Виготовлення акваріумів під замовлення — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Виготовлення акваріумів під замовлення — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Ймовірно, ви самі завзятий власник акваріума, а може бути мрієте створити затишну обстановку в домашніх умовах, в офісному кабінеті, розкішному ресторані, гіпермаркеті, салоні краси, готелі або ж іншому приміщенні. Ви звернулися за адресою, адже ми займаємося створенням, дизайном, а також обслуговуванням акваріумів всіх форм, а також параметрів.

Ми з задоволенням виготовимо неповторний акваріум на замовлення оптимального обсягу, який гармонійно впишеться в обстановку, завжди буде приносити задоволення, а також умиротворяти вас і також гостей.

Виготовлення акваріумів під замовлення в Україні

У нас ви зможете оформити замовлення на виробництво аквасистеми на замовлення необхідного стилю: прямі або кутові, панорама, інтегровані, типу перегородки. Ми пропонуємо будь-які поширені різновиди акваріумів: для прісноводних рибок, солоноводние, псевдоморе, рифові, сухі і декоративні.

Є такий стереотип: акваріумний комплекс будинку — головний біль володаря, так як треба доглядати за температурним режимом і чистотою рідини, здоров’ям рослинності, риб, доливати воду в ємність, чистити дно і бічні поверхні.

продаючи послугу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми просто заперечуємо таку думку: насолоджуйтеся красивим водним Екосвіт і не дбайте, яким способом воно функціонує. Ми все потрібне влаштуємо своїми силами!

В дану послугу входить:

 • попередні виміри;
 • робота з проектування екосистеми, беручи до уваги відмінні риси приміщення і бажання замовника;
 • виготовлення об’єкта на власному виробництві;
 • транспортування, монтування ємності, а також потрібного спецобладнання;
 • спеціальний набір рибок, рослинності або інших живих мешканців, рішення по декору, дизайну;
 • робота дизайнера по створенню красивою композиції акваріума;
 • витратні матеріали та обладнання;
 • доставка і далі заселення ємності рибами, рослинами, равликами;
 • запуск аквариумного комплексу;
 • тих супровід.
Акваріум на замовлення

У разі, якщо бажаєте стати справжнім власником акваріума, ми навчимо вас основним моментам роботи з Аквасистеми, розповімо про способи догляду, будову, а також функціоналу акваріумного обладнання.

Виготовлення акваріумів під замовлення в Україні

Можна вибрати стандартний варіант з нашого каталогу або замовити акваріум за індивідуальним проектом. Ми пропонуємо акваріумні конструкції з міцного оргскла на замовлення різного літражу, а також форми: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогового типу, багаторівневі. У вас є можливість вибрати відповідне декорування.

Ми даємо гарантію, що закуплені риби, інші живі істоти, а також підводні рослини здорові, — вони проходять перевірку на відсутність хвороб. Ми обов’язково замасковуватися акваріумні оснащення (компресори, фільтруючі пристрої, регулятори температури) під елементи дизайну або ж ховаємо все це різними прийомами — коробами, допоміжними отворами, завдяки цьому вaш улюблений акваріум безсумнівно буде виглядати як природний куточок природи.

Виготовлення акваріумів під замовлення від виробника

Наші співробітники працюють в терміни, на високому рівні. Зробивши замовлення на акваріум «під ключ» ви знаходите підготовлений куточок справжньої фауни і флори, з гарантованим технічним обслуговуванням, той що буде радувати вас стільки часу, скільки ви побажаєте. Наші професіонали працюють з сучасними матеріалами, впроваджують унікальні варіанти, а також прийоми робіт, використовують привабливі ідеї внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми застосовуємо кращі будівельні матеріали, а також технології, завдяки цьому наші акваріумні конструкції «під ключ» стабільно міцні, стильні, нешкідливі і довгий час дарують радість клієнтам.

Акваріум під замовлення

Виготовлення акваріумів під замовлення для будинку, кафе і кабінету

Наша компанія робить ексклюзивні акваріумні системи за індивідуальним замовленням з надійних сучасних вихідних матеріалів. Ідей, в якому місці помістити водну конструкцію багато: в стіні, перегородці, стійки бару, колоні, столі, стійці решепшн. Аквасистеми привертає увагу, робить інтер’єр приміщення унікальним, а також таким, що запам’ятовується. Скляна ємність з плаваючими рибками формує розслаблюючу атмосферу, дозволяє погляду відпочивати.

остаточна ціна акваріума за індивідуальним замовленням залежить від розміру, інженерних особливостей підібраною системи, вихідних матеріалів.

Популярний варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові варіанти виділяються великою видовищністю навіть при скромних розмірах. Цю установку можна вдало вставити в незайнятий кут об’єкта або використовувати опуклий ділянку меблевої конструкції.

Вражаюче виглядає солоноводний акваріум під замовлення з незвичайними рибами або коралами. Таким чином можна створити ділянку океанського світу в своєму інтер’єрі і насолоджуватися ним щодня.

Виготовлення акваріумів під замовлення: особливості змісту

Щасливим власникам акваріумів ми готові запропонувати професійну програму обслуговування нашими фахівцями. Передайте нашої компанії клопоти по підтримці акуратності, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу, а також його жителів.

Акваріум на замовлення

До переліку робіт із забезпечення аквариумного комплексу входить:

 • роботи з утримання: протирання світильників, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, каменів а також грунту, декорацій;
 • очищення всіх фільтрів;
 • необхідне лікування вихованців;
 • систематичне постачання кормом, обладнанням;
 • налагодження технічних елементів;
 • залицяння за рослинним світом.

Підсумкова вартість техобслуговування залежить від літражу конструкції а також інших особливостей.

Виготовлення акваріумів під замовлення — чому обирають нашу компанію

Вибравши оформлення замовлення на нашому сайті, ви отримаєте ряд неоціненних переваг:

 1. для вас працюють підготовлені фахівці;
 2. всі необхідні витрати входять в загальну вартість;
 3. ми використовуємо виключно першокласні будівельні матеріали і техніку;
 4. всі роботи проводяться в максимально короткий термін.

У разі, якщо з’явився будь-яке питання, зателефонуйте нам для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий