Великі акваріуми на замовлення — як підібрати дизайн

Великі акваріуми на замовлення — як підібрати дизайн

Може бути, ви самі бувалий власник рибок або ж вирішили організувати затишок будинку, в офісі компанії, кафе, бутіку, салоні краси, холі готелю чи іншому приміщенні. Тоді ви зайшли в правильне місце, тому що наша фірма займається виробництвом, наповненням, а також обслуговуванням аквасистем будь-яких модифікацій, а також параметрів.

Акваріум під замовлення

Ми з радістю розробимо індивідуальний акваріум під замовлення абсолютно будь-якого розміру, який органічно впишеться в приміщення, завжди буде приводити в захоплення і утихомирювати вас самих або відвідувачів.

Великі акваріуми на замовлення з доставкою по містах України

У нас можливо оформити замовлення на створення акваріума на замовлення необхідного стилю: лінійні або кутовий конструкції, панорамні, вбудовані, в формі ширми. У нас можна придбати будь-які існуючі різновиди акваріумів: прісноводні, для морських мешканців, морське дно, з коралами, безводні і декоративні.

Існує такий стереотип: акваріум будинку — проблема власника, оскільки потрібно доглядати за температурним режимом і чистотою води, самопочуттям рослинності, рибок, доливати воду, чистити грунт, а також бічні стекла.

продаючи послугу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми з легкістю заперечуємо таку думку: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим водним світом і не думайте, як це працює. Ми абсолютно все організуємо своїми силами!

У цю послугу входить:

 • завмер на місці установки;
 • проектування екосистеми, обов’язково враховуючи відмінності кімнати і переваги клієнта;
 • виробництво системи на нашому виробництві;
 • доставка товару, монтування акваріума і також необхідного спецобладнання;
 • персональний підбір рибок, рослинності та інших живих мешканців, рішення по декору, оформлення;
 • робота дизайнера по наповненню аквасистеми;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і заселення аквасистеми рибками, підводними рослинами, равликами;
 • запуск роботи акваріума;
 • професійний супровід.

Якщо ви задумали відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо вас важливим аспектам роботи з акваріумом, розповімо про методи догляду, конструкції і функціоналу аквариумного оснащення.

Великі акваріуми на замовлення під ключ

Можна вибрати стандартний за габаритами скляну посудину на сайті або замовити аквасистем за індивідуальними розмірами. Наша компанія виготовляє акваріумні конструкції з міцного оргскла на замовлення будь-якого сучасного розміру і форми: вбудовані, у вигляді колони, підлогові, каскадні. Ви можете підібрати будь-який декорування.

Акваріум на замовлення

Ми гарантуємо, що куплені рибки, інші тварини, а також водорості в отличном состоянии, — всі вони відслідковуються на предмет відсутності хвороб. Ми обов’язково приховуємо використовується оснащення (компресори, фільтри, обігрівачі) під рельєф або робимо непомітним його різними прийомами — коробами, допоміжними отворами, завдяки цьому ваш акваріум безсумнівно буде схожий на красивий шматочок водного світу.

Великі акваріуми на замовлення від фабрики-виробника

Наша команда працює оперативно, високопрофесійно. Зробивши замовлення на аквасистем «під ключ» ви отримуєте готовий шматочок первозданної природи, з якісним технічним обслуговуванням, який буде радувати вас стільки часу, скільки ви самі захочете. Всі наші фахівці взаємодіють з найновішими компонентами, застосовують новітні форми, а також технології робіт, пропонують актуальні ідеї декору. Ми вибираємо високоякісні будівельні матеріали, а також технології, тому всі наші акваріуми «під ключ» завжди надійні, оригінальні, безпечні і не один рік доставляють радість клієнтам.

Великі акваріуми на замовлення для дому, ресторану та стильного офісу

Наша виробнича компанія робить престижні аквасистеми під замовлення з міцних високоякісних матеріалів. Ідей, в якому місці розмістити пристрій дуже багато: в стіні, інтер’єрної перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, холі. Акваріум для риб акцентує увагу, робить інтер’єр неповторним, а також престижним. Скляний посуд з красивою флорою і фауною створює заспокійливу атмосферу, допоможе погляду відпочити.

остаточна ціна аквариумного комплексу під замовлення складається в залежності від розміру, технологічних характеристик певної конструкції, матеріалів.

популярний варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж панорамного типу. Кутові модифікації характеризуються винятковою площею огляду навіть при скромних розмірах. Таку систему можна вдало вписати в будь-який куточок житла або використовувати виступаючий кут меблів.

Великий акваріум на замовлення

Розкішно виглядає солоноводний акваріум для риб під замовлення з привабливими мешканцями або живими коралами. Так ви зможете відтворити шматочок океанічного світу в своєму інтер’єрі і захоплюватися ним коли захочете.

Великі акваріуми на замовлення: як доглядати

Власникам аквасистем ми раді рекомендувати професійну систему технічного обслуговування нашими фахівцями. Передайте нам турботи по підтримці чистоти, оптимальних умов для життя акваріума, а також його жителів.

У список сервісних послуг по обслуговуванню аквасистеми входить:

 • послуги з утримання: приведення в порядок ламп, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, камінчиків а також грунту, декоративних деталей;
 • промивання фільтрів для води;
 • необхідне лікування рибок;
 • постійне забезпечення кормами, технічним обладнанням;
 • настройка технічних елементів;
 • догляд за рослинами.

Підсумкова вартість техобслуговування залежить від габаритів ємності а також інших умов.

Великі акваріуми на замовлення — чому варто вибрати нас

Купуючи акваріум в нашій компанії, ви отримаєте ряд неоціненних переваг:

 1. для вас працюють компетентні співробітники;
 2. всі витрати входять в ціну;
 3. ми застосовуємо виключно якісні матеріали та технічне оснащення;
 4. роботи виконуються вчасно.

Коли з’явився будь-яке питання, зателефонуйте нам для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий