Акваріум під замовлення ціна — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Акваріум під замовлення ціна — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Можливо, ви самі досвідчений власник рибок або ж мрієте створити затишну обстановку будинку, в офісному кабінеті, ресторані, маркеті, салоні краси, готелі або ж іншому приміщенні. Ви звернулися за адресою, адже ми займаємося виробництвом, наповненням і обслуговуванням аквасистем різних видів, а також габаритів.

Ми із задоволенням зробимо індивідуальний акваріум для риб під замовлення оптимального розміру, який чудово доповнить приміщення, буде радувати, а також умиротворяти замовника або гостей.

Акваріум під замовлення ціна з доставкою додому

У нашому магазині можна оформити замовлення на створення акваріумний конструкції під замовлення необхідного виду: прямокутні або кутові, панорамні, що вбудовуються, типу перегородки. У нас можна купити все що користуються популярністю різновиди акваріумів: для прісноводних рибок, для морських мешканців, морське дно, з коралами, сухі, а також дизайнерські.

Акваріум під замовлення ціна

Існує такий стереотип: акваріумний комплекс будинку — проблема власника, адже рекомендується стежити за температурою і чистотою води, здоров’ям рослин, живих мешканців, доливати воду, очищати грунт, а також бічні стекла.

реалізуючи послугу Аквасистеми на замовлення під ключ, ми вільно спростовуємо цю оману: насолоджуйтеся прекрасним підводним світом і не думайте, як все це працює. Ми все владнаємо самі!

Акваріум під замовлення

До складу послуги включається:

 • попередні виміри;
 • конструювання вироби, врахувавши особливості об’єкта, а також побажання замовника;
 • створення вироби на професійному обладнанні;
 • доставка, установка ємності і необхідного устаткування;
 • спеціальний вибір акваріумних рибок, водоростей і інших живих мешканців, варіанти з декорування, стилю оформлення;
 • робота дизайнера з оформлення аквасистеми;
 • витратні матеріали;
 • доставка і наповнення аквасистеми рибами, водоростями, равликами;
 • запуск аквариумного комплексу;
 • технічний супровід.

У разі, якщо мрієте відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника найголовнішим технікам робіт з акваріумом, проінформуємо про методи обслуговування, встановлення та призначення водного оснащення.

Акваріум під замовлення ціна в Україні

Ви можете отримати типовий акваріум з каталогу або придбати акваріум по вашим розмірами. Ми виробляємо аквасистеми з оргскла на замовлення будь-якого розміру або конфігурації: вбудовані, циліндричні, підлогові, багаторівневі. У вас є можливість замовити відповідне оформлення.

Ми гарантуємо, що придбані рибки, інші живі істоти, а також водні рослини здорові, — так як вони тестуються на предмет відсутності захворювань. Ми завжди маскуючи використовується оснащення (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, терморегулятори) під ландшафт або ж робимо непомітним його іншими варіантами — коробками, додатковими отворами, з цієї причини вaш улюблений акваріум буде виглядати як натуральний підводний світ.

Акваріум під замовлення ціна від професіоналів своєї справи

Наші співробітники працюють дотримуючись терміни, кваліфіковано. замовивши аквасистем «під ключ» ви отримаєте закінчений куточок справжньої природи, з гарантованим обслуговуванням, що порадує вас стільки часу, скільки ви побажаєте. Наші співробітники взаємодіють з прогресивними матеріалами і обладнанням, використовують унікальні варіанти, а також прийоми робіт, застосовують оригінальні компоненти внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми застосовуємо найкращі матеріали та технології, тому всі наші акваріуми «під ключ» незмінно міцні, красиві, екологічні і довгий час радують радість їх власникам.

Акваріум під замовлення ціна для будинку, ресторану або офісного приміщення

Наша фабрика виробляє ексклюзивні акваріумні комплекси за індивідуальним замовленням зі зносостійких якісних вихідних матеріалів. Варіацій, де можна встановити ємність безліч: в стінці, інтер’єрної перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, столі, стійці решепшн. Аквасистеми відразу ж приверне до себе увагу, робить внутрішній інтер’єр своєрідним і престижним. Скляна ємність з красивою флорою і фауною формує заспокійливу атмосферу, допоможе погляду відпочивати.

Акваріум під замовлення

точна ціна на акваріум за індивідуальними розмірами залежить від розміру, технологічних характеристик певної ємності, матеріалів.

популярний варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або панорамний. Кутові моделі характеризуються великою зоною огляду навіть при невеликому розмірі. Цю модель можна вдало вставити у вільний кут будинку або використовувати опуклий ділянку меблевої конструкції.

Вражаюче виглядає солоноводний акваріум для риб під замовлення з незвичайними мешканцями і коралами. Таким чином можна створити ділянку океанського світу в своєму інтер’єрі і милуватися ним кожен день.

Акваріум під замовлення

Акваріум під замовлення ціна: особливості догляду

Щасливим володарям акваконструкцій ми готові запропонувати зручну систему техобслуговування нашими фахівцями. Передайте нам турботи по підтримці чистоти, життєздатності акваріума, а також його мешканців.

До переліку робіт з техобслуговування акваріума включається:

 • роботи по догляду: чистка ламп, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, каменів і шару грунту, елементів декору;
 • очищення фільтрів для води;
 • необхідне лікування вихованців;
 • постійне оснащення кормами, технічними приладами;
 • регулювання технічних елементів;
 • залицяння за рослинами.
Акваріум під замовлення ціна

Загальна вартість техобслуговування вважається в залежності від літражу вироби та інших факторів.

Акваріум під замовлення ціна — чому обирають нашу компанію

Оформляючи замовлення у нас, клієнт отримує список неоціненних переваг:

 1. вас будуть обслуговувати грамотні фахівці;
 2. всі витрати включені в підсумкову вартість;
 3. ми застосовуємо виключно високоякісні вихідні матеріали і обладнання;
 4. послуги виконуються в обумовлений термін.

Якщо з’явився будь-яке питання, зателефонуйте для отримання безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий