Замовити акваріум через інтернет — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Замовити акваріум через інтернет — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Може бути, ви завзятий власник рибок або ж розраховуєте створити затишок будинку, в офісі, ресторані, гіпермаркеті, б’юті-салоні, холі готелю або ще якому-небудь місці. Тоді ви звернулися куди треба, адже наша організація займається виробництвом, наповненням і також техобслуговуванням акваріумів різних конструкцій і габаритів.

Ми охоче створимо індивідуальний акваріум на замовлення відповідного масштабу, який вдало доповнить інтер’єр, завжди буде приводити в захоплення і налаштовувати на спокій власника і також відвідувачів.

Замовити акваріум через інтернет з доставкою по містах України

У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати виготовлення акваріумний конструкції під замовлення відповідного варіанту: прямокутні або кутові, з сферичним склом, інтегровані, у вигляді зонується перегородки. Для вас ми пропонуємо будь-які відомі типи аквасистем: для прісноводних рибок, солоноводние, морське дно, з кораловими рифами, безводні, а також декоративні.

Існує стереотип: акваріумний комплекс будинку — головний біль власника, оскільки треба стежити за температурним балансом і чистотою води, самопочуттям рослин, рибок, додавати воду, очищати дно і бічні стекла.

реалізуючи роботу акваріум на замовлення під ключ, ми просто оскаржуємо подібне упередження: захоплюйтеся привабливим водним Екосвіт і не переживайте, яким чином воно діє. Ми абсолютно все зробимо самостійно!

Акваріум на замовлення

До складу послуги включається:

 • завмер на місці установки;
 • дизайн-проект акваріума, враховуючи при цьому специфіку приміщення і бажання покупця;
 • виготовлення ємності нашими фахівцями;
 • транспортування, установка ємності, а також необхідного обладнання;
 • ексклюзивний відбір риб, рослинності або інших живих мешканців, рішення по декору, дизайну;
 • робота дизайнера з оформлення аквасистеми;
 • всі необхідні матеріали;
 • транспортування і далі наповнення ємності рибками, рослинами, іншими мешканцями;
 • запуск аквасистеми;
 • технічний супровід.

Якщо ви мрієте відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо вас засадничих моментів роботи з Аквасистеми, дамо інформацію про способи догляду, пристрої та призначення водного оснащення.

Замовити акваріум через інтернет в Україні

У вас є можливість купити стандартний за габаритами скляну посудину на сайті або ж замовити акваріум для риб за індивідуальним проектом. Наша компанія пропонує акваріумні конструкції з органічного скла під замовлення різного типорозміру, а також форми: інтегровані в стіну або меблі, циліндричні, підлогові, багаторівневі. Ви можете підібрати підходяще декорування.

Ми даємо гарантію, що закуплені рибки, інші тварини, а також насадження в отличном состоянии, — всі вони відслідковуються на відсутність хвороб. Ми завжди замасковуватися водне техобладнання (помпи, фільтри, нагрівачі води) під ландшафт або робимо непомітним його іншими варіантами — коробками, додатковими прорізами, отже ваш акваріум для риб буде схожий на натуральний куточок природи.

Замовити акваріум через інтернет від виробника в Україні

Наші співробітники працюють оперативно, професійно. Купуючи аквасистем «під ключ» ви знаходите завершений ділянку натуральної природи, з професійним обслуговуванням, що порадує вас так довго, як ви самі побажаєте. Наші співробітники взаємодіють з передовими компонентами, впроваджують унікальні форми, а також прийоми виробництва, пропонують оригінальні ідеї оформлення. Ми застосовуємо добротні вихідні матеріали, а також технічні можливості, завдяки цьому наші аквасистеми «під ключ» завжди надійні, привабливі, не є небезпечними і довгі роки дарують задоволення власникам.

Замовити акваріум через інтернет для квартири, ресторану і стильного офісу

Наша фірма робить престижні акваріумні комплекси під замовлення зі зносостійких високоякісних будматеріалів. Місць, де встановити акваконструкцію величезна кількість: в стінах, перегородці, стійки бару, циліндричної або прямокутної колоні, робочому столі, зоні для відвідувачів. Аквасистеми акцентує увагу, робить дизайн неповторним і незабутнім. Вода з плаваючими рибками створює заспокійливу атмосферу, допомагає очам відпочити.

конкретна ціна аквасистеми за індивідуальними розмірами безпосередньо залежить від масштабу, інженерних властивостей певної конструкції, матеріалів.

популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або з гнутим склом. Кутові конфігурації відрізняються дуже високою видовищністю навіть при невеликому обсязі. Цю модель можна вдало вставити в незайнятий кут будівлі або використовувати виступаючий кут предметів меблів.

Морський акваріум під замовлення

Чудово виглядає морський акваріум під замовлення з незвичайними мешканцями або натуральними коралами. Так ви зможете відтворити ділянку океанічного світу у себе вдома і захоплюватися ним щодня.

Замовити акваріум через інтернет: особливості догляду

Власникам аквасистем ми раді представити зручну систему техобслуговування нашими фахівцями. Доручіть нам роботу щодо забезпечення чистоти, життєздатності аквариумного комплексу і його жителів.

В каталог послуг з обслуговування акваріума входить:

 • послуги з утримання: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, каменів а також шару грунту, елементів декору;
 • очищення системи фільтрації;
 • лікування тварин;
 • систематичне оснащення кормом, технічними приладами;
 • налагодження технічних елементів;
 • догляд за водними рослинами.
Акваріум під замовлення

Ціна техобслуговування залежить від розміру акваріума і інших особливостей.

Замовити акваріум через інтернет — чому варто вибрати нашу компанію

Вибравши оформлення замовлення в нашій фірмі, ви отримуєте ряд неоціненних переваг:

 1. у нас працюють професіонали;
 2. всі витрати входять в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо виключно першокласні будівельні матеріали і технічне оснащення;
 4. всі роботи здійснюються з дотриманням термінів.

У разі, якщо з’явився навіть дуже цікавить питання, зателефонуйте нам для отримання професійної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий