Купити на замовлення акваріум — стильне рішення для вашого інтер’єру

Купити на замовлення акваріум — стильне рішення для вашого інтер’єру

Ймовірно, ви самі бувалий акваріуміст або бажаєте організувати затишок в квартирі, в офісі компанії, ресторані, маркеті, б’юті-салоні, готелі або ще якому-небудь приміщенні. Ви зайшли в потрібне місце, так як наша компанія займається виготовленням, оформленням і також технічним обслуговуванням акваріумів будь-яких конструкцій і обсягів.

Ми охоче розробимо особливий акваріум для риб під замовлення абсолютно будь-якого масштабу, який органічно впишеться в приміщення, безсумнівно буде приводити в захват і утихомирювати вас і гостей.

Купити на замовлення акваріум з доставкою по містах України

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити виготовлення акваріума під замовлення зручного виду: прямокутні або кутовий конструкції, з панорамним склом, що вбудовуються, у формі зонується перегородки. У нас можна придбати будь-які існуючі види акваріумів: для прісноводних рибок, солоноводние, в стилі псевдоморе, з кораловими рифами, сухі і декоративні.

Поширений стереотип: акваріум в квартирі — проблема господаря, оскільки необхідно доглядати за температурою і чистотою рідини, самопочуттям рослин, живих мешканців, додавати воду, чистити дно і бічні стекла.

реалізуючи послугу акваріум на замовлення під ключ, ми вільно оскаржуємо це переконання: насолоджуйтеся привабливим підводним світом і при цьому не переживайте, яким чином все це працює. Ми абсолютно все організуємо самостійно!

До переліку робіт входить:

 • попередні виміри;
 • конструювання водної конструкції, обов’язково враховуючи відмінності кімнати, а також переваги покупця;
 • виробництво ємності на нашому виробництві;
 • доставка, установка акваріума і необхідного устаткування;
 • ексклюзивний підбір риб, підводних рослин, а також інших тварин, варіанти з декорування, оформлення;
 • дизайнерська робота по наповненню аквариумного комплексу;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • транспортування і наповнення аквасистеми рибами, водоростями, равликами;
 • запуск роботи екосистеми;
 • професійний супровід.
Купити на замовлення акваріум

Якщо збираєтеся відчути себе повноцінним власником акваріума, ми навчимо вас основним аспектам робіт з акваріумних комплексом, дамо інформацію про методи догляду, пристрої, а також призначення водного обладнання.

Купити на замовлення акваріум з доставкою додому

Наша компанія пропонує отримати стандартний за габаритами варіант на сторінках каталогу або ж оформити замовлення на акваріум по вашим розмірами. Ми виробляємо аквасистеми з оргскла під замовлення будь-якого типорозміру та форми: інтегровані в стіну або меблі, циліндричні, підлогового типу, багаторівневі. Можна вибрати відповідне оформлення.

Ми гарантуємо, що закуплені рибки, інші живі істоти і підводні рослини в отличном состоянии, — вони відслідковуються на відсутність патологій. Ми завжди приховуємо водне техобладнання (компресори, фільтри, терморегулятори) під рельєф або ж приховуємо його іншими прийомами — коробками, додатковими отворами, з цієї причини ваш особистий акваріум буде схожий на справжній підводний світ.

Купити на замовлення акваріум від професіоналів своєї справи

Ми виконуємо свою роботу дотримуючись терміни, кваліфіковано. замовивши аквасистем «під ключ» ви отримаєте завершений шматочок первозданної природи, з якісним обслуговуванням, який порадує вас стільки, скільки ви самі побажаєте. Наші фахівці взаємодіють з прогресивними матеріалами, застосовують сучасні форми і технічні секрети робіт, застосовують сучасні деталі декору. Ми застосовуємо добротні вихідні матеріали і технічні можливості, отже наші фірмові аквасистеми «під ключ» незмінно довговічні, красиві, безпечні і тривалий час доставляють радість їх власникам.

Купити на замовлення акваріум для квартири, ресторану або офісного приміщення

Наша фірма пропонує елітні акваріумні системи під замовлення з довговічних безпечних матеріалів. Варіацій, де можна встановити акваконструкцію дуже багато: в стінці, інтер’єрної перегородці, барній стійці, інтер’єрної колоні, робочому столі, стійці решепшн. Аквасистеми акцентує увагу, робить дизайн унікальним і незабутнім. Вода з живими рибками створює розслаблюючу атмосферу, допоможе очам відпочити.

Акваріум на замовлення

фінішна ціна аквасистеми за індивідуальним замовленням може залежати від розміру, технологічних властивостей обраної конструкції, вихідних матеріалів.

поширений проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові конфігурації характеризуються високою зоною огляду при невеликому обсязі. Цю конструкцію можна вдало вставити в незайнятий кут кімнати або ж використовувати виступаючий ділянку предметів меблів.

Яскраво виглядає з морською водою акваріум під замовлення з незвичайними рибками і коралами. Це відмінний спосіб створити ділянку морського світу в своєму інтер’єрі і захоплюватися ним кожен день.

Купити на замовлення акваріум: особливості змісту

Власникам акваріумів ми готові представити зручну програму техобслуговування нашими майстрами. Доручіть нашої компанії роботу з підтримки акуратності, життєздатності аквариумного комплексу, а також його жителів.

До переліку сервісних послуг з техобслуговування акваріума входить:

 • роботи по догляду: приведення в порядок світильників, внутрішніх, зовнішніх стінок, верхній панелі, каменів а також грунту, декоративних деталей;
 • промивання фільтрів для води;
 • лікування рибок;
 • систематичне забезпечення харчуванням, обладнанням;
 • регулювання елементів конструкції;
 • догляд за водними рослинами.

Вартість технічного обслуговування може залежати від обсягу ємності а також інших умов.

Купити на замовлення акваріум — чому обирають нас

Вибравши оформлення замовлення у нас, ви отримуєте список важливих переваг:

 1. з вами будуть працювати грамотні фахівці;
 2. всі необхідні витрати входять в загальну вартість;
 3. ми застосовуємо тільки найкращі будівельні матеріали і техніку;
 4. роботи виконуються в максимально короткий термін.

У разі, якщо з’явився навіть дуже цікавить питання, зробіть дзвінок для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий