Прісноводні краби для акваріума — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Прісноводні краби для акваріума — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Може бути, ви самі бувалий власник акваріума або ж збираєтеся створити затишну атмосферу в квартирі, в офісному кабінеті, ресторані, магазині, косметологічному центрі, готелі або іншому місці. Ви зайшли за адресою, так як наша фірма займається виробництвом, обладнанням і також техобслуговуванням аквасистем різних видів і розмірів.

Ми з радістю створимо ексклюзивний акваріум для риб на замовлення абсолютно будь-якого літражу, який чудово доповнить обстановку, буде приводити в захват, а також налаштовувати на спокій вас самих і навколишніх.

Прісноводні краби для акваріума з доставкою додому

На нашому виробництві ви зможете замовити виготовлення акваріумний конструкції під замовлення оптимального дизайну: лінійні або кутові, панорама, вбудовані, типу перегородки. У нас можна купити все що користуються популярністю типи аквасистем: прісноводні, океанічні, псевдоморе, з кораловими рифами, сухі, а також дизайнерські.

Прісноводні краби для акваріума

Є стереотип: акваріум в приміщенні — проблема господаря, так як потрібно стежити за температурним режимом і чистотою води, здоров’ям водоростей, рибок, додавати воду в ємність, очищати грунт і стінки.

реалізуючи роботу акваріум на замовлення під ключ, ми з легкістю спростовуємо цю виставу: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим водним оточенням і не дбайте, яким способом все це працює. Ми все потрібне влаштуємо своїми силами!

До переліку робіт включається:

 • підготовчі заміри;
 • проект водної системи, враховуючи особливості кімнати, а також побажання клієнта;
 • створення системи на нашому виробництві;
 • доставка, монтування ємності і необхідного спецобладнання;
 • спеціальний відбір риб, рослинності, а також інших мешканців, рішення з декорування, дизайну;
 • дизайнерська робота по створенню підводного ландшафту акваріума;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і далі наповнення аквасистеми рибами, водоростями, іншими мешканцями;
 • запуск акваріума;
 • професійний супровід.
Акваріум під замовлення

У тому випадку, якщо задумали відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника найголовнішим прийомам взаємодії з Аквасистеми, розповімо про способи догляду, конструкції і роботі водного обладнання.

Прісноводні краби для акваріума в Україні

Можна придбати стандартний за габаритами акваріум з нашого каталогу або замовити аквасистем по вашим розмірами. Наша компанія виготовляє акваріуми з оргскла під замовлення будь-якого сучасного типорозміру і виду: вбудовані, у вигляді колони, підлогові, з каскадом. У вас є можливість підібрати будь-яке оформлення.

Ми гарантуємо, що придбані риби, інші тварини і рослини здорові, — всі вони оглядаються на повну відсутність патологій. Ми завжди замасковуватися необхідне оснащення (компресори, фільтри, обігрівачі) під елементи дизайну або маскуючи його іншими способами — коробами, допоміжними отворами, отже ваш особистий акваріум для риб безсумнівно буде виглядати як природний шматочок природи.

Прісноводні краби для акваріума від професіоналів своєї справи

Наша команда працює в терміни, на високому рівні. замовивши акваріум «під ключ» ви отримаєте підготовлену ділянку натуральної фауни і флори, з гарантованим сервісом, що буде радувати вас стільки часу, скільки ви самі побажаєте. Наші співробітники працюють з передовими будматеріалами, застосовують нові варіанти, а також технічні секрети виробництва, використовують актуальні деталі внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми вибираємо високоякісні будівельні матеріали, а також технології, з цієї причини наші фірмові акваріумні конструкції «під ключ» незмінно довговічні, стильні, безпечні і не один рік доставляють радість власникам.

Акваріум на замовлення

Прісноводні краби для акваріума для будинку, ресторану або офісу

Наша організація випускає престижні акваріуми під замовлення з довговічних високоякісних матеріалів. Місць, де можна встановити акваконструкцію безліч: в стінці, міжкімнатних перегородки, барній стійці, інтер’єрної колоні, столі, холі. Скляний посуд з рибками привертає увагу, зробить інтер’єр незвичайним, а також незабутнім. Скляна ємність з красивою флорою і фауною формує спокійну атмосферу, дає можливість погляду відпочити.

остаточна ціна акваріума за індивідуальним замовленням може залежати від розміру, технічних особливостей обраної системи, використаних матеріалів.

поширений проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж з панорамним склом. Кутові моделі характеризуються винятковою площею огляду навіть при скромних розмірах. Цю модель можна вдало інтегрувати в незайнятий кут житла або задіяти опуклий ділянку меблевої конструкції.

Яскраво виглядає солоноводний акваріум для риб під замовлення з незвичайними рибками і натуральними коралами. Так ви зможете створити ділянку морського світу в будь-якому інтер’єрі і милуватися ним кожен день.

Прісноводні краби для акваріума: як доглядати

Щасливим володарям аквасистем наша компанія рада запропонувати зручну систему техобслуговування нашими майстрами. Доручіть нам турботи по забезпеченню акуратності, оптимальних умов для життя акваріума і його мешканців.

В каталог сервісних послуг з техобслуговування акваріума входить:

 • роботи по догляду: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, каменів і грунту, декорацій;
 • промивка фільтрів для води;
 • лікування тварин;
 • систематичне оснащення кормом, обладнанням;
 • налагодження елементів обладнання;
 • догляд за рослинним світом.

Підсумкова вартість техобслуговування залежить від обсягу ємності а також інших факторів.

Прісноводні краби для акваріума — чому обирають нашу компанію

Оформляючи замовлення в нашому магазині, ви отримуєте набір ключових переваг:

 1. у нас працюють фахівці;
 2. всі витрати включені в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо виключно найкращі вихідні матеріали і технічне оснащення;
 4. всі роботи проводяться в обумовлений термін.

У разі, якщо виник навіть дуже цікавить питання, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий