Акваріум прісноводних риб — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Акваріум прісноводних риб — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Ймовірно, ви бувалий акваріуміст, а може бути мрієте організувати затишну обстановку в квартирі, в робочому кабінеті, ресторані, магазині, салоні краси, холі готелю або будь-якому іншому місці. Ви зайшли в правильне місце, так як ми займаємося випуском, наповненням і супроводжуючим обслуговуванням акваріумів самих різних модифікацій, а також обсягів.

Ми з радістю розробимо особливий акваріум на замовлення абсолютно будь-якого масштабу, який чудово доповнить інтер’єр, безсумнівно буде радувати і заспокоювати вас самих і інших спостерігачів.

Акваріум прісноводних риб з доставкою додому

На нашому сайті можна вибрати виготовлення акваріумний конструкції на замовлення необхідного дизайну: прямокутні або кутові, панорама, вбудовані, типу ширми. Ми виготовляємо будь-які відомі види аквасистем: прісноводні, океанічні, псевдоморе, з кораловими рифами, безводні, а також декоративні.

Поширений такий стереотип: акваконструкція в будинку — головний біль господаря, адже слід спостерігати за температурним режимом і чистотою рідини, самопочуттям рослин, живих мешканців, додавати воду, чистити дно і бічні стекла.

пропонуючи послугу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми вільно спростовуємо таку думку: насолоджуйтеся привабливим водним Екосвіт і при цьому не думайте, яким способом воно працює. Ми абсолютно все зробимо самі!

В дану послугу включається:

 • виміри;
 • конструювання водної конструкції, беручи до уваги відмінні риси кімнати і переваги замовника;
 • виробництво вироби на професійному обладнанні;
 • доставка товару, установка акваріума, а також необхідного обладнання;
 • ексклюзивний вибір рибок, рослин або інших мешканців, варіанти по прикрасі, стилю оформлення;
 • робота дизайнера по наповненню акваріума;
 • витратні матеріали;
 • доставка і далі заповнення ємності рибами, підводними рослинами, безхребетними;
 • запуск екосистеми;
 • технічний супровід.
Акваріум прісноводних риб

У разі, якщо хочете відчути себе повноцінним власником акваріума, ми навчимо вас найголовнішим технікам взаємодії з акваріумних комплексом, розповімо про правила догляду, конструкції і призначення акваріумного обладнання.

Акваріум прісноводних риб з доставкою додому

У вас є можливість отримати стандартний за габаритами акваріум з нашого каталогу або оформити замовлення на акваріум для риб по вашим розмірами. Наша компанія виготовляє акваріумні конструкції з оргскла на замовлення різного типорозміру і конфігурації: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогові, з каскадом. У вас є можливість підібрати відповідне декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що закуплені рибки, інші живі істоти, а також насадження здорові, — так як вони перевіряються на відсутність патологій. Ми завжди приховуємо акваріумні техобладнання (повітряні компресори, фільтри, нагрівачі води) під ландшафт або приховуємо це іншими варіантами — коробами, додатковими прорізами, завдяки цьому вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде виглядати як натуральний куточок водного дна.

Акваріум прісноводних риб від виробника в Україні

Наша компанія працює в терміни, кваліфіковано. Замовляючи аквасистем «під ключ» ви знаходите закінчений шматочок первозданної фауни і флори, з гарантованим сервісом, який буде радувати вас стільки, скільки ви самі побажаєте. Наші фахівці працюють з сучасними матеріалами і обладнанням, впроваджують різні конфігурації, а також прийоми виробництва, застосовують сучасні ідеї внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми використовуємо високоякісні вихідні матеріали і технічні можливості, тому наші фірмові аквасистеми «під ключ» стабільно міцні, привабливі, екологічні і не один рік дарують задоволення їх власникам.

акваріуми прісноводні

Акваріум прісноводних риб для квартири, ресторану або стильного офісу

Наша організація виготовляє елітні аквасистеми за індивідуальним замовленням з міцних сучасних будматеріалів. Ідей, в якому місці розташувати ємність дуже багато: в стінах, перегородці, барній стійці, колоні, журнальному столі, зоні reception. Скляний посуд з рибками привертає увагу, робить інтер’єр неповторним і незабутнім. Скляний посуд з плаваючими рибками створює розслаблюючу атмосферу, допоможе погляду відпочивати.

остаточна ціна акваріума за індивідуальним замовленням безпосередньо залежить від розміру, технічних особливостей відповідної конструкції, використаних матеріалів.

популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або панорамного типу. Кутові вироби відрізняються високою площею огляду при невеликому обсязі. Таку систему можна вставити в будь-який куточок будівлі або ж використовувати опуклий ділянку меблевої конструкції.

Яскраво виглядає з морською водою акваріум для риб під замовлення з незвичайними рибами і живими коралами. Таким чином можна відтворити шматочок океанського світу в будь-якому інтер’єрі і милуватися ним щодня.

Акваріум прісноводних риб: особливості змісту

Власникам акваконструкцій наша компанія рада рекомендувати професійну програму сервісу нашими експертами. Передайте нам клопоти по підтримці порядку, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу, а також його мешканців.

У список робіт по обслуговуванню акваріума входить:

 • роботи з утримання: очищення лампочок, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, каменів а також грунту, декоративних деталей;
 • очищення всіх фільтрів;
 • підтримання здоров’я мешканців;
 • регулярне оснащення кормом, обладнанням;
 • монтаж обладнання;
 • залицяння за водоростями.

Ціна техобслуговування може залежати від обсягу стелиться судини а також інших особливостей.

Акваріум прісноводних риб — чому варто вибрати нас

Вибравши оформлення замовлення в нашій компанії, клієнт отримує ряд важливих плюсів:

акваріуми прісноводні
 1. вас будуть обслуговувати грамотні фахівці;
 2. всі витрати входять в ціну;
 3. ми застосовуємо тільки якісні матеріали і техніку;
 4. послуги виробляються в максимально короткий термін.

У разі, якщо з’явився навіть дуже цікавить питання, зробіть дзвінок для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий