Акваріум замовити Київ — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Акваріум замовити Київ — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Швидше за все, ви завзятий держатель акваріума або ж хочете створити затишну атмосферу в домашніх умовах, в кабінеті, кафе, магазині, косметологічному центрі, готелі або будь-якому іншому місці. Ви зайшли куди потрібно, так як наша компанія займається виробництвом, обладнанням і також обслуговуванням акваріумів всіх видів, а також обсягів.

Акваріум на замовлення

Ми охоче спроектируем неповторний акваріум на замовлення оптимального обсягу, який гармонійно доповнить обстановку, безсумнівно буде приносити задоволення і утихомирювати власника і звичайно гостей.

Акваріум замовити Київ з доставкою по містах України

У нас ви зможете замовити створення акваріумний конструкції на замовлення потрібного виду: прямі або кутові, панорамні, інтегровані, типу перегородки. Наша компанія пропонує всі популярні види акваріумів: з прісною водою, для морських мешканців, морське дно, з коралами, безводні, а також декоративні.

Існує такий стереотип: акваріумний комплекс в інтер’єрі — головний біль володаря, оскільки слід доглядати за температурним балансом і чистотою води, здоров’ям підводних рослин, живих мешканців, доливати воду, чистити грунт, а також бічні поверхні.

продаючи пропозицію акваріум на замовлення під ключ, ми просто оскаржуємо подібне упередження: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим підводним оточенням і при цьому не роздумуйте, яким способом все це діє. Ми все повністю виконаємо самі!

У список робіт включається:

 • підготовчі заміри;
 • робота з проектування екосистеми, враховуючи при цьому характеристики об’єкта, а також побажання замовника;
 • виготовлення виробу на фабриці;
 • транспортування, установка ємності, а також потрібного спецобладнання;
 • персональний набір риб, рослин, а також інших мешканців, рішення з декорування, стилістиці;
 • послуги дизайнера з оформлення акваріума;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • доставка і заповнення аквасистеми рибками, підводними рослинами, равликами;
 • запуск роботи акваріума;
 • тих обслуговування.
Кутовий акваріум на замовлення

У разі, якщо збираєтеся відчути себе повноцінним знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника основним аспектам роботи з акваріумних комплексом, дамо інформацію про методи залицяння, конструкції і призначення аквариумного оснащення.

Акваріум замовити Київ в Україні

Можна купити стандартний за габаритами скляну посудину на сторінках каталогу або ж замовити акваріум по небхідно розмірами. Наша компанія пропонує аквасистеми з оргскла під замовлення різного типорозміру, а також конфігурації: інтегровані в стіну або меблі, циліндри, підлогові, каскадні. У вас є можливість замовити будь-який декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені рибки, інші тварини, а також водні рослини повністю здорові, — всі вони відслідковуються на відсутність захворювань. Ми обов’язково замасковуватися необхідне оснащення (помпи, фільтруючі пристрої, обігрівачі) під елементи дизайну або ж ховаємо все це різними прийомами — коробками, допоміжними отворами, значить ваш акваріум безсумнівно буде схожий на красивий шматочок природи.

Акваріум замовити Київ від фабрики-виробника

Наша компанія працює швидко, високопрофесійно. купуючи акваріум «під ключ» ви знаходите підготовлену ділянку справжньої природи, з гарантованим обслуговуванням, той що порадує вас так довго, як ви побажаєте. Наші майстри працюють з прогресивними компонентами, впроваджують сучасні форми і технічні секрети робіт, використовують актуальні елементи дизайну. Ми застосовуємо високоякісні вихідні матеріали і технологічні процеси, тому наші фірмові акваріуми «під ключ» незмінно довговічні, привабливі, не є небезпечними і довго дарують задоволення клієнтам.

Акваріум замовити Київ для будинку, кафе і кабінету

Наша компанія робить престижні акваріумні системи за індивідуальним замовленням з довговічних якісних будматеріалів. Ідей, де помістити акваконструкцію багато: в стінах, перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, робочому столі, зоні ресепшн. Аквасистеми привертає увагу, робить дизайн своєрідним і престижним. Прозора ємність з плаваючими рибками формує розслаблюючу атмосферу, може допомогти очам відпочивати.

конкретна ціна аквасистеми під замовлення безпосередньо залежить від розміру, інженерних властивостей підібраною системи, будматеріалів.

Популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або ж панорамний. Кутові конфігурації відрізняються високою видовищністю навіть при невеликому літражі. Цю систему можна вдало вписати в будь-який куточок об’єкта або задіяти опуклий кут меблів.

Яскраво виглядає морський акваріум на замовлення з незвичайними мешканцями і коралами. Це відмінний спосіб організувати шматочок підводного світу в будь-якому приміщенні і насолоджуватися ним кожен день.

Акваріум замовити Київ: як доглядати

Власникам аквасистем наша компанія рада рекомендувати зручну програму технічного обслуговування нашими майстрами. Надайте нашої компанії роботу з підтримки акуратності, життєздатності аквариумного комплексу і його жителів.

У список послуг з обслуговування акваріума входить:

 • послуги з догляду: приведення в порядок ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, верхній панелі, камінчиків а також шару грунту, декорацій;
 • прочищення системи фільтрації;
 • необхідне лікування рибок;
 • систематичне оснащення кормом, технічним обладнанням;
 • монтаж елементів обладнання;
 • догляд за рослинами.
Морський акваріум на замовлення

Підсумкова вартість технічного обслуговування залежить від обсягу стелиться судини а також інших моментів.

Акваріум замовити Київ — чому обирають нас

Вибравши оформлення замовлення в нашій компанії, клієнт отримує ряд ключових плюсів:

 1. з вами будуть працювати підготовлені фахівці;
 2. всі необхідні витрати входять в загальну вартість;
 3. ми використовуємо тільки першокласні будівельні матеріали і технічне оснащення;
 4. роботи виконуються вчасно.

Якщо виник будь-яке питання, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий