Ціна акваріума на замовлення — стильне рішення для вашого інтер’єру

Ціна акваріума на замовлення — стильне рішення для вашого інтер’єру

Можливо, ви завзятий власник акваріума або маєте намір організувати затишну атмосферу у себе вдома, в кабінеті, ресторані, торговому центрі, б’юті-салоні, готелі чи іншій ділянці. Тоді ви зайшли в потрібне місце, тому що ми займаємося випуском, оформленням, а також супроводжуючим обслуговуванням аквасистем будь-яких видів і параметрів.

Ми охоче зробимо неповторний акваріум для риб на замовлення оптимального типорозміру, який вдало доповнить дизайн, завжди буде приводити в захоплення і утихомирювати вас самих і звичайно гостей.

Ціна акваріума на замовлення в Україні

У нашій компанії ви зможете замовити створення акваріумний конструкції під замовлення необхідного дизайну: прямокутні або кутовий конструкції, з панорамним склом, що вбудовуються, у формі перегородки. Для вас ми пропонуємо будь-які можливі різновиди аквасистем: для прісноводних рибок, солоноводние, псевдоморе, рифові, безводні, а також дизайнерські.

Існує такий стереотип: акваріум в квартирі — проблема власника, оскільки потрібно дивитися за температурним режимом і чистотою води, здоров’ям рослинності, живих мешканців, оновлювати водичку, очищати грунт, а також стінки.

продаючи роботу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми запросто заперечуємо таке уявлення: насолоджуйтеся красивим водним Екосвіт і при цьому не роздумуйте, яким способом воно функціонує. Ми абсолютно все виконаємо самі!

В дану послугу входить:

 • визначення розмірів;
 • робота з проектування водної конструкції, враховуючи при цьому особливості об’єкта і звичайно бажання покупця;
 • виробництво ємності на фабриці;
 • доставка, установка акваріума і також потрібного спецобладнання;
 • ексклюзивний вибір рибок, рослинності або інших тварин, рішення з декорування, оформлення;
 • послуги дизайнера по створенню красивою композиції аквасистеми;
 • витратні матеріали;
 • транспортування і заселення акваріума рибами, рослинами, равликами;
 • пуск акваріума;
 • технічний супровід.
Акваріум під замовлення

Якщо збираєтеся відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо вас важливим технікам взаємодії з акваріумом, проінформуємо про способи догляду, конструкції, а також функціонування акваріумного обладнання.

Ціна акваріума на замовлення під ключ

Ви можете вибрати стандартний варіант з каталогу або придбати аквасистем за індивідуальним проектом. Наша компанія виготовляє акваріумні конструкції з акрилу під замовлення будь-якого сучасного обсягу і конфігурації: інтегровані в стіну або меблі, циліндричні, підлогового типу, багаторівневі. У вас є можливість підібрати відповідне оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що закуплені риби, інші тварини і водні рослини здорові, — так як вони перевіряються на предмет відсутності патологій. Ми завжди приховуємо водне оснащення (компресори, фільтри, нагрівачі води) під рельєф або ховаємо його іншими варіантами — коробами, додатковими прорізами, значить вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде виглядати як красивий куточок природи.

Ціна акваріума на замовлення за ціною прізводітелей

Ми працюємо швидко, кваліфіковано. Замовляючи аквасистем «під ключ» ви знаходите закінчений шматочок натуральної фауни і флори, з професійним сервісом, той що порадує вас стільки, скільки ви самі захочете. Наші співробітники взаємодіють з найновішими будматеріалами, впроваджують нові варіанти і технології робіт, застосовують сучасні деталі прикраси. Ми застосовуємо якісні будівельні матеріали, а також технологічні процеси, отже наші аквасистеми «під ключ» завжди надійні, стильні, екологічні та довго дарують задоволення клієнтам.

Ціна акваріума на замовлення для дому, кафе і офісного приміщення

Наша спеціалізована компанія виробляє престижні акваріумні конструкції під замовлення зі зносостійких високоякісних будматеріалів. Варіацій, де можна розмістити акваконструкцію маса: в стінці, перегородці, стійки бару, інтер’єрної колоні, столі, зоні ресепшн. Скляний посуд з рибками буде залучати погляди, зробить інтер’єр приміщення неповторним, а також впізнаваним. Скляний посуд з плаваючими рибками створює заспокійливу атмосферу, допоможе очам відпочити.

точна ціна акваріума під замовлення може залежати від обсягу, технічних властивостей підібраною конструкції, використаних матеріалів.

поширений проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові моделі виділяються винятковою зоною огляду навіть при компактному розмірі. Подібну конструкцію можна вдало вписати в вільний куточок приміщення, а також використовувати опуклий ділянку меблів.

Ефектно виглядає морський акваріум для риб на замовлення з привабливими мешканцями і натуральними коралами. Таким чином можна створити шматочок підводного світу будинку або в іншому місці і насолоджуватися ним щодня.

Ціна акваріума на замовлення: обслуговування та догляд

Власникам акваріумів ми готові представити зручну систему технічного обслуговування нашими майстрами. Передайте нам турботи по підтримці чистоти, оптимальних умов для життя акваріума і його мешканців.

Ціна акваріума на замовлення

У перелік послуг з техобслуговування аквасистеми включається:

 • послуги з утримання: приведення в порядок лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, каменів а також субстрату, декоративних деталей;
 • промивання фільтрів для води;
 • підтримання здоров’я вихованців;
 • систематичне забезпечення кормом, технічними приладами;
 • регулювання технічних елементів;
 • догляд за водними рослинами.

Вартість сервісу залежить від габаритів ємності та інших факторів.

Ціна акваріума на замовлення — чому обирають нас

Замовляючи акваріум на нашому сайті, ви отримаєте набір ключових переваг:

Ціна акваріума на замовлення
 1. у нас працюють майстри;
 2. всі витрати входять в підсумкову вартість;
 3. ми використовуємо виключно якісні матеріали та обладнання;
 4. послуги виконуються в максимально короткий термін.

У разі, якщо з’явився навіть дуже питання по темі, зателефонуйте нам для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий