Виготовлення акваріумів під замовлення — як підібрати дизайн

Виготовлення акваріумів під замовлення — як підібрати дизайн

Можливо, ви самі бувалий власник рибок або ж вирішили організувати затишок у себе вдома, в робочому кабінеті, розкішному ресторані, маркеті, косметологічному центрі, готелі або ж будь-якому іншому ділянці. Ви зайшли куди треба, адже ми займаємося виробництвом, обладнанням, а також супроводжуючим обслуговуванням акваріумів різних форм, а також параметрів.

Ми з радістю спроектируем неповторний акваріум під замовлення оптимального розміру, який органічно доповнить приміщення, завжди буде приводити в захоплення, а також налаштовувати на спокій замовника та інших спостерігачів.

Виготовлення акваріумів під замовлення з доставкою по містах України

У нашому магазині ви зможете оформити замовлення на виготовлення акваріумний конструкції під замовлення відповідного варіанту: прямі або кутові, з сферичним склом, інтегровані, у вигляді ширми. Ми виготовляємо всі відомі види аквасистем: прісноводні, для морських мешканців, в стилі псевдоморе, з кораловими рифами, безводні і декоративні.

Поширений такий стереотип: акваконструкція будинку — головний біль володаря, так як дуже важливо стежити за температурним режимом і станом води, здоров’ям рослин, рибок, оновлювати воду, очищати грунт і бічні стекла.

пропонуючи роботу акваріум на замовлення в готовому вигляді, ми легко оскаржуємо таке оману: захоплюйтеся зачаровує водним світом і не переживайте, яким чином все це функціонує. Ми все організуємо своїми силами!

Акваріум під замовлення

До складу послуги включається:

 • виміри;
 • конструювання вироби, обов’язково враховуючи специфіку приміщення, а також побажання замовника;
 • створення об’єкта нашими фахівцями;
 • доставка, монтування конструкції, а також необхідного спецобладнання;
 • індивідуальний набір риб, водоростей або інших мешканців, варіанти з декорування, оформлення;
 • дизайнерська робота по наповненню акваріума;
 • витратні матеріали та обладнання;
 • транспортування і заповнення ємності рибками, рослинами, іншими мешканцями;
 • пуск аквариумного комплексу;
 • тих обслуговування.

Якщо бажаєте відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника важливим аспектам робіт з акваріумних комплексом, дамо інформацію про способи залицяння, будову і призначення аквариумного оснащення.

Виготовлення акваріумів під замовлення під ключ

Можна вибрати стандартний варіант з нашого каталогу або замовити акваріум за індивідуальними розмірами. Ми виробляємо акваріуми з органічного скла під замовлення абсолютно будь-якого обсягу, а також форми: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогові, багаторівневі. Можна підібрати будь-яке оформлення.

Виготовлення акваріумів під замовлення

Ми даємо гарантію, що придбані риби, інші тварини і підводні рослини здорові, — всі вони перевіряються на повну відсутність захворювань. Ми обов’язково замасковуватися акваріумні оснащення (помпи, фільтруючі пристрої, регулятори температури) під елементи дизайну або ж маскуючи це подібними прийомами — коробками, допоміжними отворами, завдяки цьому ваш особистий акваріум для риб буде схожий на природний куточок природи.

Виготовлення акваріумів під замовлення безпосередньо від виробника

Ми виконуємо свою роботу швидко, кваліфіковано. замовивши акваріум «під ключ» ви знаходите закінчений куточок натуральної природи, з професійним обслуговуванням, що буде функціонувати так довго, як ви побажаєте. Всі наші співробітники працюють з якісними будматеріалами, впроваджують нові конфігурації, а також технічні секрети робіт, застосовують привабливі ідеї внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми застосовуємо добірні матеріали і технологічні процеси, через що всі наші акваріуми «під ключ» стабільно довговічні, стильні, безпечні і довгі роки дарують радість клієнтам.

Виготовлення акваріумів під замовлення для квартири, ресторану і стильного офісу

Наша виробнича компанія випускає престижні акваріуми під замовлення з надійних якісних вихідних матеріалів. Ідей, де можна розмістити водну конструкцію маса: в стінах, міжкімнатних перегородки, барній стійці, колоні, робочому столі, зоні для відвідувачів. Аквасистеми акцентує увагу, зробить інтер’єр приміщення неповторним, а також престижним. Вода з плаваючими рибками створює заспокійливу атмосферу, допоможе погляду відпочивати.

Виготовлення акваріумів під замовлення

конкретна ціна аквасистеми на замовлення безпосередньо залежить від масштабу, інженерних властивостей певної ємності, використаних матеріалів.

найпоширеніший варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові варіанти відрізняються винятковою видовищністю навіть при компактному розмірі. Подібну модель можна вдало вставити у вільний кут квартири або використовувати виступаючий кут меблевої конструкції.

Вражаюче виглядає солоноводний акваріум на замовлення з незвичайними рибками і натуральними коралами. Так ви зможете організувати шматочок підводного світу будинку або в іншому місці і милуватися ним коли захочете.

Виготовлення акваріумів під замовлення: особливості догляду

Щасливим володарям акваконструкцій ми раді запропонувати професійну програму сервісу нашими фахівцями. Доручіть нашої компанії клопоти з підтримки акуратності, життєздатності акваріума, а також його жителів.

Акваріум на замовлення

У перелік послуг з обслуговування аквасистеми входить:

 • роботи з утримання: чистка світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, камінчиків і шару грунту, декору;
 • промивка фільтрів;
 • лікування мешканців;
 • постійне забезпечення кормом, технічним обладнанням;
 • налагодження технічних елементів;
 • догляд за рослинами.

Вартість технічного обслуговування вважається в залежності від габаритів стелиться судини а також інших умов.

Виготовлення акваріумів під замовлення — чому варто вибрати нас

Замовляючи акваріум в нашому магазині, клієнт отримує список неоціненних переваг:

Акваріум під замовлення
 1. вас будуть обслуговувати підготовлені фахівці;
 2. всі витрати включені у вартість;
 3. ми застосовуємо виключно якісні будівельні матеріали і технічне оснащення;
 4. роботи виконуються з дотриманням термінів.

Якщо виник будь-яке питання по темі, зателефонуйте нам для отримання професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий