Зробити акваріум на замовлення — як вибрати

Зробити акваріум на замовлення — як вибрати

Можливо, ви самі бувалий власник рибок або ж вирішили організувати затишок в домашніх умовах, в офісі, кафе, торговому центрі, салоні краси, холі готелю або ще якій-небудь ділянці. Ви зайшли в потрібне місце, адже наша фірма займається виробництвом, дизайном і технічним обслуговуванням акваріумів самих різних типів і розмірів.

Ми охоче виготовимо індивідуальний акваріум на замовлення абсолютно будь-якого розміру, який гармонійно доповнить обстановку, завжди буде приводити в захоплення і заспокоювати власника і оточуючих.

Зробити акваріум на замовлення з доставкою по містах України

На нашому виробництві можливо вибрати виготовлення акваріумний конструкції на замовлення необхідного виду: лінійні або кутові, з сферичним склом, інтегровані, у вигляді зонується перегородки. Для вас ми пропонуємо будь-які відомі різновиди аквасистем: прісноводні, для морських мешканців, в стилі псевдоморе, рифові, безводні і декоративні.

Є стереотип: акваріум будинку — головний біль власника, так як рекомендується стежити за температурою і станом води, здоров’ям рослин, рибок, доливати воду, чистити грунт і бічні стекла.

пропонуючи пропозицію Аквасистеми на замовлення під ключ, ми з легкістю заперечуємо дане подання: насолоджуйтеся привабливим водним світом і не дбайте, яким способом все це діє. Ми все повністю зробимо своїми силами!

В дану послугу входить:

 • визначення розмірів;
 • проектування акваріума, врахувавши відмінні риси приміщення і побажання покупця;
 • виготовлення ємності нашими фахівцями;
 • доставка, установка конструкції і необхідного устаткування;
 • спеціальний набір рибок, рослин, а також інших живих мешканців, варіанти з декорування, стилю оформлення;
 • послуги дизайнера з оформлення акваріума;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • транспортування і заселення аквариумного комплексу рибками, водної флорою, равликами;
 • пуск аквасистеми;
 • тих обслуговування.

У разі, якщо задумали відчути себе повноцінним знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника важливим нюансам робіт з акваріумних комплексом, розповімо про правила обслуговування, пристрої, а також функціоналу водного обладнання.

Зробити акваріум на замовлення під ключ

Ви можете купити типовий акваріум з нашого каталогу або придбати акваріум для риб за індивідуальними розмірами. Наша компанія пропонує аквасистеми з міцного оргскла під замовлення будь-якого обсягу і виду: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогові, багаторівневі. Ви можете вибрати будь-який декорування.

Акваріум на замовлення

Ми гарантуємо, що закуплені риби, інші живі істоти, а також підводні рослини здорові, — всі вони відслідковуються на повну відсутність захворювань. Ми завжди маскуючи використовуване обладнання (повітряні компресори, фільтри, обігрівачі) під пейзаж або ж приховуємо це подібними способами — коробами, допоміжними отворами, завдяки цьому ваш особистий акваріум безсумнівно буде нагадувати натуральний куточок водного дна.

Зробити акваріум на замовлення безпосередньо від виробника

Ми працюємо дотримуючись терміни, професійно. Купуючи аквасистем «під ключ» ви знаходите готовий шматочок первозданної фауни і флори, з професійним сервісом, що буде радувати вас стільки, скільки ви самі побажаєте. Всі наші професіонали взаємодіють з сучасними матеріалами, застосовують сучасні варіанти, а також технології робіт, пропонують оригінальні варіанти декору. Ми використовуємо першокласні будівельні матеріали і технології, тому наші фірмові аквасистеми «під ключ» незмінно довговічні, оригінальні, безпечні і не один рік дарують задоволення власникам.

Акваріум на замовлення

Зробити акваріум на замовлення для квартири, кафе і вашого офісу

Наша організація робить престижні акваріумні комплекси під замовлення з надійних високоякісних будматеріалів. Варіацій, де можна встановити водну конструкцію дуже багато: в стінах, міжкімнатних перегородки, барній стійці, колоні, робочому столі, стійці решепшн. Аквасистеми відразу ж приверне до себе увагу, зробить внутрішній інтер’єр незвичайним, а також таким, що запам’ятовується. Скляна ємність з живим наповненням формує спокійну атмосферу, може допомогти погляду відпочити.

Зробити акваріум на замовлення

остаточна ціна аквариумного комплексу за індивідуальними розмірами може залежати від габаритів, технічних характеристик певної ємності, матеріалів.

популярний вибір — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж з гнутим склом. Кутові моделі відрізняються високою видовищністю при компактному розмірі. Подібну конструкцію можна інтегрувати в вільний куточок кімнати або задіяти виступаючий кут меблевої конструкції.

Розкішно виглядає морський акваріум для риб на замовлення з красивими рибами або коралами. Це відмінний метод створити ділянку океанічного світу в своєму інтер’єрі і насолоджуватися ним кожен день.

Зробити акваріум на замовлення: як доглядати

Власникам акваконструкцій наша компанія рада представити професійну систему сервісу нашими фахівцями. Надайте нашої компанії роботу щодо забезпечення акуратності, життєздатності акваріума, а також його мешканців.

У перелік послуг з обслуговування аквариумного комплексу включається:

 • послуги з утримання: очищення світильників, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, каменів а також грунту, декоративних деталей;
 • прочищення всіх фільтрів;
 • лікування мешканців;
 • регулярне оснащення кормом, технічним обладнанням;
 • монтаж технічних елементів;
 • залицяння за рослинами.

Підсумкова вартість техобслуговування може залежати від габаритів стелиться судини і інших умов.

Зробити акваріум на замовлення — чому варто вибрати нас

Оформляючи замовлення у нас, клієнт отримує набір ключових плюсів:

 1. у нас працюють майстри;
 2. всі витрати входять в ціну;
 3. ми використовуємо виключно добротні матеріали і технічне оснащення;
 4. всі роботи виконуються вчасно.

Якщо з’явився навіть дуже питання по темі, зателефонуйте нам для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий