Зробити акваріум на замовлення — стильне рішення для вашого інтер’єру

Зробити акваріум на замовлення — стильне рішення для вашого інтер’єру

Може бути, ви самі майстерний акваріуміст, а може бути вирішили організувати затишну атмосферу в квартирі, в офісному кабінеті, ресторані, магазині, косметологічному центрі, холі готелю чи іншому приміщенні. Тоді ви зайшли за адресою, тому що наша організація займається виробництвом, обладнанням і також супроводжуючим обслуговуванням акваріумів самих різних конфігурацій і розмірів.

Ми з задоволенням створимо особливий акваріум під замовлення оптимального розміру, який гармонійно доповнить інтер’єр, безсумнівно буде приводити в захват, а також налаштовувати на спокій вас і звичайно гостей.

Зробити акваріум на замовлення з доставкою по містах України

У нашій фірмі можливо оформити замовлення на виготовлення акваріумний конструкції під замовлення потрібного дизайну: лінійні або кутові, з панорамним склом, що вбудовуються, типу перегородки. Наша компанія пропонує будь-які існуючі види аквасистем: з прісною водою, океанічні, морське дно, з кораловими рифами, сухі, а також дизайнерські.

Існує стереотип: акваріумний комплекс в квартирі — проблема власника, оскільки рекомендується дивитися за температурою і чистотою рідини, здоров’ям рослин, риб, оновлювати воду, очищати грунт і бічні стекла.

реалізуючи послугу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми з легкістю спростовуємо це упередження: насолоджуйтеся в своє задоволення прекрасним водним оточенням і при цьому не думайте, яким чином все це діє. Ми все зробимо своїми силами!

У список послуг включається:

 • попередні виміри;
 • конструювання вироби, беручи до уваги відмінні риси приміщення і побажання замовника;
 • виробництво вироби на професійному обладнанні;
 • транспортування, монтування акваріума і також потрібного обладнання;
 • персональний вибір акваріумних рибок, водоростей і інших тварин, варіанти по прикрасі, оформлення;
 • дизайнерська робота по створенню підводного ландшафту акваріума;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • доставка і наповнення об’єкта рибами, водної флорою, іншими мешканцями;
 • запуск роботи аквасистеми;
 • технічне обслуговування.
Акваріум на замовлення

У тому випадку, якщо бажаєте стати повноцінним акваріумістом, ми навчимо замовника найголовнішим технікам роботи з акваріумних комплексом, проінформуємо про способи залицяння, конструкції і функціоналу акваріумного обладнання.

Зробити акваріум на замовлення під ключ

Ви можете купити типовий скляну посудину з каталогу або придбати акваріум для риб за індивідуальним проектом. Наша компанія пропонує акваріумні конструкції з акрилу на замовлення будь-якого літражу і виду: вбудовані, циліндри, підлогові, багаторівневі. Ви можете замовити будь-яке оформлення.

Ми гарантуємо, що придбані риби, інші тварини і насадження в отличном состоянии, — так як вони тестуються на відсутність захворювань. Ми завжди приховуємо водне оснащення (помпи, фільтри, терморегулятори) під пейзаж або ж робимо непомітним все це подібними методами — коробками, додатковими прорізами, тому ваш особистий акваріум для риб буде схожий на красивий куточок водного дна.

Зробити акваріум на замовлення від виробника в Україні

Наша команда працює з дотриманням обумовлених термінів, на високому рівні. вибравши аквасистем «під ключ» ви отримаєте підготовлений куточок натуральної фауни і флори, з гарантованим технічним обслуговуванням, який порадує вас так довго, як ви самі побажаєте. Наші співробітники працюють з передовими компонентами, впроваджують унікальні форми, а також технології робіт, застосовують сучасні компоненти декору. Ми вибираємо добірні матеріали, а також технічні можливості, з цієї причини наші аквасистеми «під ключ» незмінно міцні, привабливі, не є небезпечними і довгі роки дарують радість власникам.

Зробити акваріум на замовлення для дому, ресторану і кабінету

Наша компанія виготовляє престижні акваріумні системи за індивідуальним замовленням з довговічних сучасних матеріалів. Варіантів, де можна розмістити пристрій багато: в стінах, перегородці, стійки бару, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, приймальні зоні. Акваріум для риб буде залучати погляди, робить інтер’єр неповторним, а також незабутнім. Скляна ємність з живим наповненням створює розслаблюючу атмосферу, дозволяє погляду відпочити.

Акваріум на замовлення

остаточна ціна на акваріум під замовлення складається в залежності від масштабу, технологічних властивостей підібраною ємності, будматеріалів.

популярний варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові конфігурації виділяються винятковою площею огляду при невеликому обсязі. Таку установку можна вписати в незадіяний куточок будівлі, а також використовувати опуклий кут предметів меблів.

Ефектно виглядає солоноводний акваріум для риб під замовлення з красивими рибками або живими коралами. Це відмінний спосіб відтворити шматочок океанічного світу в будь-якому приміщенні і милуватися ним коли захочете.

Зробити акваріум на замовлення: особливості змісту

Власникам акваконструкцій ми готові представити зручну систему техобслуговування нашими експертами. Доручіть нам клопоти щодо забезпечення чистоти, життєздатності аквариумного комплексу, а також його мешканців.

В каталог сервісних послуг по обслуговуванню аквариумного комплексу входить:

 • роботи по догляду: очищення лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, кришки, каменів а також шару грунту, декорацій;
 • очищення системи фільтрації;
 • лікування рибок;
 • регулярне постачання кормами, технічними приладами;
 • налагодження технічних елементів;
 • догляд за рослинним світом.

Загальна вартість технічного обслуговування залежить від габаритів вироби та інших моментів.

Зробити акваріум на замовлення — чому варто вибрати нас

Оформляючи замовлення в нашій компанії, ви отримуєте набір неоціненних плюсів:

Зробити акваріум на замовлення
 1. у нас працюють майстри;
 2. всі витрати входять в підсумкову вартість;
 3. ми використовуємо тільки кращі матеріали і техніку;
 4. всі роботи виконуються в обумовлений термін.

У разі, якщо з’явився будь-яке питання по темі, зателефонуйте для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий