Прісноводні мідії в акваріумі — як вибрати

Прісноводні мідії в акваріумі — як вибрати

Може бути, ви вправний власник рибок або бажаєте організувати оригінальний інтер’єр в квартирі, в офісному кабінеті, ресторанному комплексі, торговому центрі, б’юті-салоні, готелі або ще якому-небудь приміщенні. Тоді ви зайшли в потрібне місце, оскільки наша фірма займається створенням, обладнанням, а також обслуговуванням аквасистем будь-яких конфігурацій і розмірів.

Ми з радістю виготовимо індивідуальний акваріум для риб на замовлення абсолютно будь-якого розміру, який чудово доповнить приміщення, безсумнівно буде приносити задоволення і заспокоювати замовника та інших спостерігачів.

Прісноводні мідії в акваріумі з доставкою додому

У нашій компанії ви зможете вибрати виробництво акваріумний конструкції під замовлення відповідного виду: прямі або кутовий конструкції, панорамні, що вбудовуються, у вигляді перегородки. Для вас ми пропонуємо будь-які можливі види аквасистем: для прісноводних рибок, океанічні, в стилі псевдоморе, рифові, сухі, а також дизайнерські.

Існує такий стереотип: акваріум в квартирі — головний біль власника, так як потрібно доглядати за температурним режимом і станом води, самопочуттям рослин, живих мешканців, оновлювати воду, чистити грунт і стінки.

рекомендуючи послугу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми вільно спростовуємо цю думку: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим водним Екосвіт і при цьому не журіться, яким способом все це працює. Ми все потрібне виконаємо своїми силами!

Прісноводні мідії в акваріумі

У список робіт входить:

 • визначення розмірів;
 • проект водної конструкції, враховуючи характеристики кімнати та побажання клієнта;
 • створення об’єкта на фабриці;
 • транспортування, монтування конструкції, а також необхідного обладнання;
 • персональний відбір акваріумних рибок, рослин або інших тварин, варіанти з декорування, стилю оформлення;
 • робота дизайнера по створенню підводного ландшафту аквариумного комплексу;
 • витратні матеріали;
 • транспортування і наповнення акваріума рибками, рослинами, равликами;
 • запуск роботи аквариумного комплексу;
 • технічний супровід.

Якщо ж ви бажаєте відчути себе справжнім акваріумістом, ми навчимо вас ключовим аспектам робіт з акваріумних комплексом, розповімо про правила залицяння, будову, а також роботі водного обладнання.

Прісноводні мідії в акваріумі в Україні

Ви можете отримати стандартний за габаритами варіант з каталогу або ж оформити замовлення на аквасистем за індивідуальними розмірами. Наша компанія виготовляє аквасистеми з акрилу під замовлення будь-якого сучасного літражу, а також виду: вбудовані, циліндри, підлогові, багаторівневі. Ви можете замовити будь-який декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені рибки, інші тварини і рослини здорові, — вони проходять перевірку на предмет відсутності патологій. Ми обов’язково маскуючи використовується оснащення (компресори, фільтри, обігрівачі) під ландшафт або робимо непомітним це іншими методами — коробами, додатковими отворами, з цієї причини ваш акваріум для риб буде схожий на натуральний підводний світ.

Прісноводні мідії в акваріумі за ціною прізводітелей

Ми виконуємо свою роботу швидко, на високому рівні. Купуючи аквасистем «під ключ» ви отримаєте підготовлений шматочок натуральної фауни і флори, з гарантованим сервісом, який буде радувати вас так довго, як ви захочете. Наші майстри взаємодіють з передовими матеріалами і обладнанням, застосовують сучасні форми, а також технічні секрети виробництва, пропонують привабливі компоненти декорування. Ми використовуємо першокласні будівельні матеріали і технічні можливості, отже наші фірмові акваріуми «під ключ» стабільно міцні, стильні, не є небезпечними і тривалий час дарують задоволення власникам.

Прісноводні мідії в акваріумі

Прісноводні мідії в акваріумі для будинку, кафе або вашого офісу

Наша фабрика виробляє ексклюзивні акваріумні конструкції на замовлення зі зносостійких високоякісних матеріалів. Варіацій, де можна розмістити водну конструкцію багато: в ніші, міжкімнатних перегородки, барній стійці, колоні, журнальному столі, стійці решепшн. Аквасистеми акцентує увагу, робить інтер’єр неординарним і престижним. Скляний посуд з красивою флорою і фауною формує заспокійливу атмосферу, допомагає погляду відпочити.

Акваріум під замовлення

точна ціна аквасистеми на замовлення безпосередньо залежить від обсягу, інженерних характеристик обраної системи, матеріалів.

популярний варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж з гнутим склом. Кутові модифікації виділяються високою зоною огляду навіть при невеликому літражі. Подібну установку можливо вставити в будь-який кут об’єкта або ж задіяти виступаючий ділянку предметів меблів.

Ефектно виглядає з морською водою акваріум під замовлення з красивими рибами і коралами. Так ви зможете відтворити ділянку підводного світу у себе вдома і милуватися ним коли захочете.

Прісноводні мідії в акваріумі: як доглядати

Власникам аквасистем ми раді запропонувати зручну програму технічного обслуговування нашими фахівцями. Передайте нам роботу з підтримання порядку, життєздатності акваріума і його мешканців.

Акваріум під замовлення

У список робіт по обслуговуванню акваріума входить:

 • роботи по догляду: чистка світильників, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, каменів а також грунту, декору;
 • промивання фільтрів для води;
 • лікування тварин;
 • систематичне постачання харчуванням, технічним обладнанням;
 • регулювання елементів обладнання;
 • догляд за водними рослинами.

Загальна вартість технічного обслуговування залежить від літражу ємності та інших умов.

Прісноводні мідії в акваріумі — чому варто вибрати нас

Замовляючи акваріум у нас, ви отримаєте список важливих плюсів:

 1. з вами будуть працювати майстри;
 2. всі необхідні витрати включені в ціну;
 3. ми використовуємо тільки якісні будівельні матеріали і технічне оснащення;
 4. послуги виконуються з дотриманням термінів.

У разі, якщо з’явився будь-яке питання, зробіть дзвінок для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий