Сампо для прісноводного акваріума — стильне рішення для вашого інтер’єру

Сампо для прісноводного акваріума — стильне рішення для вашого інтер’єру

Цілком ймовірно, ви самі досвідчений власник акваріума або бажаєте створити затишок будинку, в офісному кабінеті, ресторані, торговому центрі, салоні краси, холі готелю або ж іншому місці. Ви звернулися куди треба, так як наша фірма займається випуском, наповненням і технічним обслуговуванням акваріумів будь-яких типів, а також обсягів.

Ми з задоволенням створимо особливий акваріум під замовлення відповідного обсягу, який органічно доповнить інтер’єр, буде приводити в захват і налаштовувати на спокій вас самих і звичайно інших спостерігачів.

Сампо для прісноводного акваріума з доставкою по містах України

На нашому сайті можна оформити замовлення на створення акваріумний конструкції на замовлення потрібного дизайну: лінійні або кутові, панорама, інтегровані, у формі ширми. Для вас ми пропонуємо будь-які можливі різновиди акваріумів: з прісною водою, для морських мешканців, морське дно, рифові, безводні і декоративні.

Акваріум під замовлення

Поширений такий стереотип: акваконструкція в будинку — проблема власника, так як рекомендується спостерігати за температурним режимом і чистотою рідини, самопочуттям рослинності, рибок, доливати воду, очищати дно, а також бічні стекла.

реалізуючи послугу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми з легкістю заперечуємо це помилка: насолоджуйтеся красивим водним оточенням і не думайте, яким способом це функціонує. Ми абсолютно все зробимо самостійно!

Акваріум на замовлення

В дану послугу включається:

 • завмер на місці установки;
 • проектування водної конструкції, врахувавши особливості об’єкта і переваги замовника;
 • виготовлення об’єкта на фабриці;
 • транспортування, монтування конструкції і далі необхідного спецобладнання;
 • спеціальний вибір акваріумних рибок, рослин або інших живих мешканців, варіанти з декорування, оформлення;
 • робота дизайнера по облаштуванню акваріума;
 • супутні матеріали;
 • транспортування і далі заповнення аквасистеми рибками, водної флорою, іншими мешканцями;
 • запуск роботи аквариумного комплексу;
 • професійне обслуговування.

Якщо ви хочете стати повноцінним акваріумістом, ми навчимо вас основним прийомам роботи з акваріумом, розповімо про методи обслуговування, будову і призначення аквариумного оснащення.

Сампо для прісноводного акваріума за індивідуальним проектом

Можна придбати стандартний за габаритами скляну посудину з нашого каталогу або придбати акваріум за індивідуальними розмірами. Ми виробляємо акваріумні комплекси з акрилу на замовлення будь-якого літражу або виду: вбудовані, у вигляді колони, підлогові, каскадні. Можна замовити будь-який декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що придбані рибки, інші мешканці, а також насадження в отличном состоянии, — так як вони перевіряються на предмет відсутності захворювань. Ми завжди маскуючи акваріумні оснащення (компресори, фільтруючі пристрої, нагрівачі води) під елементи дизайну або ж маскуючи все це різними методами — коробками, допоміжними отворами, з цієї причини вaш улюблений акваріум безсумнівно буде нагадувати натуральний куточок водного дна.

Сампо для прісноводного акваріума від виробника в Україні

Ми працюємо в терміни, на високому рівні. Зробивши замовлення на акваріум «під ключ» ви отримуєте завершений куточок натуральної природи, з якісним обслуговуванням, який порадує вас так довго, як ви захочете. Наші професіонали працюють з якісними компонентами, застосовують унікальні конфігурації і прийоми виробництва, пропонують оригінальні варіанти декору. Ми вибираємо високоякісні будівельні матеріали, а також технічні можливості, тому наші акваріумні конструкції «під ключ» незмінно довговічні, привабливі, нешкідливі і довгий час дарують задоволення покупцям.

Сампо для прісноводного акваріума для будинку, ресторану або офісного приміщення

Наша фабрика випускає престижні акваріумні комплекси на замовлення з надійних безпечних вихідних матеріалів. Варіантів, де можна встановити конструкцію безліч: в стінах, перегородці, стійки бару, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, стійці решепшн. Аквасистеми приверне увагу, робить дизайн неповторним і незабутнім. Прозора ємність з живими рибками формує заспокійливу атмосферу, дає можливість очам відпочити.

остаточна ціна аквариумного комплексу за індивідуальним замовленням безпосередньо залежить від масштабу, технологічних властивостей обраної ємності, використаних матеріалів.

Популярний проект — акваріум кутовий конструкції на замовлення або панорамний. Кутові конфігурації відрізняються винятковою зоною огляду навіть при невеликому розмірі. Цю модель можна вписати в незадіяний кут житла або задіяти опуклий кут меблевої конструкції.

Ефектно виглядає з морською водою акваріум на замовлення з красивими рибками або живими коралами. Це прекрасний спосіб організувати шматочок морського світу в своєму інтер’єрі і милуватися ним щодня.

Сампо для прісноводного акваріума: особливості догляду

Господарям аквасистем наша компанія рада представити професійну систему техобслуговування нашими фахівцями. Передайте нашої компанії турботи по підтримці акуратності, життєздатності аквариумного комплексу, а також його жителів.

В каталог послуг із забезпечення аквасистеми входить:

 • послуги з утримання: очищення ламп, внутрішніх, зовнішніх стекол, кришки, камінчиків і грунту, елементів декору;
 • промивання фільтрів для води;
 • лікування тварин;
 • систематичне оснащення харчуванням, технічними приладами;
 • монтаж технічних елементів;
 • догляд за водними рослинами.
прісноводний акваріум

Загальна вартість обслуговування залежить від обсягу акваріума а також інших факторів.

Сампо для прісноводного акваріума — чому варто вибрати нашу компанію

Вибравши оформлення замовлення в нашій компанії, ви отримуєте список важливих плюсів:

прісноводний акваріум
 1. для вас працюють грамотні фахівці;
 2. всі витрати входять в загальну вартість;
 3. ми використовуємо виключно першокласні будівельні матеріали і технічне оснащення;
 4. всі роботи проводяться в максимально короткий термін.

У разі, якщо виник навіть дуже цікавить питання, зателефонуйте нам для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий