Замовити акваріум через інтернет — стильне рішення для вашого інтер’єру

Замовити акваріум через інтернет — стильне рішення для вашого інтер’єру

Цілком ймовірно, ви самі майстерний держатель акваріума або ж задумали організувати затишок у себе вдома, в офісному кабінеті, ресторанному комплексі, торговому центрі, салоні краси, готелі чи іншому приміщенні. Тоді ви потрапили в правильне місце, оскільки наша організація займається виробництвом, обладнанням і також технічним обслуговуванням акваріумів різноманітних модифікацій, а також габаритів.

Ми із задоволенням розробимо особливий акваріум під замовлення абсолютно будь-якого розміру, який органічно впишеться в обстановку, завжди буде приводити в захоплення і утихомирювати власника і також гостей.

Замовити акваріум через інтернет з доставкою по містах України

У нашій компанії ви зможете вибрати виробництво акваріума під замовлення потрібного виду: прямі або кутовий конструкції, панорамні, вбудовані, типу перегородки. У нас можна придбати всі можливі види аквасистем: з прісною водою, для морських мешканців, псевдоморе, з кораловими рифами, сухі, а також декоративні.

Є такий стереотип: акваріумний комплекс будинку — проблема господаря, оскільки потрібно спостерігати за температурою і станом рідини, здоров’ям водоростей, живих мешканців, оновлювати воду в ємність, очищати дно, а також бічні стекла.

рекомендуючи пропозицію акваріум на замовлення під ключ, ми з легкістю заперечуємо це помилка: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим підводним оточенням і не дбайте, яким способом воно діє. Ми все повністю зробимо самі!

До складу послуги включається:

 • завмер на місці установки;
 • дизайн-проект екосистеми, беручи до уваги відмінні риси приміщення, а також бажання клієнта;
 • виготовлення виробу нашими фахівцями;
 • транспортування, установка конструкції і також потрібного спецобладнання;
 • індивідуальний відбір рибок, рослин або інших тварин, рішення по прикрасі, стилістиці;
 • робота дизайнера по створенню підводного ландшафту акваріума;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і далі заселення аквасистеми рибками, підводними рослинами, равликами;
 • пуск аквариумного комплексу;
 • технічний супровід.
Акваріум на замовлення

Якщо збираєтеся відчути себе повноцінним власником акваріума, ми навчимо вас ключовим технікам взаємодії з акваріумом, дамо інформацію про методи догляду, механізмі і роботі водного оснащення.

Замовити акваріум через інтернет в Україні

Можна купити стандартний за габаритами скляну посудину на сторінках каталогу або замовити акваріум для риб за індивідуальним розміром. Наша компанія виробляє акваріумні конструкції з акрилу на замовлення різного об’єму або виду: вбудовані, циліндричні, підлогового типу, каскадні. Ви можете замовити відповідне оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені рибки, інші мешканці і водорості повністю здорові, — так як вони тестуються на предмет відсутності патологій. Ми обов’язково маскуючи водне техобладнання (помпи, фільтри, регулятори температури) під пейзаж або ж ховаємо його різними методами — коробками, додатковими отворами, тому ваш особистий акваріум для риб буде нагадувати природний шматочок водного світу.

Замовити акваріум через інтернет за ціною прізводітелей

Ми виконуємо свою роботу швидко, на високому рівні. замовивши аквасистем «під ключ» ви знаходите підготовлений шматочок цієї фауни і флори, з гарантованим технічним обслуговуванням, що порадує вас стільки, скільки ви побажаєте. Наші професіонали працюють з прогресивними компонентами, використовують нові форми, а також технології виробництва, використовують привабливі ідеї внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми використовуємо першокласні вихідні матеріали і технологічні процеси, в зв’язку з цим наші фірмові акваріумні конструкції «під ключ» стабільно міцні, оригінальні, екологічні та довгий час дарують задоволення покупцям.

Замовити акваріум через інтернет для квартири, ресторану або офісу

Наша виробнича компанія пропонує ексклюзивні акваріумні комплекси на замовлення зі зносостійких безпечних матеріалів. Ідей, де розташувати конструкцію дуже багато: в ніші, інтер’єрної перегородці, стійки бару, циліндричної або прямокутної колоні, столі, зоні для відвідувачів. Аквасистеми буде залучати погляди, робить інтер’єр приміщення оригінальним і пізнаваним. Прозора ємність з плаваючими рибками формує розслаблюючу атмосферу, дозволяє очам відпочити.

Замовити акваріум

фінішна ціна аквариумного комплексу на замовлення залежить від обсягу, технологічних особливостей підібраною системи, вихідних матеріалів.

Популярний проект — кутовий акваріум на замовлення або з гнутим склом. Кутові конфігурації виділяються високою зоною огляду при скромних розмірах. Таку модель можна вставити в незайнятий куточок будинку, а також використовувати опуклий ділянку меблів.

Розкішно виглядає морський акваріум для риб під замовлення з незвичайними рибками і коралами. Таким чином можна організувати ділянку підводного світу у себе вдома і захоплюватися ним коли захочете.

Замовити акваріум через інтернет: як доглядати

Господарям акваріумів ми раді рекомендувати зручну систему сервісу нашими майстрами. Доручіть нам роботу з підтримки чистоти, життєздатності аквариумного комплексу і його жителів.

Акваріум на замовлення

У список сервісних послуг з обслуговування акваріума включається:

 • послуги з догляду: очищення світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, каменів і субстрату, декору;
 • прочищення фільтрів;
 • підтримання здоров’я тварин;
 • регулярне оснащення кормами, технічними приладами;
 • настройка обладнання;
 • догляд за рослинним світом.

Підсумкова вартість сервісу залежить від розміру конструкції і інших моментів.

Замовити акваріум через інтернет — чому обирають нас

Вибравши оформлення замовлення в нашій фірмі, ви отримаєте список неоціненних плюсів:

 1. у нас працюють фахівці;
 2. всі витрати включені в загальну вартість;
 3. ми застосовуємо тільки добротні матеріали і технічне оснащення;
 4. роботи виконуються вчасно.

У разі, якщо виник будь-яке питання, зробіть дзвінок для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий