Акваріум під замовлення ціна — як підібрати дизайн

Акваріум під замовлення ціна — як підібрати дизайн

Можливо, ви самі завзятий держатель акваріума або задумали створити оригінальний інтер’єр будинку, в робочому кабінеті, розкішному ресторані, магазині, б’юті-салоні, холі готелю або ще якому-небудь місці. Тоді ви зайшли в потрібне місце, тому що ми займаємося створенням, дизайном і обслуговуванням акваріумів самих різних форм і обсягів.

Ми з радістю спроектируем індивідуальний акваріум для риб під замовлення відповідного розміру, який чудово доповнить дизайн, завжди буде радувати і утихомирювати замовника і звичайно відвідувачів.

Акваріум під замовлення ціна з доставкою по містах України

У нас ви зможете вибрати створення акваріума на замовлення оптимального дизайну: прямокутні або кутовий конструкції, панорамні, що вбудовуються, у вигляді ширми. Ми виготовляємо всі існуючі різновиди акваріумів: прісноводні, солоноводние, морське дно, з кораловими рифами, безводні і декоративні.

Акваріум під замовлення ціна

Існує такий стереотип: акваріумний комплекс в інтер’єрі — головний біль володаря, оскільки необхідно доглядати за температурою і чистотою води, самопочуттям рослинності, риб, оновлювати воду, очищати дно і стінки.

рекомендуючи послугу акваріум на замовлення під ключ, ми з легкістю спростовуємо таке упередження: захоплюйтеся прекрасним водним світом і при цьому не роздумуйте, яким чином це функціонує. Ми абсолютно все виконаємо своїми силами!

У список послуг включається:

 • попередні виміри;
 • проект водної системи, враховуючи при цьому відмінні риси кімнати, а також бажання покупця;
 • виробництво ємності на фабриці;
 • доставка товару, монтаж ємності і далі необхідного обладнання;
 • індивідуальний вибір акваріумних рибок, підводних рослин і інших живих мешканців, рішення по декору, стилю оформлення;
 • робота дизайнера по облаштуванню аквасистеми;
 • витратні матеріали та обладнання;
 • доставка і наповнення об’єкта рибками, водоростями, безхребетними;
 • запуск роботи акваріума;
 • професійне обслуговування.
Акваріум під замовлення ціна

У тому випадку, якщо вирішили стати справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника основним технікам робіт з акваріумом, розповімо про методи залицяння, механізмі, а також призначення акваріумного обладнання.

Акваріум під замовлення ціна з доставкою додому

Наша компанія пропонує купити стандартний скляну посудину на сторінках каталогу або оформити замовлення на аквасистем по вашим розмірами. Наша компанія виробляє акваріумні комплекси з міцного оргскла під замовлення будь-якого сучасного літражу і виду: вбудовані, циліндри, підлогового типу, багаторівневі. У вас є можливість вибрати будь-який декорування.

Ми гарантуємо, що придбані риби, інші тварини і водорості здорові, — вони проходять перевірку на відсутність хвороб. Ми обов’язково маскуючи акваріумне обладнання (помпи, фільтруючі пристрої, нагрівачі води) під рельєф або робимо непомітним це різними варіантами — коробами, додатковими прорізами, значить ваш особистий акваріум для риб буде схожий на натуральний шматочок водного світу.

Акваріум під замовлення ціна від фабрики-виробника

Наша компанія працює швидко, професійно. Зробивши замовлення на аквасистем «під ключ» ви знаходите підготовлений куточок натуральної природи, з професійним обслуговуванням, той що буде радувати вас стільки часу, скільки ви самі захочете. Наші професіонали працюють з якісними матеріалами, застосовують нові варіанти, а також технічні секрети виробництва, пропонують сучасні елементи прикраси. Ми використовуємо якісні будівельні матеріали і технічні можливості, тому наші аквасистеми «під ключ» стабільно міцні, привабливі, нешкідливі і тривалий час дарують радість покупцям.

Акваріум під замовлення ціна для квартири, кафе і офісу

Наша фабрика виготовляє елітні акваріумні системи на замовлення зі зносостійких сучасних матеріалів. Місць, в якому місці розмістити об’єкт багато: в стінці, міжкімнатних перегородки, стійки бару, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, зоні reception. Скляний посуд з рибками привертає увагу, робить внутрішній інтер’єр неповторним, а також впізнаваним. Скляний посуд з красивою флорою і фауною формує заспокійливу атмосферу, може допомогти погляду відпочити.

фінішна ціна аквариумного комплексу за індивідуальним замовленням залежить від масштабу, технічних особливостей певної ємності, вихідних матеріалів.

популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з гнутим склом. Кутові варіанти виділяються високою площею огляду навіть при невеликому розмірі. Подібну конструкцію можна вставити в незадіяний куточок будинку, а також використовувати опуклий ділянку меблевої конструкції.

Акваріум на замовлення

Вражаюче виглядає морський акваріум для риб під замовлення з незвичайними мешканцями або коралами. Це відмінний спосіб створити ділянку океанського світу у себе вдома і захоплюватися ним кожен день.

Акваріум під замовлення ціна: особливості догляду

Власникам аквасистем наша компанія рада представити зручну систему сервісу нашими майстрами. Доручіть нашої компанії роботу щодо забезпечення акуратності, життєздатності аквариумного комплексу, а також його мешканців.

У список послуг із забезпечення аквариумного комплексу включається:

 • послуги з утримання: чистка світильників, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, камінчиків а також шару грунту, декору;
 • очищення системи фільтрації;
 • підтримання здоров’я мешканців;
 • постійне оснащення кормами, обладнанням;
 • монтаж елементів обладнання;
 • догляд за рослинами.
Акваріум на замовлення

Вартість технічного обслуговування залежить від обсягу конструкції а також інших умов.

Акваріум під замовлення ціна — чому варто вибрати нас

Вибравши оформлення замовлення в нашому магазині, ви отримаєте ряд неоціненних плюсів:

Акваріум під замовлення ціна
 1. у нас працюють компетентні співробітники;
 2. всі необхідні витрати включені в ціну;
 3. ми використовуємо тільки першокласні матеріали і техніку;
 4. всі роботи виконуються оперативно.

Якщо виник будь-яке питання, зателефонуйте нам для отримання професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий