Прісноводний акваріум під морський — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Прісноводний акваріум під морський — унікальний дизайн для вашого інтер’єру

Цілком ймовірно, ви самі майстерний держатель акваріума або ж мрієте організувати затишну обстановку в домашніх умовах, в офісному кабінеті, ресторанному комплексі, маркеті, салоні краси, готелі або будь-якому іншому приміщенні. Тоді ви зайшли в правильне місце, оскільки ми займаємося створенням, оформленням і також супроводжуючим обслуговуванням аквасистем самих різних конфігурацій і габаритів.

Ми охоче зробимо неповторний акваріум для риб під замовлення оптимального розміру, який органічно впишеться в дизайн, безсумнівно буде радувати і утихомирювати вас самих і гостей.

Прісноводний акваріум під морський з доставкою по містах України

У нашому інтернет-магазині можна підібрати виробництво акваріумний конструкції на замовлення оптимального стилю: лінійні або кутовий конструкції, панорамні, інтегровані, у формі перегородки. Ми виготовляємо всі поширені види аквасистем: для прісноводних рибок, морські, в стилі псевдоморе, з кораловими рифами, безводні і дизайнерські.

Існує такий стереотип: акваріумний комплекс в будинку — проблема власника, адже дуже важливо стежити за температурою і станом води, самопочуттям водоростей, рибок, доливати воду в ємність, чистити грунт, а також бічні стекла.

рекомендуючи послугу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми запросто оскаржуємо цю думку: насолоджуйтеся привабливим підводним оточенням і при цьому не переживайте, яким чином це функціонує. Ми абсолютно все виконаємо самостійно!

Прісноводний акваріум під морський

До переліку робіт включається:

 • виміри;
 • робота з проектування екосистеми, врахувавши особливості приміщення, а також бажання клієнта;
 • виробництво ємності на нашому виробництві;
 • транспортування, монтування акваріума і необхідного устаткування;
 • персональний відбір риб, підводних рослин або інших мешканців, варіанти по прикрасі, стилю;
 • послуги дизайнера по створенню красивою композиції аквасистеми;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • транспортування і далі заповнення акваріума рибами, водоростями, равликами;
 • пуск акваріума;
 • професійне обслуговування.

Якщо задумали стати повноцінним акваріумістом, ми навчимо вас найголовнішим аспектам роботи з Аквасистеми, дамо інформацію про правила догляду, пристрої та призначення водного обладнання.

Прісноводний акваріум під морської під ключ

Ви можете купити стандартний за габаритами варіант на сторінках каталогу або ж замовити аквасистем за індивідуальним розміром. Наша компанія виробляє акваріуми з акрилу під замовлення будь-якого сучасного літражу і виду: вбудовані, циліндричні, підлогового типу, каскадні. Ви можете замовити відповідне декорування.

Ми даємо гарантію, що куплені риби, інші мешканці і водні рослини здорові, — вони проходять перевірку на предмет відсутності захворювань. Ми обов’язково замасковуватися використовуване обладнання (компресори, фільтри, терморегулятори) під рельєф або ховаємо це різними варіантами — коробками, додатковими отворами, завдяки цьому ваш особистий акваріум безсумнівно буде виглядати як натуральний куточок водного дна.

Прісноводний акваріум під морський за ціною прізводітелей

Наша компанія працює дотримуючись терміни, високопрофесійно. Купуючи аквасистем «під ключ» ви отримуєте завершений ділянку натуральної фауни і флори, з професійним сервісом, який буде функціонувати так довго, як ви самі побажаєте. Наші співробітники працюють з новітніми матеріалами, застосовують різні варіанти і прийоми виробництва, пропонують оригінальні компоненти внутрішнього і зовнішнього оформлення. Ми вибираємо високоякісні вихідні матеріали і технології, отже наші фірмові акваріумні конструкції «під ключ» стабільно довговічні, красиві, безпечні і довгий період дарують радість покупцям.

прісноводний акваріум

Прісноводний акваріум під морський для квартири, ресторану і офісу

Наша виробнича компанія робить престижні акваріумні конструкції під замовлення зі зносостійких високоякісних матеріалів. Варіацій, де можна розташувати ємність величезна кількість: в стіні, перегородці, барній стійці, циліндричної або прямокутної колоні, журнальному столі, зоні reception. Акваріум для риб відразу ж приверне до себе увагу, робить інтер’єр приміщення незвичайним, а також престижним. Прозора ємність з живим наповненням створює заспокійливу атмосферу, допоможе погляду відпочити.

прісноводні акваріуми

конкретна ціна аквасистеми за індивідуальним замовленням складається в залежності від розміру, технічних особливостей відповідної конструкції, матеріалів.

Популярний вибір — акваріум кутовий конструкції на замовлення або з гнутим склом. Кутові конфігурації характеризуються великою видовищністю при невеликому розмірі. Таку конструкцію можна вдало вписати в незайнятий куточок об’єкта або використовувати опуклий ділянку предметів меблів.

прісноводні акваріуми

Вражаюче виглядає з морською водою акваріум для риб під замовлення з привабливими мешканцями або натуральними коралами. Це відмінна ідея, як створити ділянку океанського світу будинку або в іншому місці і насолоджуватися ним постійно.

Прісноводний акваріум під морський: обслуговування та догляд

Господарям аквасистем ми раді представити професійну програму техобслуговування нашими майстрами. Надайте нам роботу по забезпеченню порядку, життєздатності аквариумного комплексу і його мешканців.

У перелік послуг з обслуговування аквариумного комплексу входить:

 • послуги з догляду: очищення світильників, внутрішніх, зовнішніх поверхонь, верхній панелі, каменів і шару грунту, декоративних деталей;
 • очищення фільтрів;
 • підтримання здоров’я вихованців;
 • систематичне постачання кормами, обладнанням;
 • монтаж елементів обладнання;
 • догляд за рослинами.

Підсумкова вартість обслуговування залежить від розміру стелиться судини а також інших умов.

Прісноводний акваріум під морський — чому обирають нас

Вибравши оформлення замовлення у нас, ви отримаєте ряд важливих плюсів:

 1. у нас працюють майстри;
 2. всі необхідні витрати входять у вартість;
 3. ми застосовуємо виключно добротні вихідні матеріали і техніку;
 4. всі роботи здійснюються з дотриманням термінів.

У разі, якщо з’явився навіть дуже питання по темі, зв’яжіться з нами для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий