Акваріум на замовлення Київ — як підібрати дизайн

Акваріум на замовлення Київ — як підібрати дизайн

Цілком ймовірно, ви самі завзятий власник рибок або ж задумали створити оригінальний інтер’єр в домашніх умовах, в кабінеті офісу, ресторані, торговому центрі, косметологічному центрі, холі готелю або ж будь-якому іншому місці. Ви звернулися куди потрібно, адже ми займаємося випуском, обладнанням, а також обслуговуванням аквасистем різних конструкцій, а також обсягів.

Ми з радістю створимо індивідуальний акваріум на замовлення оптимального літражу, який вдало впишеться в приміщення, безсумнівно буде радувати і заспокоювати власника і відвідувачів.

Акваріум на замовлення Київ в Україні

У нашій фірмі можна замовити створення акваріумний конструкції під замовлення відповідного виду: лінійні або кутові, з сферичним склом, що вбудовуються, у формі перегородки. У нас можна придбати будь-які популярні типи аквасистем: прісноводні, океанічні, в стилі псевдоморе, з кораловими рифами, сухі і дизайнерські.

Поширений стереотип: акваріумний комплекс в будинку — головний біль володаря, адже необхідно стежити за температурним режимом і чистотою рідини, здоров’ям підводних рослин, риб, доливати воду, очищати дно і бічні стекла.

рекомендуючи пропозицію акваріум на замовлення під ключ, ми вільно спростовуємо таке оману: насолоджуйтеся захоплюючим підводним Екосвіт і при цьому не роздумуйте, яким чином це функціонує. Ми все потрібне виконаємо своїми силами!

Кутовий акваріум на замовлення

До складу послуги входить:

 • підготовчі заміри;
 • дизайн-проект водної системи, обов’язково враховуючи специфіку об’єкта та звичайно побажання замовника;
 • створення системи на нашому виробництві;
 • доставка товару, монтаж конструкції і необхідного спецобладнання;
 • індивідуальний підбір акваріумних рибок, підводних рослин або інших мешканців, рішення з декорування, оформлення;
 • дизайнерська робота по створенню красивою композиції аквариумного комплексу;
 • витратні матеріали та обладнання;
 • доставка і заповнення аквасистеми рибами, водоростями, іншими мешканцями;
 • пуск екосистеми;
 • технічне обслуговування.
Елітні акваріуми на замовлення

Якщо ви хочете відчути себе повноцінним власником акваріума, ми навчимо замовника найголовнішим аспектам робіт з Аквасистеми, розповімо про методи догляду, пристрій і функціонування акваріумного обладнання.

Акваріум на замовлення Київ за індивідуальним проектом

Ви можете вибрати типовий акваріум на сторінках каталогу або придбати акваріум за індивідуальним проектом. Наша компанія виготовляє акваріумні комплекси з акрилу під замовлення будь-якого розміру і форми: інтегровані в стіну або меблі, циліндри, підлогового типу, багаторівневі. У вас є можливість вибрати будь-яке оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені риби, інші живі істоти і підводні рослини повністю здорові, — вони проходять перевірку на предмет відсутності патологій. Ми обов’язково маскуючи акваріумні оснащення (помпи, фільтруючі пристрої, нагрівачі води) під рельєф або маскуючи його подібними прийомами — коробами, додатковими прорізами, отже ваш акваріум для риб безсумнівно буде схожий на красивий підводний світ.

Акваріум на замовлення Київ за ціною прізводітелей

Наша компанія працює швидко, на високому рівні. Замовляючи акваріум «під ключ» ви знаходите підготовлений куточок справжньої природи, з професійним обслуговуванням, який буде функціонувати стільки, скільки ви побажаєте. Наші майстри працюють з передовими матеріалами, використовують унікальні конфігурації, а також технічні секрети робіт, застосовують привабливі варіанти декорування. Ми застосовуємо добірні вихідні матеріали і технічні можливості, в зв’язку з цим всі наші аквасистеми «під ключ» завжди надійні, стильні, екологічні та довгий час дарують радість покупцям.

Акваріум на замовлення Київ для квартири, кафе і офісу

Наша спеціалізована компанія випускає елітні акваріуми на замовлення зі зносостійких якісних будматеріалів. Місць, де встановити систему безліч: в стіні, міжкімнатних перегородки, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, столі, холі. Скляний посуд з рибками акцентує увагу, робить інтер’єр приміщення своєрідним і незабутнім. Скляна ємність з плаваючими рибками створює розслаблюючу атмосферу, дозволяє очам відпочивати.

остаточна ціна акваріума на замовлення може залежати від масштабу, технологічних характеристик певної ємності, вихідних матеріалів.

Популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або панорамного типу. Кутові модифікації відрізняються високою зоною огляду навіть при невеликих габаритах. Цю установку можна вдало інтегрувати в незайнятий кут будівлі або задіяти опуклий ділянку предметів меблів.

Ціна акваріума на замовлення

Вражаюче виглядає морський акваріум для риб на замовлення з красивими рибами або натуральними коралами. Таким чином можна організувати ділянку морського світу у себе вдома і захоплюватися ним кожен день.

Акваріум на замовлення київ

Акваріум на замовлення Київ: особливості змісту

Щасливим власникам акваріумів ми раді рекомендувати зручну програму обслуговування нашими фахівцями. Доручіть нам клопоти з підтримання порядку, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу і його мешканців.

В каталог послуг із забезпечення акваріума включається:

 • роботи з утримання: протирання лампочок, внутрішніх, зовнішніх стінок, верхній панелі, каменів і субстрату, декорацій;
 • промивши всіх фільтрів;
 • необхідне лікування мешканців;
 • постійне постачання кормами, технічними приладами;
 • монтаж елементів обладнання;
 • залицяння за водоростями.

Вартість сервісу залежить від габаритів ємності та інших факторів.

Акваріум на замовлення Київ — чому обирають нас

Купуючи акваріум в нашій фірмі, ви отримуєте набір ключових переваг:

 1. вас будуть обслуговувати майстри;
 2. всі витрати включені в загальну вартість;
 3. ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і техніку;
 4. всі роботи виконуються з дотриманням термінів.

Якщо з’явився навіть дуже питання, зателефонуйте нам для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий