Оформлення прісноводного акваріума — вибираємо дизайн

Оформлення прісноводного акваріума — вибираємо дизайн

Цілком ймовірно, ви завзятий власник рибок або ж бажаєте створити затишок в домашніх умовах, в офісі компанії, ресторанному комплексі, маркеті, б’юті-салоні, холі готелю або будь-якому іншому місці. Ви зайшли за адресою, так як ми займаємося виготовленням, дизайном, а також технічним обслуговуванням акваріумів різних форм, а також габаритів.

Кутовий акваріум на замовлення

Ми охоче зробимо особливий акваріум для риб на замовлення відповідного типорозміру, який чудово доповнить приміщення, завжди буде приносити задоволення і налаштовувати на спокій вас самих і гостей.

Оформлення прісноводного акваріума з доставкою по містах України

На нашому виробництві можна вибрати виробництво акваріумний конструкції під замовлення відповідного дизайну: прямі або кутовий конструкції, зі сферичним склом, що вбудовуються, у формі ширми. Для вас ми пропонуємо будь-які популярні види акваріумів: для прісноводних рибок, для морських мешканців, псевдоморе, з коралами, сухі, а також декоративні.

Є такий стереотип: акваріум будинку — проблема господаря, так як рекомендується спостерігати за температурним балансом і чистотою рідини, здоров’ям водоростей, рибок, доливати воду, очищати грунт і бічні стекла.

пропонуючи роботу акваріум на замовлення під ключ, ми легко оскаржуємо подібне упередження: насолоджуйтеся в своє задоволення красивим підводним світом і при цьому не думайте, яким чином воно функціонує. Ми все повністю виконаємо своїми силами!

В дану послугу входить:

 • попередні виміри;
 • робота з проектування водної конструкції, обов’язково враховуючи специфіку об’єкта та переваги замовника;
 • виробництво конструкції нашими фахівцями;
 • доставка товару, монтування конструкції і необхідного устаткування;
 • персональний відбір акваріумних рибок, рослинності, а також інших тварин, рішення з декорування, стилістиці;
 • дизайнерська робота по наповненню скляній ємності;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • транспортування і далі заселення аквариумного комплексу рибками, водоростями, іншими мешканцями;
 • запуск аквариумного комплексу;
 • тих обслуговування.

У тому випадку, якщо вирішили відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо вас основним аспектам роботи з Аквасистеми, дамо інформацію про методи залицяння, конструкції і призначення водного обладнання.

Оформлення прісноводного акваріума під ключ

Наша компанія пропонує отримати стандартний за габаритами скляну посудину з каталогу або оформити замовлення на аквасистем за індивідуальними розмірами. Наша компанія виготовляє акваріуми з оргскла на замовлення абсолютно будь-якого типорозміру або конфігурації: вбудовані, циліндри, підлогового типу, з каскадом. Можна вибрати будь-який декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що закуплені риби, інші мешканці і насадження здорові, — так як вони оглядаються на повну відсутність хвороб. Ми завжди замасковуватися водне оснащення (компресори, фільтруючі пристрої, нагрівачі води) під ландшафт або ховаємо все це іншими прийомами — коробами, додатковими отворами, отже вaш улюблений акваріум буде схожий на справжній шматочок природи.

Оформлення прісноводного акваріума від виробника в Україні

Наші співробітники працюють з дотриманням обумовлених термінів, професійно. купуючи акваріум «під ключ» ви отримуєте готовий куточок первозданної природи, з гарантованим технічним обслуговуванням, той що буде радувати вас так довго, як ви самі побажаєте. Наші професіонали взаємодіють з сучасними матеріалами, впроваджують сучасні форми, а також технології виробництва, пропонують актуальні варіанти декорування. Ми використовуємо найкращі вихідні матеріали, а також технологічні процеси, тому всі наші акваріуми «під ключ» стабільно міцні, стильні, не є небезпечними і не один рік дарують радість клієнтам.

Оформлення прісноводного акваріума для квартири, кафе і офісного приміщення

Наша фірма виготовляє ексклюзивні акваріумні конструкції на замовлення зі зносостійких якісних будматеріалів. Ідей, в якому місці помістити акваконструкцію величезна кількість: в стінці, міжкімнатних перегородки, стійки бару, інтер’єрної колоні, робочому столі, зоні ресепшн. Аквасистеми привертає увагу, зробить інтер’єр унікальним і впізнаваним. Скляна ємність з живими рибками створює заспокійливу атмосферу, допоможе очам відпочивати.

конкретна ціна аквасистеми за індивідуальними розмірами безпосередньо залежить від розміру, технічних властивостей підібраною ємності, будматеріалів.

поширений вибір — кутовий акваріум на замовлення або панорамний. Кутові моделі характеризуються високою зоною огляду при невеликому розмірі. Цю установку можливо вписати в будь-який кут будинку або ж використовувати опуклий ділянку меблів.

прісноводні акваріуми

Чудово виглядає морський акваріум для риб під замовлення з привабливими рибами і живими коралами. Це відмінний спосіб організувати ділянку морського світу будинку або в іншому місці і захоплюватися ним кожен день.

Оформлення прісноводного акваріума: особливості змісту

Господарям аквасистем ми раді запропонувати професійну програму техобслуговування нашими експертами. Передайте нам роботу по забезпеченню порядку, життєздатності аквариумного комплексу і його жителів.

У список послуг з обслуговування аквариумного комплексу включається:

 • роботи з утримання: очищення світильників, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, камінчиків а також грунту, декорацій;
 • очищення системи фільтрації;
 • лікування тварин;
 • постійне забезпечення кормом, обладнанням;
 • настройка обладнання;
 • догляд за рослинами.
Акваріуми з оргскла на замовлення

Ціна сервісу вважається в залежності від обсягу стелиться судини а також інших моментів.

Оформлення прісноводного акваріума — чому обирають нас

Купуючи акваріум в нашій компанії, ви отримаєте набір важливих переваг:

 1. у нас працюють фахівці;
 2. всі витрати входять в ціну;
 3. ми застосовуємо тільки якісні матеріали і техніку;
 4. роботи здійснюються з дотриманням термінів.

У разі, якщо виник навіть дуже цікавить питання, зателефонуйте нам для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий