Прісноводний акваріум під морський — вибираємо дизайн

Прісноводний акваріум під морський — вибираємо дизайн

Можливо, ви досвідчений акваріуміст, а може бути намір організувати оригінальний інтер’єр в домашніх умовах, в офісному кабінеті, розкішному ресторані, магазині, б’юті-салоні, готелі або ж ще якому-небудь приміщенні. Тоді ви потрапили за адресою, адже наша організація займається виготовленням, наповненням, а також обслуговуванням акваріумів будь-яких модифікацій і розмірів.

прісноводний акваріум

Ми з радістю розробимо особливий акваріум для риб на замовлення будь-якого літражу, який органічно доповнить дизайн, безсумнівно буде приводити в захват, а також заспокоювати власника або оточуючих.

Прісноводний акваріум під морський з доставкою додому

У нашому магазині ви зможете оформити замовлення на створення акваріума під замовлення необхідного виду: прямі або кутовий конструкції, панорамні, вбудовані, типу ширми. Ми пропонуємо будь-які популярні різновиди аквасистем: для прісноводних рибок, морські, морське дно, рифові, сухі, а також дизайнерські.

Існує такий стереотип: акваконструкція в квартирі — проблема власника, оскільки необхідно доглядати за температурним режимом і станом рідини, самопочуттям підводних рослин, риб, додавати воду, чистити грунт, а також бічні поверхні.

реалізуючи послугу акваріум на замовлення під ключ, ми легко оскаржуємо це подання: насолоджуйтеся привабливим підводним Екосвіт і при цьому не переживайте, яким способом воно функціонує. Ми абсолютно все влаштуємо своїми силами!

В дану послугу включається:

 • підготовчі заміри;
 • робота з проектування екосистеми, враховуючи при цьому особливості приміщення, а також бажання покупця;
 • виготовлення виробу на власному виробництві;
 • доставка товару, монтаж акваріума і також потрібного спецобладнання;
 • індивідуальний набір риб, водоростей, а також інших тварин, рішення по прикрасі, стилістиці;
 • дизайнерська робота по створенню підводного ландшафту скляній ємності;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • транспортування і далі заповнення аквариумного комплексу рибками, підводними рослинами, равликами;
 • запуск роботи екосистеми;
 • технічне обслуговування.
Морський акваріум під замовлення

Якщо ж ви хочете відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо вас основним аспектам взаємодії з Аквасистеми, розповімо про способи залицяння, конструкції, а також функціоналу акваріумного обладнання.

Прісноводний акваріум під морської під ключ

У вас є можливість отримати типовий варіант на сторінках каталогу або оформити замовлення на аквасистем по небхідно розмірами. Ми виробляємо аквасистеми з органічного скла на замовлення різного типорозміру або виду: вбудовані, циліндричні, підлогові, багаторівневі. Ви можете замовити будь-яке оформлення.

Ми гарантуємо, що куплені риби, інші тварини, а також рослини повністю здорові, — всі вони оглядаються на відсутність хвороб. Ми завжди маскуючи водне оснащення (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, нагрівачі води) під пейзаж або ж ховаємо все це іншими варіантами — коробками, додатковими прорізами, з цієї причини вaш улюблений акваріум для риб буде схожий на натуральний підводний світ.

Прісноводний акваріум під морської від професіоналів своєї справи

Ми виконуємо свою роботу швидко, професійно. Зробивши замовлення на акваріум «під ключ» ви отримаєте завершений шматочок натуральної природи, з якісним технічним обслуговуванням, той що буде радувати вас стільки, скільки ви самі захочете. Наші майстри взаємодіють з найновішими матеріалами, впроваджують нові конфігурації і технічні секрети виробництва, використовують актуальні компоненти дизайну. Ми застосовуємо високоякісні вихідні матеріали і технологічні процеси, через що наші фірмові акваріуми «під ключ» завжди надійні, стильні, не є небезпечними і довгий час дарують задоволення клієнтам.

Прісноводний акваріум під морський для квартири, ресторану або офісу

Наша організація виготовляє елітні акваріумні конструкції на замовлення з міцних безпечних вихідних матеріалів. Ідей, де розмістити ємність величезна кількість: в ніші, інтер’єрної перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, стійці решепшн. Акваріум для риб акцентує увагу, зробить інтер’єр унікальним і незабутнім. Скляний посуд з живим наповненням створює розслаблюючу атмосферу, дає можливість погляду відпочити.

фінішна ціна аквариумного комплексу за індивідуальним замовленням може залежати від обсягу, інженерних властивостей підходящої ємності, використаних матеріалів.

популярний варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові варіанти виділяються дуже високою зоною огляду навіть при невеликому розмірі. Подібну модель можливо вписати в незадіяний кут квартири або використовувати опуклий ділянку меблів.

Ефектно виглядає морський акваріум під замовлення з привабливими рибами або натуральними коралами. Це прекрасний спосіб організувати шматочок морського світу будинку або в іншому місці і захоплюватися ним постійно.

Прісноводний акваріум під морський: обслуговування та догляд

Щасливим власникам акваконструкцій ми готові запропонувати професійну систему технічного обслуговування нашими експертами. Передайте нашої компанії клопоти щодо забезпечення порядку, життєздатності аквариумного комплексу і його жителів.

Прісноводний акваріум під морський

У перелік послуг з обслуговування аквариумного комплексу входить:

 • роботи з утримання: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів а також грунту, декору;
 • промивка фільтрів;
 • необхідне лікування тварин;
 • регулярне постачання харчуванням, обладнанням;
 • монтаж елементів обладнання;
 • догляд за водними рослинами.

Підсумкова вартість сервісу може залежати від літражу акваріума а також інших особливостей.

Прісноводний акваріум під морський — чому обирають нашу компанію

Купуючи акваріум в нашому магазині, ви отримуєте список ключових переваг:

 1. з вами будуть працювати майстри;
 2. всі витрати включені в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо виключно найкращі матеріали та технічне оснащення;
 4. всі роботи здійснюються з дотриманням термінів.

У разі, якщо з’явився навіть дуже цікавить питання, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий