переживайте, як все це функціонує. Ми абсолютно все влаштуємо своїми силами!

Акваріум на замовлення

До переліку робіт включається:

 • виміри;
 • дизайн-проект вироби, беручи до уваги характеристики кімнати і переваги клієнта;
 • виготовлення системи на фабриці;
 • доставка, установка конструкції і навіть необхідного устаткування;
 • індивідуальний вибір акваріумних рибок, рослинності, а також інших живих мешканців, варіанти по декору, стилістиці;
 • дизайнерська робота по створенню красивою композиції аквариумного комплексу;
 • витратні матеріали та обладнання;
 • доставка і далі наповнення ємності рибами, рослинами, іншими мешканцями;
 • пуск екосистеми;
 • тих супровід.
Акваріум прісноводних риб

Якщо ви задумали відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника основним аспектам взаємодії з акваріумом, розповімо про способи догляду, пристрої, а також функціоналу акваріумного обладнання.

Акваріум прісноводних риб з доставкою додому

Ви можете вибрати стандартний за габаритами акваріум з каталогу або оформити замовлення на акваріум за індивідуальними розмірами. Ми пропонуємо акваріумні конструкції з оргскла на замовлення будь-якого сучасного обсягу, а також форми: вбудовані, у вигляді колони, підлогового типу, каскадні. Можна вибрати будь-яке оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені риби, інші тварини, а також підводні рослини в отличном состоянии, — так як вони перевіряються на повну відсутність патологій. Ми завжди замасковуватися використовуване обладнання (помпи, фільтруючі пристрої, нагрівачі води) під елементи дизайну або ж маскуючи його іншими способами — коробками, додатковими отворами, тому ваш особистий акваріум буде нагадувати натуральний шматочок водного світу.

Акваріум прісноводних риб від фабрики-виробника

Наша команда працює дотримуючись терміни, професійно. Зробивши замовлення на акваріум «під ключ» ви отримаєте завершений куточок справжньої фауни і флори, з гарантованим технічним обслуговуванням, який порадує вас стільки, скільки ви самі захочете. Наші майстри працюють з передовими матеріалами, впроваджують різні конфігурації, а також прийоми робіт, застосовують привабливі деталі дизайну. Ми застосовуємо високоякісні матеріали і технології, з цієї причини наші фірмові акваріуми «під ключ» стабільно надійні, оригінальні, не є небезпечними і довгий період доставляють радість їх власникам.

Акваріум прісноводних риб для квартири, ресторану або офісу

Наша компанія пропонує елітні акваріумні системи на замовлення з довговічних безпечних будматеріалів. Місць, де можна помістити водну конструкцію досить багато: в ніші, інтер’єрної перегородці, барній стійці, колоні, журнальному столі, зоні для відвідувачів. Акваріум буде залучати погляди, робить інтер’єр приміщення неординарним і впізнаваним. Прозора ємність з живим наповненням створює спокійну атмосферу, допомагає очам відпочивати.

акваріуми прісноводні

конкретна ціна аквариумного комплексу під замовлення складається в залежності від габаритів, інженерних властивостей обраної конструкції, будматеріалів.

Популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з гнутим склом. Кутові моделі виділяються високою площею огляду при невеликому літражі. Таку систему можна вдало вставити в будь-який куточок житла або використовувати опуклий ділянку меблів.

Ефектно виглядає з морською водою акваріум на замовлення з незвичайними мешканцями або коралами. Це прекрасний спосіб організувати ділянку морського світу в будь-якому інтер’єрі і милуватися ним коли захочете.

Акваріум прісноводних риб: особливості догляду

Власникам аквасистем наша компанія рада представити зручну систему обслуговування нашими експертами. Доручіть нашої компанії роботу по забезпеченню порядку, життєздатності акваріума, а також його мешканців.

До переліку робіт з обслуговування акваріума входить:

 • послуги з утримання: протирання світильників, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, каменів а також шару грунту, елементів декору;
 • очищення фільтрів для води;
 • лікування тварин;
 • регулярне забезпечення харчуванням, обладнанням;
 • регулювання технічних елементів;
 • догляд за водними рослинами.

Підсумкова вартість обслуговування може залежати від обсягу акваріума а також інших особливостей.

Акваріум прісноводних риб — чому варто вибрати нашу компанію

Вибравши оформлення замовлення в нашому магазині, ви отримуєте список ключових плюсів:

 1. у нас працюють професіонали;
 2. всі витрати входять в загальну вартість;
 3. ми використовуємо тільки добротні матеріали і техніку;
 4. роботи виконуються в обумовлений термін.

Коли з’явився будь-яке питання, зробіть дзвінок для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий