Дизайн прісноводного акваріума — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Дизайн прісноводного акваріума — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Цілком ймовірно, ви самі бувалий власник рибок, а може бути мрієте організувати затишну обстановку будинку, в офісному кабінеті, ресторані, бутіку, салоні краси, холі готелю чи іншому місці. Тоді ви потрапили куди потрібно, тому що наша фірма займається випуском, обладнанням, а також обслуговуванням акваріумів всіх видів, а також обсягів.

прісноводний акваріум

Ми з радістю спроектируем неповторний акваріум для риб під замовлення будь-якого типорозміру, який органічно доповнить обстановку, безсумнівно буде приводити в захват, а також умиротворяти вас самих і навколишніх.

Дизайн прісноводного акваріума з доставкою додому

На нашому сайті можна замовити створення акваріумний конструкції під замовлення необхідного виду: прямі або кутові, з сферичним склом, інтегровані, типу ширми. Ми пропонуємо всі можливі типи акваріумів: для прісноводних рибок, для морських мешканців, морське дно, з кораловими рифами, сухі і декоративні.

Поширений такий стереотип: акваріумний комплекс в інтер’єрі — проблема власника, так як слід дивитися за температурою і чистотою рідини, самопочуттям рослин, рибок, доливати воду, очищати дно, а також бічні стекла.

пропонуючи послугу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми з легкістю заперечуємо подібне переконання: насолоджуйтеся захоплюючим підводним світом і при цьому не переживайте, яким способом це функціонує. Ми все повністю зробимо самостійно!

Акваріум під замовлення

В дану послугу включається:

 • виміри;
 • проект водної конструкції, обов’язково враховуючи характеристики об’єкта, а також переваги клієнта;
 • створення конструкції на власному виробництві;
 • транспортування, монтаж акваріума, а також необхідного обладнання;
 • спеціальний відбір риб, підводних рослин і інших тварин, варіанти з декорування, стилістиці;
 • робота дизайнера по облаштуванню акваріума;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • транспортування і заповнення акваріума рибками, рослинами, іншими мешканцями;
 • запуск роботи аквариумного комплексу;
 • тих супровід.

У разі, якщо збираєтеся стати справжнім власником акваріума, ми навчимо вас ключовим прийомам роботи з акваріумом, проінформуємо про способи обслуговування, конструкції, а також призначення аквариумного оснащення.

Дизайн прісноводного акваріума за індивідуальним проектом

Можна придбати типовий акваріум з каталогу або придбати аквасистем за індивідуальним проектом. Наша компанія виготовляє акваріумні комплекси з оргскла на замовлення будь-якого літражу, а також конфігурації: вбудовані, циліндри, підлогового типу, каскадні. Ви можете вибрати будь-яке оформлення.

Ми гарантуємо, що придбані рибки, інші живі істоти і підводні рослини повністю здорові, — так як вони проходять перевірку на предмет відсутності хвороб. Ми обов’язково замасковуватися необхідне техобладнання (помпи, фільтри, регулятори температури) під пейзаж або приховуємо це іншими варіантами — коробками, додатковими отворами, тому вaш улюблений акваріум буде схожий на натуральний підводний світ.

Дизайн прісноводного акваріума від професіоналів своєї справи

Наша команда працює в терміни, кваліфіковано. вибравши акваріум «під ключ» ви отримаєте готовий шматочок цієї фауни і флори, з професійним обслуговуванням, який буде функціонувати стільки часу, скільки ви самі побажаєте. Всі наші співробітники працюють з новітніми матеріалами і обладнанням, використовують нові конфігурації і прийоми робіт, пропонують привабливі елементи декорування. Ми застосовуємо першокласні матеріали, а також технічні можливості, завдяки цьому наші акваріуми «під ключ» незмінно надійні, красиві, нешкідливі і тривалий час дарують радість замовникам.

Дизайн прісноводного акваріума для квартири, ресторану або офісу

Наша фірма випускає ексклюзивні акваріуми на замовлення зі зносостійких безпечних вихідних матеріалів. Варіантів, де можна розмістити об’єкт величезна кількість: в стінці, міжкімнатних перегородки, стійки бару, колоні, робочому столі, стійці решепшн. Скляний посуд з рибками привертає увагу, робить інтер’єр своєрідним і незабутнім. Вода з живим наповненням формує заспокійливу атмосферу, може допомогти погляду відпочивати.

Дизайн прісноводних акваріумів

фінішна ціна аквасистеми на замовлення безпосередньо залежить від розміру, технічних характеристик обраної конструкції, вихідних матеріалів.

поширений вибір — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж з панорамним склом. Кутові модифікації відрізняються великою видовищністю навіть при невеликому обсязі. Таку конструкцію можливо вписати в незадіяний куточок кімнати або задіяти опуклий кут предметів меблів.

Ефектно виглядає солоноводний акваріум під замовлення з красивими мешканцями або коралами. Це відмінний метод створити ділянку океанського світу у себе вдома і захоплюватися ним кожен день.

Дизайн прісноводного акваріума: обслуговування та догляд

Власникам акваріумів наша компанія рада рекомендувати зручну систему обслуговування нашими експертами. Надайте нам клопоти щодо забезпечення порядку, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу і його мешканців.

У список послуг з техобслуговування аквасистеми входить:

 • послуги з утримання: приведення в порядок світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів а також субстрату, елементів декору;
 • прочищення фільтрів;
 • лікування мешканців;
 • систематичне оснащення кормом, технічним обладнанням;
 • установка технічних елементів;
 • догляд за рослинами.
прісноводні акваріуми

Підсумкова вартість техобслуговування вважається в залежності від розміру акваріума і інших чинників.

Дизайн прісноводного акваріума — чому варто вибрати нас

Купуючи акваріум на нашому сайті, клієнт отримує набір неоціненних переваг:

 1. для вас працюють фахівці;
 2. всі витрати включені у вартість;
 3. ми використовуємо тільки першокласні матеріали і технічне оснащення;
 4. роботи проводяться в максимально короткий термін.

У разі, якщо з’явився навіть дуже питання, зателефонуйте нам для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий