Прісноводні мідії в акваріумі — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Прісноводні мідії в акваріумі — сучасні рішення для стильного інтер’єру

Цілком ймовірно, ви бувалий власник акваріума, а може бути намір організувати оригінальний інтер’єр в квартирі, в робочому кабінеті, ресторанному комплексі, маркеті, косметологічному центрі, готелі або іншому місці. Тоді ви звернулися за адресою, оскільки наша компанія займається виробництвом, дизайном і обслуговуванням акваріумів будь-яких форм, а також розмірів.

Ми із задоволенням спроектируем особливий акваріум для риб на замовлення оптимального розміру, який гармонійно доповнить дизайн, безсумнівно буде приводити в захват, а також заспокоювати вас самих і також гостей.

Прісноводні мідії в акваріумі з доставкою додому

У нашому інтернет-магазині можна вибрати виробництво акваріумний конструкції під замовлення оптимального дизайну: прямі або кутові, панорама, інтегровані, у формі перегородки. У нас можна купити все поширені різновиди аквасистем: прісноводні, солоноводние, псевдоморе, рифові, сухі, а також дизайнерські.

Існує такий стереотип: акваконструкція в будинку — головний біль власника, так як треба спостерігати за температурним балансом і чистотою рідини, самопочуттям водоростей, риб, доливати воду в ємність, чистити дно, а також стінки.

продаючи роботу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми запросто спростовуємо подібне уявлення: насолоджуйтеся в своє задоволення привабливим водним оточенням і при цьому не переживайте, яким способом це функціонує. Ми абсолютно все виконаємо самостійно!

Акваріум на замовлення

До складу послуги входить:

 • попередні виміри;
 • проектування аквасистеми, враховуючи специфіку приміщення і звичайно побажання покупця;
 • створення об’єкта на професійному обладнанні;
 • доставка товару, установка акваріума, а також необхідного обладнання;
 • персональний підбір риб, рослин або інших мешканців, варіанти по декору, стилю оформлення;
 • послуги дизайнера по облаштуванню скляній ємності;
 • всі необхідні матеріали та обладнання;
 • доставка і далі заселення акваріума рибками, водної флорою, іншими мешканцями;
 • запуск роботи акваріума;
 • технічне обслуговування.

Якщо ви хочете стати справжнім знавцем акваріумістики, ми навчимо замовника найголовнішим нюансам робіт з Аквасистеми, дамо інформацію про методи обслуговування, встановлення та функціоналу аквариумного оснащення.

Прісноводні мідії в акваріумі з доставкою додому

Можна купити стандартний акваріум на сторінках каталогу або ж оформити замовлення на акваріум за індивідуальним проектом. Наша компанія виробляє аквасистеми з акрилу на замовлення абсолютно будь-якого літражу або виду: інтегровані в стіну або меблі, циліндри, підлогового типу, багаторівневі. Можна вибрати відповідне декорування.

Ми забезпечуємо гарантію, що придбані рибки, інші тварини і водорості повністю здорові, — вони відслідковуються на предмет відсутності хвороб. Ми завжди замасковуватися необхідне обладнання (компресори, фільтруючі пристрої, обігрівачі) під пейзаж або ж маскуючи все це іншими прийомами — коробками, допоміжними отворами, тому ваш акваріум буде виглядати як натуральний куточок природи.

Прісноводні мідії в акваріумі за ціною прізводітелей

Наші співробітники працюють оперативно, високопрофесійно. купуючи аквасистем «під ключ» ви отримаєте закінчений ділянку справжньої природи, з професійним технічним обслуговуванням, що порадує вас стільки часу, скільки ви побажаєте. Всі наші професіонали взаємодіють з прогресивними будматеріалами, застосовують сучасні конфігурації, а також технології робіт, пропонують актуальні елементи декору. Ми застосовуємо високоякісні вихідні матеріали, а також технології, в зв’язку з цим наші аквасистеми «під ключ» стабільно надійні, привабливі, екологічні та довгі роки приносять задоволення власникам.

Прісноводні мідії в акваріумі

Прісноводні мідії в акваріумі для будинку, ресторану і офісного приміщення

Наша спеціалізована компанія виготовляє престижні акваріумні системи за індивідуальним замовленням з надійних сучасних матеріалів. Варіантів, де помістити водну конструкцію досить багато: в стінці, міжкімнатних перегородки, стійки бару, колоні, столі, приймальні зоні. Акваріум для риб акцентує увагу, робить інтер’єр своєрідним і незабутнім. Прозора ємність з плаваючими рибками створює заспокійливу атмосферу, дозволяє очам відпочити.

фінішна ціна аквасистеми за індивідуальним замовленням може залежати від обсягу, технологічних особливостей підібраною системи, матеріалів.

Популярний варіант — кутовий акваріум на замовлення або з панорамним склом. Кутові модифікації відрізняються винятковою площею огляду навіть при невеликих габаритах. Таку модель можна вписати в незадіяний кут квартири або задіяти опуклий ділянку меблів.

Ефектно виглядає з морською водою акваріум для риб на замовлення з незвичайними рибами або натуральними коралами. Це прекрасний спосіб організувати шматочок морського світу будинку або в іншому місці і насолоджуватися ним щодня.

Акваріум на замовлення

Прісноводні мідії в акваріумі: особливості догляду

Власникам акваконструкцій ми готові представити зручну систему обслуговування нашими експертами. Надайте нам клопоти щодо забезпечення порядку, життєздатності акваріума і його мешканців.

У список послуг з обслуговування аквасистеми включається:

 • роботи по догляду: протирання світильників, внутрішніх, зовнішніх стекол, верхній панелі, каменів і грунту, декору;
 • очищення фільтрів;
 • лікування рибок;
 • регулярне оснащення кормом, обладнанням;
 • налагодження елементів конструкції;
 • залицяння за рослинами.

Ціна техобслуговування знаходиться в залежності від розміру ємності та інших умов.

Прісноводні мідії в акваріумі — чому варто вибрати нас

Вибравши оформлення замовлення в нашому магазині, ви отримаєте список неоціненних переваг:

 1. у нас працюють компетентні співробітники;
 2. всі витрати входять в загальну вартість;
 3. ми застосовуємо тільки найкращі вихідні матеріали і техніку;
 4. всі роботи виконуються оперативно.

Якщо виник навіть дуже питання, зателефонуйте нам для безкоштовної консультації!

Оцените статью
Добавить комментарий