Акваріум замовити Київ — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Акваріум замовити Київ — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Можливо, ви вправний власник акваріума, а може бути вирішили створити затишок в квартирі, в офісі, кафе, магазині, б’юті-салоні, готелі або ж іншому місці. Ви звернулися куди треба, тому що наша організація займається виготовленням, наповненням і також технічним обслуговуванням акваріумів всіх конструкцій і розмірів.

Ми із задоволенням спроектируем індивідуальний акваріум на замовлення абсолютно будь-якого масштабу, який вдало доповнить обстановку, буде приводити в захват і налаштовувати на спокій вас і також відвідувачів.

Акваріум замовити Київ в Україні

На нашому виробництві можливо оформити замовлення на виготовлення акваріума на замовлення відповідного дизайну: прямокутні або кутовий конструкції, з панорамним склом, вбудовані, типу зонується перегородки. Для вас ми пропонуємо будь-які популярні типи аквасистем: прісноводні, морські, морське дно, рифові, сухі, а також дизайнерські.

Існує стереотип: акваріумний комплекс в квартирі — проблема власника, так як потрібно спостерігати за температурним балансом і станом води, здоров’ям рослин, рибок, додавати воду в ємність, очищати грунт і стінки.

реалізуючи послугу акваріум на замовлення під ключ, ми просто оскаржуємо подібне переконання: насолоджуйтеся в своє задоволення зачаровує водним оточенням і при цьому не роздумуйте, яким способом воно функціонує. Ми все потрібне організуємо своїми силами!

В дану послугу включається:

 • попередні виміри;
 • дизайн-проект екосистеми, беручи до уваги особливості кімнати, а також бажання клієнта;
 • виготовлення ємності нашими фахівцями;
 • транспортування, установка конструкції, а також необхідного спецобладнання;
 • ексклюзивний відбір рибок, рослинності або інших мешканців, варіанти по прикрасі, оформлення;
 • робота дизайнера з оформлення акваріума;
 • витратні матеріали та обладнання;
 • доставка і наповнення об’єкта рибками, водної флорою, безхребетними;
 • запуск аквариумного комплексу;
 • професійний супровід.

Якщо ж ви задумали відчути себе справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо вас ключовим нюансам роботи з Аквасистеми, дамо інформацію про методи догляду, установці, а також функціоналу акваріумного обладнання.

Акваріум замовити Київ з доставкою додому

У вас є можливість вибрати стандартний варіант з каталогу або ж придбати акваріум для риб по вашим розмірами. Ми пропонуємо акваріумні конструкції з органічного скла під замовлення будь-якого літражу або форми: інтегровані в стіну або меблі, циліндричні, підлогові, каскадні. У вас є можливість підібрати відповідне декорування.

акваріум замовити

Ми забезпечуємо гарантію, що куплені риби, інші живі істоти, а також рослини в отличном состоянии, — всі вони відслідковуються на предмет відсутності захворювань. Ми обов’язково маскуючи використовуване обладнання (повітряні компресори, фільтри, терморегулятори) під рельєф або маскуючи це подібними способами — коробками, додатковими прорізами, з цієї причини ваш акваріум для риб буде виглядати як красивий куточок водного дна.

Акваріум замовити Київ від фабрики-виробника

Наші співробітники працюють оперативно, високопрофесійно. Купуючи акваріум «під ключ» ви отримаєте завершений ділянку натуральної природи, з гарантованим обслуговуванням, той що буде функціонувати стільки, скільки ви самі захочете. Всі наші майстри взаємодіють з якісними матеріалами та обладнанням, використовують різні варіанти і технічні секрети робіт, застосовують актуальні компоненти внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми застосовуємо першокласні матеріали і технології, в зв’язку з цим наші фірмові аквасистеми «під ключ» стабільно міцні, оригінальні, нешкідливі і довго дарують радість клієнтам.

Акваріум замовити Київ для будинку, кафе або стильного офісу

Наша фабрика випускає ексклюзивні аквасистеми на замовлення з довговічних високоякісних будматеріалів. Місць, де розташувати систему дуже багато: в стінці, інтер’єрної перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, приймальні зоні. Акваріум акцентує увагу, робить внутрішній інтер’єр неповторним і впізнаваним. Вода з живим наповненням формує заспокійливу атмосферу, дає можливість погляду відпочивати.

Виготовлення акваріумів на замовлення

точна ціна акваріума за індивідуальним замовленням може залежати від габаритів, інженерних властивостей підходящої конструкції, використаних матеріалів.

найпоширеніший варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж з панорамним склом. Кутові вироби відрізняються високою зоною огляду навіть при невеликому розмірі. Таку установку можливо вставити в вільний куточок кімнати або ж використовувати виступаючий кут предметів меблів.

Чудово виглядає морський акваріум для риб на замовлення з красивими рибами або коралами. Це відмінний метод організувати шматочок підводного світу у себе вдома і милуватися ним кожен день.

Виготовлення акваріумів на замовлення

Акваріум замовити Київ: як доглядати

Щасливим володарям акваконструкцій наша компанія рада рекомендувати професійну програму обслуговування нашими майстрами. Передайте нам роботу з підтримки чистоти, життєздатності акваріума, а також його мешканців.

У список робіт з техобслуговування акваріума входить:

 • роботи по догляду: протирання ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, камінчиків а також субстрату, декору;
 • промивка фільтрів;
 • підтримання здоров’я вихованців;
 • систематичне оснащення кормом, обладнанням;
 • регулювання технічних елементів;
 • залицяння за рослинами.
Виготовлення акваріумів на замовлення

Ціна техобслуговування вважається в залежності від обсягу конструкції та інших особливостей.

Акваріум замовити Київ — чому обирають нас

Замовляючи акваріум на нашому сайті, ви отримуєте список важливих переваг:

акваріум замовити
 1. для вас працюють підготовлені фахівці;
 2. всі витрати входять в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо виключно найкращі вихідні матеріали і технічне оснащення;
 4. всі роботи виконуються вчасно.

Якщо з’явився навіть дуже питання, зв’яжіться з нами для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий