Прісноводний акваріум — стильне рішення для вашого інтер’єру

Прісноводний акваріум — стильне рішення для вашого інтер’єру

Цілком ймовірно, ви вправний держатель акваріума або маєте намір створити оригінальний інтер’єр будинку, в офісі компанії, розкішному ресторані, маркеті, салоні краси, холі готелю або ще якому-небудь приміщенні. Ви потрапили в правильне місце, тому що ми займаємося виготовленням, обладнанням і супроводжуючим обслуговуванням аквасистем різноманітних конструкцій, а також обсягів.

прісноводні акваріуми

Ми охоче зробимо ексклюзивний акваріум на замовлення будь-якого типорозміру, який гармонійно доповнить приміщення, безсумнівно буде приносити задоволення, а також заспокоювати власника або оточуючих.

Прісноводний акваріум в Україні

У нашому інтернет-магазині можна підібрати виробництво акваріума під замовлення зручного варіанту: прямокутні або кутові, панорама, інтегровані, типу перегородки. У нас можна купити будь-які популярні типи аквасистем: для прісноводних рибок, океанічні, псевдоморе, з кораловими рифами, сухі, а також дизайнерські.

Існує стереотип: акваконструкція в будинку — головний біль власника, так як треба дивитися за температурним режимом і станом рідини, здоров’ям рослинності, живих мешканців, доливати воду, очищати грунт, а також бічні стекла.

реалізуючи послугу Аквасистеми на замовлення в готовому вигляді, ми вільно заперечуємо подібну думку: насолоджуйтеся захоплюючим підводним оточенням і не переживайте, як це функціонує. Ми все організуємо самостійно!

В дану послугу входить:

 • виміри;
 • проектування аквасистеми, враховуючи особливості об’єкта і звичайно переваги замовника;
 • виробництво об’єкта на фабриці;
 • транспортування, установка конструкції і також потрібного спецобладнання;
 • індивідуальний підбір рибок, рослин, а також інших мешканців, рішення з декорування, стилю;
 • робота дизайнера по створенню красивою композиції аквариумного комплексу;
 • супутні матеріали та обладнання;
 • транспортування і далі заселення об’єкта рибками, підводними рослинами, безхребетними;
 • запуск роботи екосистеми;
 • технічне обслуговування.

У тому випадку, якщо збираєтеся відчути себе справжнім власником акваріума, ми навчимо замовника важливим нюансам взаємодії з акваріумних комплексом, дамо інформацію про методи догляду, конструкції, а також функціоналу водного обладнання.

Прісноводний акваріум під ключ

Наша компанія пропонує отримати стандартний за габаритами акваріум на сайті або придбати аквасистем за унікальним проектом. Наша компанія пропонує акваріумні комплекси з акрилу на замовлення різного типорозміру або форми: інтегровані в стіну або меблі, циліндричні, підлогового типу, каскадні. У вас є можливість підібрати відповідне оформлення.

Ми гарантуємо, що куплені риби, інші живі істоти і підводні рослини в отличном состоянии, — вони відслідковуються на відсутність хвороб. Ми обов’язково приховуємо водне оснащення (повітряні компресори, фільтруючі пристрої, регулятори температури) під елементи дизайну або робимо непомітним все це подібними методами — коробками, додатковими прорізами, значить ваш особистий акваріум для риб безсумнівно буде нагадувати справжній куточок природи.

Прісноводний акваріум від виробника в Україні

Ми працюємо оперативно, високопрофесійно. вибравши аквасистем «під ключ» ви отримаєте готовий куточок справжньої природи, з професійним обслуговуванням, який буде радувати вас стільки часу, скільки ви захочете. Всі наші фахівці працюють з найновішими матеріалами, застосовують сучасні варіанти, а також технічні секрети виробництва, пропонують актуальні компоненти декору. Ми застосовуємо добірні вихідні матеріали і технології, через що всі наші аквасистеми «під ключ» завжди надійні, красиві, безпечні і довгі роки приносять задоволення їх власникам.

прісноводні акваріуми

Прісноводний акваріум для квартири, кафе і офісу

Наша спеціалізована компанія випускає престижні акваріумні конструкції на замовлення з міцних високоякісних вихідних матеріалів. Варіантів, в якому місці розмістити об’єкт безліч: в стіні, інтер’єрної перегородці, стійки бару, колоні, столі, приймальні зоні. Аквасистеми буде залучати погляди, зробить дизайн своєрідним, а також незабутнім. Прозора ємність з живими рибками формує заспокійливу атмосферу, допомагає очам відпочивати.

прісноводний акваріум

фінішна ціна акваріума під замовлення залежить від розміру, інженерних особливостей обраної системи, вихідних матеріалів.

Популярний варіант — акваріум кутовий конструкції на замовлення або ж з панорамним склом. Кутові моделі відрізняються дуже високою площею огляду при невеликих габаритах. Таку модель можна вписати в вільний кут об’єкта або використовувати виступаючий кут меблів.

Яскраво виглядає солоноводний акваріум для риб під замовлення з красивими рибами і коралами. Так ви зможете створити ділянку морського світу будинку або в іншому місці і захоплюватися ним коли захочете.

Прісноводний акваріум: як доглядати

Щасливим власникам акваріумів ми раді запропонувати професійну програму сервісу нашими фахівцями. Доручіть нам турботи по забезпеченню чистоти, життєздатності акваріума і його мешканців.

В каталог сервісних послуг з техобслуговування аквасистеми включається:

 • послуги з догляду: чистка лампочок, внутрішніх, зовнішніх стінок, кришки, камінчиків і грунту, декору;
 • очищення фільтрів;
 • лікування тварин;
 • постійне постачання харчуванням, технічними приладами;
 • регулювання технічних елементів;
 • догляд за водними рослинами.
прісноводні акваріуми

Ціна техобслуговування залежить від габаритів конструкції а також інших факторів.

Прісноводний акваріум — чому варто вибрати нашу компанію

Замовляючи акваріум в нашій фірмі, ви отримуєте ряд неоціненних переваг:

 1. з вами будуть працювати майстри;
 2. всі необхідні витрати включені в загальну вартість;
 3. ми використовуємо тільки кращі вихідні матеріали і обладнання;
 4. всі роботи проводяться оперативно.

Якщо виник навіть дуже цікавить питання, зателефонуйте для безкоштовного консультування!

Оцените статью
Добавить комментарий