Купити на замовлення акваріум — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Купити на замовлення акваріум — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Може бути, ви досвідчений акваріуміст або хочете створити затишну атмосферу будинку, в офісі компанії, розкішному ресторані, гіпермаркеті, б’юті-салоні, холі готелю чи іншому місці. Тоді ви потрапили куди треба, адже наша фірма займається виробництвом, наповненням і також супроводжуючим обслуговуванням акваріумів самих різних конструкцій і обсягів.

Акваріум на замовлення

Ми з радістю виготовимо особливий акваріум під замовлення будь-якого обсягу, який органічно доповнить обстановку, безсумнівно буде приводити в захват і заспокоювати вас і звичайно оточуючих.

Купити на замовлення акваріум з доставкою по містах України

У нашому інтернет-магазині можна оформити замовлення на виробництво акваріума на замовлення потрібного варіанту: лінійні або кутовий конструкції, панорама, інтегровані, у вигляді ширми. У нас можна купити всі відомі типи акваріумів: з прісною водою, океанічні, псевдоморе, з коралами, сухі, а також дизайнерські.

Купити на замовлення акваріум

Існує такий стереотип: акваконструкція в приміщенні — проблема власника, оскільки треба доглядати за температурним режимом і станом рідини, самопочуттям рослинності, рибок, додавати воду в ємність, чистити дно і бічні поверхні.

продаючи послугу акваріум на замовлення під ключ, ми з легкістю заперечуємо дане переконання: насолоджуйтеся прекрасним підводним оточенням і при цьому не думайте, яким способом все це працює. Ми все потрібне організуємо своїми силами!

В дану послугу входить:

 • виміри;
 • проектування водної конструкції, враховуючи відмінності об’єкта і бажання покупця;
 • створення вироби на професійному обладнанні;
 • доставка, монтаж конструкції і далі необхідного обладнання;
 • ексклюзивний вибір рибок, підводних рослин, а також інших живих мешканців, варіанти з декорування, стилістиці;
 • дизайнерська робота з облаштування аквасистеми;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • доставка і наповнення об’єкта рибами, підводними рослинами, безхребетними;
 • запуск аквариумного комплексу;
 • професійне обслуговування.

У тому випадку, якщо задумали відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо вас найголовнішим аспектам робіт з Аквасистеми, дамо інформацію про правила залицяння, пристрій і функціонування акваріумного обладнання.

Купити на замовлення акваріум під ключ

Наша компанія пропонує придбати стандартний за габаритами варіант з каталогу або ж замовити акваріум за індивідуальним проектом. Ми виробляємо акваріумні конструкції з оргскла на замовлення будь-якого сучасного обсягу або конфігурації: інтегровані в стіну або меблі, у вигляді колони, підлогового типу, з каскадом. Можна замовити підходяще декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що закуплені рибки, інші мешканці і водні рослини здорові, — всі вони оглядаються на повну відсутність хвороб. Ми завжди замасковуватися використовується оснащення (компресори, фільтри, обігрівачі) під ландшафт або ж ховаємо його іншими прийомами — коробами, допоміжними отворами, значить вaш улюблений акваріум для риб безсумнівно буде нагадувати справжній куточок природи.

Купити на замовлення акваріум безпосередньо від виробника

Наші співробітники працюють в терміни, професійно. замовивши аквасистем «під ключ» ви отримуєте закінчений куточок первозданної природи, з професійним сервісом, що порадує вас стільки часу, скільки ви захочете. Всі наші майстри взаємодіють з якісними компонентами, використовують нові форми, а також технічні секрети робіт, застосовують сучасні елементи внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми застосовуємо добротні будівельні матеріали, а також технології, через що всі наші аквасистеми «під ключ» незмінно довговічні, стильні, безпечні і не один рік дарують радість власникам.

Купити на замовлення акваріум для квартири, кафе і офісного приміщення

Наша фабрика виробляє престижні акваріуми на замовлення з надійних сучасних матеріалів. Варіантів, де можна розташувати ємність багато: в стінах, перегородці, барній стійці, колоні, столі, стійці решепшн. Аквасистеми відразу ж приверне до себе увагу, зробить інтер’єр приміщення незвичайним і незабутнім. Вода з живим наповненням формує заспокійливу атмосферу, може допомогти погляду відпочивати.

конкретна ціна на акваріум по індивідуальному замовленню безпосередньо залежить від обсягу, технологічних властивостей підібраною ємності, використаних матеріалів.

популярний вибір — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з панорамним склом. Кутові моделі виділяються винятковою видовищністю навіть при скромних розмірах. Цю установку можна інтегрувати в вільний куточок будинку, а також використовувати опуклий кут меблів.

Чудово виглядає з морською водою акваріум на замовлення з привабливими мешканцями і натуральними коралами. Це відмінна ідея, як відтворити шматочок підводного світу у себе вдома і захоплюватися ним кожен день.

Купити на замовлення акваріум

Купити на замовлення акваріум: особливості догляду

Власникам акваріумів ми раді запропонувати професійну систему сервісу нашими експертами. Доручіть нашої компанії турботи по підтримці порядку, оптимальних умов для життя аквариумного комплексу, а також його мешканців.

В каталог робіт по обслуговуванню аквасистеми включається:

 • роботи з утримання: приведення в порядок лампочок, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, камінчиків а також субстрату, декоративних деталей;
 • прочищення всіх фільтрів;
 • лікування мешканців;
 • систематичне постачання харчуванням, технічними приладами;
 • установка технічних елементів;
 • залицяння за рослинами.
Акваріум на замовлення

Ціна техобслуговування залежить від літражу акваріума і інших моментів.

Купити на замовлення акваріум — чому варто вибрати нашу компанію

Оформляючи замовлення у нас, клієнт отримує набір неоціненних переваг:

Замовити акваріум
 1. для вас працюють підготовлені фахівці;
 2. всі витрати входять в загальну вартість;
 3. ми застосовуємо тільки якісні будівельні матеріали і обладнання;
 4. послуги виробляються оперативно.

Коли з’явився будь-яке питання, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий