Запуск прісноводного акваріума — стильне рішення для вашого інтер’єру

Запуск прісноводного акваріума — стильне рішення для вашого інтер’єру

Цілком ймовірно, ви бувалий власник акваріума або бажаєте створити затишну обстановку у себе вдома, в офісі, кафе, маркеті, б’юті-салоні, готелі або ж іншому місці. Ви зайшли куди треба, тому що наша фірма займається випуском, дизайном і технічним обслуговуванням акваріумів різних конструкцій, а також габаритів.

Ми з радістю зробимо неповторний акваріум на замовлення оптимального розміру, який чудово доповнить дизайн, безсумнівно буде приносити задоволення і утихомирювати власника або оточуючих.

Запуск прісноводного акваріума з доставкою додому

У нашій компанії можна оформити замовлення на виготовлення акваріумний конструкції на замовлення потрібного дизайну: лінійні або кутові, з сферичним склом, що вбудовуються, у формі перегородки. У нас можна придбати будь-які популярні різновиди аквасистем: з прісною водою, солоноводние, морське дно, з кораловими рифами, безводні і дизайнерські.

Акваріум на замовлення

Існує стереотип: акваріумний комплекс в квартирі — головний біль володаря, оскільки потрібно стежити за температурою і станом води, самопочуттям підводних рослин, риб, додавати воду в ємність, чистити дно, а також бічні стекла.

продаючи пропозицію акваріум на замовлення під ключ, ми запросто оскаржуємо подібне переконання: насолоджуйтеся прекрасним підводним Екосвіт і не переживайте, яким способом це функціонує. Ми все організуємо своїми силами!

У список робіт включається:

 • попередні виміри;
 • дизайн-проект водної системи, враховуючи відмінності об’єкта і переваги замовника;
 • виготовлення об’єкта на нашому виробництві;
 • транспортування, монтування ємності і необхідного устаткування;
 • ексклюзивний відбір акваріумних рибок, підводних рослин або інших живих мешканців, варіанти по прикрасі, стилістиці;
 • робота дизайнера з оформлення скляної ємності;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • транспортування і далі заповнення аквасистеми рибами, водоростями, равликами;
 • запуск екосистеми;
 • професійний супровід.

Якщо ж ви мрієте стати повноцінним власником акваріума, ми навчимо замовника найголовнішим аспектам взаємодії з акваріумних комплексом, проінформуємо про правила залицяння, механізмі, а також призначення акваріумного обладнання.

Запуск прісноводного акваріума за індивідуальним проектом

У вас є можливість вибрати стандартний за габаритами скляну посудину з нашого каталогу або ж оформити замовлення на акваріум для риб за унікальним проектом. Наша компанія виробляє аквасистеми з органічного скла на замовлення абсолютно будь-якого обсягу, а також конфігурації: вбудовані, у вигляді колони, підлогового типу, з каскадом. У вас є можливість підібрати відповідне оформлення.

прісноводний акваріум

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені риби, інші мешканці, а також водорості повністю здорові, — всі вони перевіряються на предмет відсутності захворювань. Ми обов’язково замасковуватися водне техобладнання (помпи, фільтри, обігрівачі) під елементи дизайну або ховаємо його подібними методами — коробками, допоміжними отворами, отже ваш особистий акваріум буде виглядати як красивий куточок природи.

Запуск прісноводного акваріума від професіоналів своєї справи

Наша компанія працює з дотриманням обумовлених термінів, на високому рівні. Замовляючи акваріум «під ключ» ви знаходите готовий шматочок натуральної природи, з якісним сервісом, той що буде функціонувати стільки, скільки ви самі захочете. Всі наші співробітники взаємодіють з новітніми матеріалами і обладнанням, впроваджують новітні варіанти і технології робіт, пропонують сучасні компоненти декорування. Ми вибираємо кращі вихідні матеріали і технології, в зв’язку з цим наші акваріумні конструкції «під ключ» стабільно надійні, привабливі, не є небезпечними і довгий час дарують задоволення замовникам.

Запуск прісноводного акваріума для будинку, ресторану або стильного офісу

Наша спеціалізована компанія пропонує ексклюзивні аквасистеми за індивідуальним замовленням з міцних сучасних будматеріалів. Варіантів, де можна помістити систему безліч: в стіні, міжкімнатних перегородки, стійки бару, колоні, столі, зоні ресепшн. Акваріум для риб привертає увагу, робить внутрішній інтер’єр незвичайним і престижним. Скляний посуд з красивою флорою і фауною створює спокійну атмосферу, дає можливість погляду відпочити.

конкретна ціна акваріума під замовлення складається в залежності від розміру, технологічних характеристик певної ємності, будматеріалів.

найпоширеніший варіант — кутовий акваріум на замовлення або з гнутим склом. Кутові конфігурації виділяються великою видовищністю при невеликому літражі. Таку установку можна інтегрувати в будь-який кут будинку або задіяти виступаючий ділянку меблів.

Яскраво виглядає з морською водою акваріум для риб під замовлення з привабливими рибками або живими коралами. Таким чином можна створити шматочок океанічного світу в своєму інтер’єрі і насолоджуватися ним кожен день.

Запуск прісноводного акваріума: особливості змісту

Власникам акваріумів ми раді запропонувати зручну систему сервісу нашими майстрами. Доручіть нам турботи по підтримці акуратності, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу, а також його мешканців.

У список послуг із забезпечення аквасистеми входить:

 • послуги з утримання: чистка лампочок, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, каменів а також грунту, декоративних деталей;
 • прочищення всіх фільтрів;
 • необхідне лікування тварин;
 • регулярне забезпечення харчуванням, технічним обладнанням;
 • настройка елементів обладнання;
 • догляд за рослинним світом.

Ціна обслуговування може залежати від габаритів конструкції і інших моментів.

Запуск прісноводного акваріума — чому обирають нас

Замовляючи акваріум в нашому магазині, ви отримуєте список ключових переваг:

Акваріум на замовлення
 1. з вами будуть працювати професіонали;
 2. всі необхідні витрати входять в загальну вартість;
 3. ми застосовуємо виключно якісні матеріали та техніку;
 4. всі роботи здійснюються з дотриманням термінів.

Якщо виник навіть дуже питання по темі, зробіть дзвінок для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий