Морські камінці в прісноводому акваріумі — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Морські камінці в прісноводому акваріумі — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Швидше за все, ви бувалий акваріуміст або бажаєте створити затишок в квартирі, в офісному кабінеті, ресторанному комплексі, торговому центрі, косметологічному центрі, холі готелю або ж будь-якому іншому місці. Ви зайшли куди треба, тому що наша фірма займається створенням, оформленням і технічним обслуговуванням акваріумів будь-яких конфігурацій і розмірів.

прісноводні акваріуми

Ми із задоволенням розробимо ексклюзивний акваріум під замовлення оптимального літражу, який чудово доповнить приміщення, завжди буде радувати, а також налаштовувати на спокій власника і також відвідувачів.

Морські камінці в прісноводому акваріумі з доставкою додому

На нашому виробництві можливо оформити замовлення на виробництво акваріумний конструкції на замовлення відповідного дизайну: прямі або кутові, з сферичним склом, що вбудовуються, у вигляді зонується перегородки. Ми виготовляємо будь-які можливі види аквасистем: з прісною водою, морські, морське дно, з кораловими рифами, сухі і декоративні.

Існує такий стереотип: акваконструкція в будинку — проблема власника, адже слід стежити за температурою і чистотою води, здоров’ям рослин, живих мешканців, оновлювати водичку, очищати дно, а також бічні поверхні.

продаючи послугу акваріум на замовлення під ключ, ми просто заперечуємо подібне переконання: захоплюйтеся красивим підводним Екосвіт і при цьому не журіться, яким способом все це функціонує. Ми все потрібне організуємо самостійно!

До переліку робіт включається:

 • визначення розмірів;
 • проект водної системи, з огляду на специфіку приміщення, а також побажання клієнта;
 • виробництво вироби на професійному обладнанні;
 • доставка, монтаж ємності, а також необхідного обладнання;
 • спеціальний набір акваріумних рибок, водоростей, а також інших тварин, рішення по декору, дизайну;
 • послуги дизайнера по створенню красивою композиції акваріума;
 • супутні матеріали;
 • доставка і далі наповнення аквасистеми рибками, підводними рослинами, равликами;
 • запуск роботи аквасистеми;
 • тих обслуговування.

Якщо ж ви задумали відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника ключовим моментам роботи з акваріумом, проінформуємо про правила обслуговування, будову і призначення водного обладнання.

Морські камінці в прісноводому акваріумі за індивідуальним проектом

Наша компанія пропонує придбати типовий варіант з нашого каталогу або замовити аквасистем за унікальним проектом. ми виготовляємо акваріумні конструкції з акрилу під замовлення будь-якого сучасного літражу, а також форми: вбудовані, циліндри, підлогового типу, каскадні. Можна підібрати підходяще декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені рибки, інші тварини, а також водні рослини в отличном состоянии, — так як вони проходять перевірку на відсутність захворювань. Ми обов’язково приховуємо акваріумне обладнання (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, терморегулятори) під ландшафт або приховуємо це різними способами — коробами, додатковими прорізами, отже ваш особистий акваріум для риб буде виглядати як натуральний шматочок природи.

Морські камінці в прісноводому акваріумі від виробника

Ми працюємо дотримуючись терміни, кваліфіковано. замовивши акваріум «під ключ» ви отримаєте завершений куточок натуральної фауни і флори, з якісним сервісом, той що буде радувати вас стільки часу, скільки ви самі захочете. Всі наші професіонали взаємодіють з новітніми матеріалами і обладнанням, застосовують нові форми, а також прийоми виробництва, пропонують оригінальні елементи оформлення. Ми використовуємо якісні матеріали, а також технічні можливості, тому наші акваріумні конструкції «під ключ» завжди міцні, оригінальні, екологічні та тривалий час дарують задоволення покупцям.

прісноводний акваріум

Морські камінці в прісноводому акваріумі для будинку, кафе і офісу

Наша організація виробляє престижні аквасистеми на замовлення з надійних сучасних вихідних матеріалів. Варіантів, де розмістити об’єкт досить багато: в стінці, міжкімнатних перегородки, стійки бару, циліндричної або прямокутної колоні, робочому столі, зоні reception. Акваріум буде залучати погляди, зробить інтер’єр приміщення неординарним і впізнаваним. Прозора ємність з плаваючими рибками створює заспокійливу атмосферу, дозволяє очам відпочивати.

остаточна ціна аквариумного комплексу за індивідуальним замовленням безпосередньо залежить від розміру, технологічних властивостей підходящої системи, будматеріалів.

Популярний проект — кутовий акваріум на замовлення або з панорамним склом. Кутові модифікації відрізняються високою площею огляду навіть при скромних розмірах. Подібну конструкцію можна інтегрувати в вільний куточок кімнати або задіяти опуклий кут меблевої конструкції.

Яскраво виглядає солоноводний акваріум під замовлення з незвичайними рибами і коралами. Це відмінний метод створити шматочок океанського світу в будь-якому приміщенні і милуватися ним щодня.

Морські камінці в прісноводому акваріумі: особливості змісту

Господарям акваріумів ми готові рекомендувати зручну систему сервісу нашими експертами. Доручіть нашої компанії роботу з підтримки чистоти, життєздатності аквариумного комплексу і його мешканців.

прісноводні акваріуми

У список робіт з техобслуговування акваріума входить:

 • послуги з утримання: чистка ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, верхній панелі, каменів і субстрату, елементів декору;
 • очищення фільтрів для води;
 • лікування тварин;
 • постійне постачання кормами, технічними приладами;
 • встановлення обладнання;
 • догляд за рослинами.

Вартість техобслуговування вважається в залежності від обсягу стелиться судини і інших особливостей.

Морські камінці в прісноводому акваріумі — чому обирають нас

Купуючи акваріум на нашому сайті, ви отримуєте список ключових переваг:

 1. з вами будуть працювати майстри;
 2. всі необхідні витрати включені в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо тільки якісні матеріали та обладнання;
 4. роботи проводяться оперативно.

У разі, якщо виник будь-яке питання, зателефонуйте нам для отримання безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий