Ціна акваріума на замовлення — стильне рішення для вашого інтер’єру

Ціна акваріума на замовлення — стильне рішення для вашого інтер’єру

Можливо, ви досвідчений власник акваріума, а може бути хочете створити оригінальний інтер’єр будинку, в офісі компанії, ресторані, гіпермаркеті, салоні краси, готелі або ж ще якому-небудь приміщенні. Тоді ви потрапили в потрібне місце, тому що наша організація займається виготовленням, дизайном і технічним обслуговуванням аквасистем будь-яких видів і габаритів.

Ми з радістю спроектируем особливий акваріум для риб на замовлення будь-якого розміру, який органічно доповнить обстановку, буде приводити в захват і утихомирювати вас самих і також гостей.

Ціна акваріума на замовлення з доставкою по містах України

У нас можна замовити виробництво акваріума під замовлення оптимального стилю: лінійні або кутовий конструкції, панорама, що вбудовуються, типу зонується перегородки. Ми виготовляємо всі популярні різновиди аквасистем: з прісною водою, солоноводние, псевдоморе, рифові, безводні, а також декоративні.

Існує такий стереотип: акваріум в інтер’єрі — головний біль власника, так як потрібно стежити за температурою і станом води, здоров’ям водоростей, живих мешканців, додавати воду, чистити грунт, а також стінки.

продаючи пропозицію Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми просто оскаржуємо це подання: насолоджуйтеся привабливим підводним світом і при цьому не роздумуйте, яким способом це функціонує. Ми все зробимо самі!

Акваріум на замовлення

В дану послугу включається:

 • попередні виміри;
 • робота з проектування водної конструкції, обов’язково враховуючи відмінності кімнати, а також переваги покупця;
 • виготовлення виробу нашими фахівцями;
 • доставка, монтування акваріума і далі потрібного спецобладнання;
 • ексклюзивний відбір акваріумних рибок, рослин та інших мешканців, варіанти по прикрасі, стилістиці;
 • дизайнерська робота по оформленню акваріума;
 • витратні матеріали;
 • доставка і заповнення аквасистеми рибами, водоростями, безхребетними;
 • запуск екосистеми;
 • тих обслуговування.

Якщо ви задумали відчути себе повноцінним знавцем акваріумістики, ми навчимо вас ключовим технікам роботи з акваріумом, розповімо про методи обслуговування, механізмі, а також призначення аквариумного оснащення.

Ціна акваріума на замовлення з доставкою додому

Ви можете отримати стандартний скляну посудину на сторінках каталогу або замовити акваріум за індивідуальними розмірами. ми виготовляємо акваріуми з акрилу під замовлення будь-якого сучасного літражу, а також виду: вбудовані, у вигляді колони, підлогові, з каскадом. У вас є можливість вибрати відповідне оформлення.

Ми забезпечуємо гарантію, що закуплені риби, інші тварини і підводні рослини здорові, — вони перевіряються на предмет відсутності патологій. Ми завжди маскуючи використовується оснащення (повітряні компресори, фільтри, регулятори температури) під пейзаж або ховаємо його подібними варіантами — коробами, додатковими отворами, тому ваш акваріум безсумнівно буде виглядати як натуральний куточок природи.

Ціна акваріума на замовлення від фабрики-виробника

Ми працюємо оперативно, високопрофесійно. вибравши акваріум «під ключ» ви знаходите завершений куточок первозданної природи, з якісним обслуговуванням, той що буде радувати вас стільки часу, скільки ви захочете. Всі наші майстри взаємодіють з найновішими компонентами, використовують різні форми, а також технології виробництва, застосовують привабливі деталі декорування. Ми використовуємо добротні матеріали і технологічні процеси, через що наші фірмові аквасистеми «під ключ» незмінно міцні, стильні, не є небезпечними і довгий період дарують радість замовникам.

Ціна акваріума на замовлення для дому, ресторану або офісу

Наша фірма робить ексклюзивні акваріуми за індивідуальним замовленням з міцних сучасних будматеріалів. Ідей, в якому місці встановити конструкцію маса: в стінці, міжкімнатних перегородки, стійки бару, інтер’єрної колоні, журнальному столі, зоні для відвідувачів. Акваріум для риб буде залучати погляди, робить внутрішній інтер’єр своєрідним і незабутнім. Скляний посуд з плаваючими рибками створює спокійну атмосферу, допоможе очам відпочивати.

фінішна ціна акваріума під замовлення може залежати від габаритів, інженерних характеристик обраної конструкції, матеріалів.

популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або ж з гнутим склом. Кутові конфігурації виділяються високою зоною огляду при скромних розмірах. Таку систему можна вставити в будь-який куточок будівлі або задіяти виступаючий кут меблів.

Яскраво виглядає морський акваріум для риб під замовлення з незвичайними рибками або коралами. Це відмінна ідея, як відтворити шматочок океанського світу в своєму інтер’єрі і милуватися ним постійно.

Ціна акваріума на замовлення: як доглядати

Щасливим володарям аквасистем ми готові запропонувати зручну систему сервісу нашими фахівцями. Передайте нашої компанії турботи по підтримці порядку, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу, а також його мешканців.

Акваріум під замовлення

В каталог сервісних послуг з обслуговування акваріума включається:

 • послуги з догляду: приведення в порядок лампочок, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів а також грунту, декору;
 • промивка всіх фільтрів;
 • лікування мешканців;
 • регулярне забезпечення кормом, обладнанням;
 • налагодження елементів обладнання;
 • догляд за водними рослинами.

Вартість сервісу залежить від літражу стелиться судини і інших моментів.

Ціна акваріума на замовлення — чому варто вибрати нас

Купуючи акваріум на нашому сайті, ви отримаєте набір неоціненних плюсів:

 1. вас будуть обслуговувати підготовлені фахівці;
 2. всі витрати включені в ціну;
 3. ми використовуємо тільки першокласні матеріали і обладнання;
 4. роботи виконуються оперативно.

Якщо виник будь-яке питання, зателефонуйте нам для професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий