Акваріум під замовлення Дніпропетровськ — як вибрати

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ — як вибрати

Швидше за все, ви бувалий власник акваріума або ж задумали організувати затишну атмосферу в квартирі, в кабінеті, кафе, бутіку, б’юті-салоні, готелі або будь-якому іншому ділянці. Тоді ви потрапили куди треба, тому що наша компанія займається виробництвом, наповненням і технічним обслуговуванням акваріумів будь-яких видів, а також параметрів.

Ми з радістю зробимо індивідуальний акваріум для риб на замовлення оптимального літражу, який чудово доповнить дизайн, буде приносити задоволення і заспокоювати замовника і також гостей.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ з доставкою по містах України

На нашому сайті ви зможете замовити виробництво акваріумний конструкції під замовлення відповідного дизайну: лінійні або кутові, з панорамним склом, що вбудовуються, типу ширми. У нас можна купити всі можливі види аквасистем: для прісноводних рибок, морські, псевдоморе, з коралами, сухі і дизайнерські.

Акваріум під замовлення дніпропетровськ

Є такий стереотип: акваріумний комплекс в інтер’єрі — проблема власника, оскільки рекомендується дивитися за температурним балансом і чистотою рідини, здоров’ям водоростей, рибок, додавати воду, чистити грунт, а також бічні поверхні.

рекомендуючи роботу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми легко спростовуємо це переконання: насолоджуйтеся красивим водним Екосвіт і не дбайте, яким чином воно діє. Ми абсолютно все влаштуємо самостійно!

В дану послугу включається:

 • визначення розмірів;
 • робота з проектування акваріума, обов’язково враховуючи особливості кімнати і бажання клієнта;
 • виробництво ємності на професійному обладнанні;
 • доставка, монтаж конструкції і необхідного спецобладнання;
 • індивідуальний вибір рибок, рослин, а також інших мешканців, рішення по декору, дизайну;
 • робота дизайнера по наповненню скляній ємності;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і заповнення аквариумного комплексу рибками, водної флорою, безхребетними;
 • запуск роботи екосистеми;
 • професійне обслуговування.

Якщо вирішили відчути себе повноцінним знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника основним прийомам роботи з акваріумом, проінформуємо про способи догляду, механізмі, а також призначення водного обладнання.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ в Україні

У вас є можливість вибрати стандартний за габаритами акваріум на сайті або оформити замовлення на акваріум для риб по небхідно розмірами. Ми виробляємо акваріумні комплекси з міцного оргскла під замовлення різного літражу, а також конфігурації: вбудовані, циліндри, підлогові, з каскадом. Ви можете підібрати будь-який декорування.

Ми гарантуємо, що закуплені рибки, інші мешканці, а також водні рослини повністю здорові, — всі вони тестуються на відсутність патологій. Ми обов’язково маскуючи водне оснащення (помпи, фільтри, терморегулятори) під елементи дизайну або ж ховаємо все це подібними способами — коробами, додатковими прорізами, тому вaш улюблений акваріум буде схожий на красивий куточок водного дна.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ від виробника

Ми виконуємо свою роботу в терміни, на високому рівні. вибравши аквасистем «під ключ» ви отримаєте готовий шматочок первозданної фауни і флори, з гарантованим технічним обслуговуванням, той що буде радувати вас так довго, як ви самі захочете. Наші майстри працюють з прогресивними компонентами, застосовують новітні форми і технології робіт, пропонують сучасні компоненти прикраси. Ми вибираємо першокласні будівельні матеріали, а також технології, завдяки цьому наші фірмові акваріумні конструкції «під ключ» завжди надійні, стильні, нешкідливі і тривалий час дарують задоволення покупцям.

Акваріум під замовлення дніпропетровськ

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ для квартири, кафе і офісу

Наша фабрика випускає ексклюзивні акваріумні конструкції на замовлення з міцних високоякісних вихідних матеріалів. Варіацій, де можна розташувати пристрій багато: в стіні, міжкімнатних перегородки, стійки бару, інтер’єрної колоні, робочому столі, стійці решепшн. Аквасистеми відразу ж приверне до себе увагу, робить дизайн неординарним і незабутнім. Скляна ємність з красивою флорою і фауною створює заспокійливу атмосферу, допомагає погляду відпочити.

Акваріум під замовлення

точна ціна акваріума за індивідуальними розмірами може залежати від масштабу, технологічних особливостей підходящої ємності, використаних матеріалів.

Популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж панорамного типу. Кутові вироби характеризуються дуже високою площею огляду навіть при компактному розмірі. Таку конструкцію можна вдало вписати в будь-який кут житла або ж задіяти опуклий кут предметів меблів.

Акваріум на замовлення

Чудово виглядає з морською водою акваріум для риб під замовлення з незвичайними рибами або натуральними коралами. Таким чином можна відтворити шматочок морського світу в своєму інтер’єрі і милуватися ним щодня.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ: особливості змісту

Власникам аквасистем ми раді рекомендувати професійну програму технічного обслуговування нашими фахівцями. Доручіть нашої компанії турботи по забезпеченню чистоти, життєздатності акваріума і його мешканців.

У перелік послуг з техобслуговування аквариумного комплексу входить:

 • роботи з утримання: чистка світильників, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, камінчиків і грунту, декору;
 • промивання системи фільтрації;
 • підтримання здоров’я тварин;
 • регулярне оснащення кормами, обладнанням;
 • настройка елементів обладнання;
 • догляд за водними рослинами.

Вартість сервісу може залежати від обсягу стелиться судини і інших чинників.

Акваріум під замовлення Дніпропетровськ — чому варто вибрати нашу компанію

Замовляючи акваріум в нашій фірмі, клієнт отримує набір ключових плюсів:

 1. у нас працюють підготовлені фахівці;
 2. всі витрати включені у вартість;
 3. ми використовуємо тільки якісні матеріали і техніку;
 4. послуги здійснюються оперативно.

Якщо з’явився навіть дуже питання по темі, зателефонуйте для отримання професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий